BIO Rukeri OP | Rwanda | Schwaarzen Téi - Verpakung: 50 g
BIO Rukeri OP | Rwanda | Schwaarzen Téi - Verpakung: 50 g
BIO Rwanda Rukeri OP - Symphony of African Nature. Dësen aussergewéinlechen Téi huet e staarken Aroma an e samtegleche Goût mat Indikatiounen vu Karamell. Mat engem Schlupp ass et wéi op enger afrikanescher Plantage ze sinn. Méi
4,91 € excl. TVA (TVA-Azuch) Präis 0,21 € fir eng Taass exzellent Téi
DPD Pickup ![]() |
4.4 € | 4.4 € |
|---|---|---|
Post Luxembourg ![]() |
7.2 € | 7.2 € |
DHL Express ![]() |
65 € | 65 € |
Bezuelung: Kaarte, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Package: 50 g 0,11 €/g Produit Code: K07046
BIO Rwanda Rukeri OP - Symphony of African Nature. Dësen aussergewéinlechen Téi huet e staarken Aroma an e samtegleche Goût mat Indikatiounen vu Karamell. Mat engem Schlupp ass et wéi op enger afrikanescher Plantage ze sinn. Méi
Package: 50 g 0,11 €/g Produit Code: K07046
Rwanda Rukeri Bio schwaarzen Téi. Firwat hien?

Entdeckt nei Horizont mam Rwanda Rukeri Téi
Wëllt Dir eppes Besonnesches schmaachen? Dir kënnt de wierklech eenzegaarteg Goût vun schwaarz Téi Erfahrung mat Rwanda Rukeri OP Bio loose Téi. Et ass e staarke schwaarzen Téi mat enger donkelrout Infusioun . Dir wäert eng liicht Séissegkeet a Fruuchtegkeet fillen, awer och samteg Karamellaromaen. Fir d'Kraaft vun dësem räiche Goût Téi ze mëllen, add e bësse Crème oder Mëllech.
Dësen zertifizéierten organeschen Téi gëtt an idealen Bedéngungen ugebaut a garantéiert seng Qualitéit. Et huet e ganz Kierper a komplex räich Aromen. Et wäert och déi exigent Téikenner zefridden stellen. D'Bezeechnung OP (Orange Pekoe) garantéiert Téi aus den ieweschte, jéngste Blieder reich an wäertvolle Substanzen . Huelt e Rwandan Téi aus de beschte Blieder, ideal fir eng Nomëtteg Meditatioun a genéisst dës iwwerraschend Goût Erfahrung.
BIO Téi Rwanda Rukeri OP - wéi et ze preparéieren
Eng gemoossene Dosis Kräutertee, d.h. 13 g/l, kochend Waasser schëdden a fir 3-5 Minutten infuséieren .

Ernärungswäerter vum Téi
100 ml Téi* enthält am Duerchschnëtt:
| Energiewäert: | 8 kJ / 2 kcal |
| Fette: | < 0,1 g |
| - vun deenen gesättigte Fettsäuren: | < 0,1 g |
| Kuelenhydrater: | < 0,1 g |
| Zucker: | < 0,1 g |
| Proteinen: | 0,4g vun |
| Salz: | < 0,01 g |
* baséiert op enger Infusioun aus 3 g Téi pro 200 ml Waasser
Stockage
Store an engem dréchen Plaz.
Fabrikant beschwéiert
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Tschechesch Republik TVA Nummer: CZ17944759 Firma ID: 17944759
Zesummesetzung
Rukeri Bio schwaarzen Téi

| Zertifikatioun | BIO |
|---|---|
| Eng Zort Téi | schwaarz |
| Goût | Voll |
| Form | Voll Blat |
| Koffein Inhalt | Héich |
| Leach Zäit | Mëttelméisseg (3-5 Minutten) |
| Waasser Temperatur | Héich (90-100 °C) |
| Recommandéiert Dosis | 13 g/l |
| Den Aroma vum Téi | Herbal |
| Zertifikatioun | BIO |
|---|---|
| Eng Zort Téi | schwaarz |
| Goût | Voll |
| Form | Voll Blat |
| Koffein Inhalt | Héich |
| Leach Zäit | Mëttelméisseg (3-5 Minutten) |
| Waasser Temperatur | Héich (90-100 °C) |
| Recommandéiert Dosis | 13 g/l |
| Den Aroma vum Téi | Herbal |

Wéi erkennen Qualitéit losen Téi
Wat ass et - Qualitéit Téi? Wéi erkennen ech et, wou kaafen ech Qualitéits Téi a firwat ass d'Qualitéit vum Téi wichteg wann Dir et auswielt? Haut léiert Dir de 4 Sënner Test, mat deem Dir d'Qualitéitsfaktore vu gudden Téi identifizéieren kënnt.






















