Organesch Pu Erh Téi | Fermentéiert Téi - Verpakung: 50 g
Organesch Pu Erh Téi | Fermentéiert Téi - Verpakung: 50 g
BIO Pu Erh Tea ass en traditionelle chinesesche Téi aus der Yunnan Provënz, bekannt fir säin ierdesche Goût a mëttleren Kaffisgehalt. Säin eenzegaartege Produktiounsprozess beinhalt d'Fermentatioun an d'Reifung, wat him seng charakteristesch Fülle an däischter Infusioun gëtt. Méi
7,22 € excl. TVA (TVA-Azuch) Präis 0,31 € fir eng Taass exzellent Téi
DPD Pickup ![]() |
4.4 € | 4.4 € |
|---|---|---|
Post Luxembourg ![]() |
7.2 € | 7.2 € |
DHL Express ![]() |
65 € | 65 € |
Bezuelung: Kaarte, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Package: 50 g 0,16 €/g Produit Code: K07096
BIO Pu Erh Tea ass en traditionelle chinesesche Téi aus der Yunnan Provënz, bekannt fir säin ierdesche Goût a mëttleren Kaffisgehalt. Säin eenzegaartege Produktiounsprozess beinhalt d'Fermentatioun an d'Reifung, wat him seng charakteristesch Fülle an däischter Infusioun gëtt. Méi
Package: 50 g 0,16 €/g Produit Code: K07096
Organesch fermentéiert loosen Téi - Pu Erh Téi
- ✔️ ORGANIC fermentéierte lockeren Téi aus China
- ✔️ Distinctive Äerdgeschmaach , donkel Brau
- ✔️ Fermentéiert Téi mat mëttleren Koffeingehalt
- ✔️ sanft stimuléierend Effekter
- ✔️ Waasser bei enger Temperatur vun 100 °C schëdden
- ✔️ 4-5 Minutten zéien loossen

Héich Qualitéit Chinese fermentéierte Téi mat mëll stimuléierend Effekter
Taucht Iech an d'Welt vum traditionelle chinesesche Téi mat zertifizéierten organeschen BIO Pu Erh . Dëse ganz-Blat Téi kënnt aus de berühmten Téi Regiounen vu China an ass bekannt fir seng markant ierdesche Goût an donkel Infusioun . Dank sengem mëttleren Koffeingehalt bitt et e sanfte Boost, ideal fir alldeeglech Momenter vun Entspanung.
BIO Pu Erh ass d'Resultat vun engem Post-Fermentatiounsprozess , deen et säi charakteristesche vollen Aroma gëtt. Seng organesch Hierkonft garantéiert datt Dir an all Schlupp d'Rengheet vun der Natur genéisst. Entdeckt dësen eenzegaartegen Téi a genéisst Iech eng authentesch Erfahrung vun der traditioneller chinesescher Téikultur.
Preparéieren Pu Erh Téi
Dësen Téi virbereeden ass ganz einfach, just mat Waasser bei enger Temperatur vun 100 °C gegoss, 4-5 Minutten steil a genéisst dann de ganze Goût vum héichqualitativen fermentéierten Téi.

Ernärungswäerter vum Téi
100 ml Téi* enthält am Duerchschnëtt
| Energiewäert: | 8 kJ / 2 kcal |
| Fette: | < 0,1g |
| - vun deenen gesättigte Fettsäuren: | < 0,1g |
| Kuelenhydrater: | < 0,1g |
| Zucker: | < 0,1g |
| Protein: | 0,4g vun |
| Salz: | < 0,01g |
* baséiert op enger Infusioun aus 3 g Téi pro 200 ml Waasser
Stockage
Store an engem dréchen Plaz.
Fabrikant beschwéiert
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Tschechesch Republik TVA Nr.: CZ17944759 I.C.: 17944759
Zesummesetzung
Los fermentéiert Bio Pu Erh Téi.
Hierkonftsland
China

| Zertifikatioun | BIO |
|---|---|
| Eng Zort Téi | Fermentéiert |
| Hierkonftsland | China |
| Goût | Voll |
| Form | Voll Blat |
| Koffein Inhalt | Mëttelméisseg |
| Leach Zäit | Mëttelméisseg (3-5 Minutten) |
| Waasser Temperatur | Héich (90-100 °C) |
| Recommandéiert Dosis | 12 g/l |
| Den Aroma vum Téi | Äerd |
| Zertifikatioun | BIO |
|---|---|
| Eng Zort Téi | Fermentéiert |
| Hierkonftsland | China |
| Goût | Voll |
| Form | Voll Blat |
| Koffein Inhalt | Mëttelméisseg |
| Leach Zäit | Mëttelméisseg (3-5 Minutten) |
| Waasser Temperatur | Héich (90-100 °C) |
| Recommandéiert Dosis | 12 g/l |
| Den Aroma vum Téi | Äerd |





















