BIO China Pai Mu Tan | Wäiss Téi - Verpakung: 50 g
BIO China Pai Mu Tan | Wäiss Téi - Verpakung: 50 g
BIO China Pai Mu Tan ass e wäisse Téi mat feine gréngbrong Blieder, deen e delikaten, florale Goût bitt. Dank sengem nidderegen Koffeingehalt a liicht gieler Infusioun ass et ideal fir de ganzen Dag ze schmaachen. Méi
7,59 € excl. TVA (TVA-Azuch) Präis 0,33 € fir eng Taass exzellent Téi
DPD Pickup ![]() |
4.4 € | 4.4 € |
|---|---|---|
Post Luxembourg ![]() |
7.2 € | 7.2 € |
DHL Express ![]() |
65 € | 65 € |
Bezuelung: Kaarte, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Package: 50 g 0,16 €/g Produit Code: K07101
BIO China Pai Mu Tan ass e wäisse Téi mat feine gréngbrong Blieder, deen e delikaten, florale Goût bitt. Dank sengem nidderegen Koffeingehalt a liicht gieler Infusioun ass et ideal fir de ganzen Dag ze schmaachen. Méi
Package: 50 g 0,16 €/g Produit Code: K07101
BIO wäissen Téi - China Pai Mu Tan mat nidderegen Koffeingehalt
- ✔️ qualitativ héichwäerteg wäiss loosen Téi mat nidderegen Koffeingehalt
- ✔️ delikate Blummen Doft
- ✔️ zertifizéiert Bio Téi
- ✔️ traditionell chinesesch wäissen Téi
- ✔️ ganz Bliederform
- ✔️ Waasser mat Waasser bei enger Temperatur vu 70-80 °C
- ✔️ 1,5-2 Minutten zéien loossen

Héich Qualitéit Bio loose wäissen Téi aus China
Entdeckt d'Magie vum BIO China Pai Mu Tan - e wäisse Téi mat delikate gréng-brong Blieder, deen Är Sënner mat sengem aromatesche Touch begeeschtert. D'BIO Zertifizéierung garantéiert datt et ouni d'Benotzung vu Chemikalien ugebaut gouf, wat zu sengem puren an natierleche Goût bäidréit.
Dësen Téi ass charakteriséiert duerch e delikaten, floral Aroma mat engem Hiweis vu Peony an enger hellgiel Infusioun . Dank sengem nidderegen Koffeingehalt ass et ideal fir de ganzen Dag ze drénken. Bereet eng Taass vun dësem traditionelle chinesesche Téi a genéisst d'Harmonie vun de Goûten.
Virbereedung vun wäissen Téi
Den Téi virbereeden ass ganz einfach, just mat Waasser bei enger Temperatur vu 70-80 °C gegoss, 1,5-2 Minutten steil a genéisst dann den agreablen, delikate Goût vum wäisse Téi.

Ernärungswäerter vum Téi
100 ml Téi* enthält am Duerchschnëtt
| Energiewäert: | 12 kJ / 3 kcal |
| Fette: | < 0,1g |
| - vun deenen gesättigte Fettsäuren: | < 0,1g |
| Kuelenhydrater: | < 0,1g |
| Zucker: | < 0,1g |
| Protein: | 0,5g vun |
| Salz: | < 0,01g |
* baséiert op enger Infusioun aus 3 g Téi pro 200 ml Waasser
Stockage
Store an engem dréchen Plaz.
Fabrikant beschwéiert
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Tschechesch Republik TVA Nr.: CZ17944759 I.C.: 17944759
Zesummesetzung
Los Bio wäissen Téi China Pai Mu Tan.
Hierkonftsland
China

| Zertifikatioun | BIO |
|---|---|
| Eng Zort Téi | Wäiss |
| Hierkonftsland | China |
| Goût | sanft |
| Form | Voll Blat |
| Koffein Inhalt | Niddereg |
| Leach Zäit | Schnell (1-3 Minutten) |
| Waasser Temperatur | Mëttelméisseg (70-80°C) |
| Recommandéiert Dosis | 12-15 g/l |
| Den Aroma vum Téi | Blummen |
| Zertifikatioun | BIO |
|---|---|
| Eng Zort Téi | Wäiss |
| Hierkonftsland | China |
| Goût | sanft |
| Form | Voll Blat |
| Koffein Inhalt | Niddereg |
| Leach Zäit | Schnell (1-3 Minutten) |
| Waasser Temperatur | Mëttelméisseg (70-80°C) |
| Recommandéiert Dosis | 12-15 g/l |
| Den Aroma vum Téi | Blummen |





















