BIO Vijetnam Mao Feng | Bijeli čaj - Pakiranje: 50 g
BIO Vijetnam Mao Feng | Bijeli čaj - Pakiranje: 50 g
BIO Vietnam Mao Feng je vrhunski bijeli čaj nježnog cvjetnog okusa i niskog udjela kofeina, idealan za pijenje tijekom cijelog dana. Zahvaljujući punolisnom obliku i organskom podrijetlu, zadržava svoju prirodnu kvalitetu i čistoću. Više
6,46 € isključujući PDV (Odbitak PDV-a)
Hrvatska posta ![]() |
7.9 € | 7.9 € |
|---|---|---|
DPD ![]() |
14.1 € | 14.1 € |
DHL Express ![]() |
81.3 € | 81.3 € |
Plaćanje: Karticom, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Šifra proizvoda: K07099
BIO Vietnam Mao Feng je vrhunski bijeli čaj nježnog cvjetnog okusa i niskog udjela kofeina, idealan za pijenje tijekom cijelog dana. Zahvaljujući punolisnom obliku i organskom podrijetlu, zadržava svoju prirodnu kvalitetu i čistoću. Više
Šifra proizvoda: K07099
Organski bijeli čaj – Vietnam Mao Feng za ljubitelje čaja
- ✔️ visokokvalitetni bijeli tekući čaj s niskim udjelom kofeina
- ✔️ nježan cvjetni miris
- ✔️ certificirani organski čaj
- ✔️ cijeli list
- ✔️ zaliti vodom temperature 70-80 °C
- ✔️ Pustite da odstoji 1,5-2 minute

Visokokvalitetni rasuti bijeli čaj iz Vijetnama s cvjetnom aromom
BIO Vietnam Mao Feng je izuzetan bijeli čaj porijeklom s organskih farmi u Vijetnamu . Njegov cijeli list čuva prirodnu kvalitetu listova čaja, koji, kada se namaču, stvaraju svijetlu žuto-zelenu infuziju s nježnom cvjetnom aromom .
Ovaj čaj karakterizira nizak udio kofeina , što ga čini idealnim pićem za ispijanje tijekom dana. Njegov delikatan okus i cvjetna aroma privući će kako iskusne ljubitelje čaja tako i one željne novog iskustva okusa. Zahvaljujući podrijetlu iz certificiranog organskog uzgoja, također je ekološki prihvatljiv.
Priprema bijelog čaja
Priprema čaja je vrlo jednostavna, samo ga prelijte s vodom temperature 70-80 °C , ostavite 1,5-2 minute i samo uživajte u ugodnom, nježnom okusu bijelog čaja.

Nutritivne vrijednosti bijelog čaja
100 ml čaja* sadrži u prosjeku
| Energetska vrijednost: | 12 kJ / 3 kcal |
| Masti: | < 0,1g |
| – od toga zasićene masne kiseline: | < 0,1g |
| Ugljikohidrati: | < 0,1g |
| Šećeri: | < 0,1g |
| Protein: | 0,5 g |
| Sol: | < 0,01g |
* na bazi infuza od 3 g čaja na 200 ml vode
Skladištenje
Čuvati na suhom mjestu.
Proizvođač
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Češka Republika PDV broj: CZ17944759 I.C.: 17944759
Sastav
Rasuti organski bijeli čaj Vijetnam Mao Feng.
Zemlja porijekla
Vijetnam

| Certifikacija | BIO |
|---|---|
| Vrsta čaja | Bijela |
| Zemlja porijekla | Vijetnam |
| Ukus | nježan |
| Oblik | Puni list |
| Sadržaj kofeina | Niska |
| Vrijeme ispiranja | Brzo (1-3 minute) |
| Temperatura vode | Srednje (70-80°C) |
| Preporučena doza | 12-15 g/l |
| Aroma čaja | Cvjetni |
| Certifikacija | BIO |
|---|---|
| Vrsta čaja | Bijela |
| Zemlja porijekla | Vijetnam |
| Ukus | nježan |
| Oblik | Puni list |
| Sadržaj kofeina | Niska |
| Vrijeme ispiranja | Brzo (1-3 minute) |
| Temperatura vode | Srednje (70-80°C) |
| Preporučena doza | 12-15 g/l |
| Aroma čaja | Cvjetni |





















