BIO Kina Pai Mu Tan | Bijeli čaj - Pakiranje: 50 g
BIO Kina Pai Mu Tan | Bijeli čaj - Pakiranje: 50 g
BIO China Pai Mu Tan je bijeli čaj s finim zelenkasto-smeđim listićima koji nudi nježan, cvjetni okus. Zahvaljujući niskom udjelu kofeina i laganoj žutoj infuziji, idealan je za ispijanje tijekom dana. Više
7,61 € isključujući PDV (Odbitak PDV-a) Cijena 0,34 € za šalicu izvrsnog čaja
Hrvatska posta ![]() |
7.9 € | 7.9 € |
|---|---|---|
DPD ![]() |
14.1 € | 14.1 € |
DHL Express ![]() |
81.3 € | 81.3 € |
Plaćanje: Karticom, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Paket: 50 g 0,17 €/g Šifra proizvoda: K07101
BIO China Pai Mu Tan je bijeli čaj s finim zelenkasto-smeđim listićima koji nudi nježan, cvjetni okus. Zahvaljujući niskom udjelu kofeina i laganoj žutoj infuziji, idealan je za ispijanje tijekom dana. Više
Paket: 50 g 0,17 €/g Šifra proizvoda: K07101
BIO bijeli čaj – China Pai Mu Tan s niskim udjelom kofeina
- ✔️ visokokvalitetni bijeli tekući čaj s niskim udjelom kofeina
- ✔️ nježan cvjetni miris
- ✔️ certificirani organski čaj
- ✔️ tradicionalni kineski bijeli čaj
- ✔️ cijeli list
- ✔️ zaliti vodom temperature 70-80 °C
- ✔️ Pustite da odstoji 1,5-2 minute

Visokokvalitetni organski tekući bijeli čaj iz Kine
Otkrijte čaroliju BIO China Pai Mu Tan – bijelog čaja s nježnim zeleno-smeđim listićima koji će svojom aromatičnošću oduševiti vaša osjetila. BIO certifikat jamči da je uzgojeno bez uporabe kemikalija, što pridonosi čistom i prirodnom okusu.
Ovaj čaj karakterizira nježan, cvjetni okus s primjesama božura i svijetlo žutim okusom . Zahvaljujući niskom udjelu kofeina, idealan je za pijenje tijekom cijelog dana. Pripremite šalicu ovog tradicionalnog kineskog čaja i uživajte u harmoniji okusa.
Priprema bijelog čaja
Priprema čaja je vrlo jednostavna, samo ga prelijte vodom temperature 70-80 °C , ostavite 1,5-2 minute i samo uživajte u ugodnom, nježnom okusu bijelog čaja.

Nutritivne vrijednosti čaja
100 ml čaja* sadrži u prosjeku
| Energetska vrijednost: | 12 kJ / 3 kcal |
| Masti: | < 0,1g |
| – od toga zasićene masne kiseline: | < 0,1g |
| Ugljikohidrati: | < 0,1g |
| Šećeri: | < 0,1g |
| Protein: | 0,5 g |
| Sol: | < 0,01g |
* na bazi infuza od 3 g čaja na 200 ml vode
Skladištenje
Čuvati na suhom mjestu.
Proizvođač
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Češka Republika PDV broj: CZ17944759 I.C.: 17944759
Sastav
Rasuti organski bijeli čaj China Pai Mu Tan.
Zemlja porijekla
Kina

| Certifikacija | BIO |
|---|---|
| Vrsta čaja | Bijela |
| Zemlja porijekla | Kina |
| Ukus | nježan |
| Oblik | Puni list |
| Sadržaj kofeina | Niska |
| Vrijeme ispiranja | Brzo (1-3 minute) |
| Temperatura vode | Srednje (70-80°C) |
| Preporučena doza | 12-15 g/l |
| Aroma čaja | Cvjetni |
| Certifikacija | BIO |
|---|---|
| Vrsta čaja | Bijela |
| Zemlja porijekla | Kina |
| Ukus | nježan |
| Oblik | Puni list |
| Sadržaj kofeina | Niska |
| Vrijeme ispiranja | Brzo (1-3 minute) |
| Temperatura vode | Srednje (70-80°C) |
| Preporučena doza | 12-15 g/l |
| Aroma čaja | Cvjetni |





















