BIO Vietnam Mao Feng | Witte thee - Verpakking: 50 g
BIO Vietnam Mao Feng | Witte thee - Verpakking: 50 g
BIO Vietnam Mao Feng is een premium witte thee met een delicate bloemensmaak en een laag cafeïnegehalte, ideaal om de hele dag door te drinken. Dankzij de vorm van het hele blad en de biologische oorsprong behoudt het zijn natuurlijke kwaliteit en zuiverheid. Meer
6,42 € excl. BTW (BTW-aftrek)
DPD Pickup ![]() |
4.5 € | 4.5 € |
|---|---|---|
DPD ![]() |
9.1 € | 9.1 € |
DHL ![]() |
7.1 € | 7.1 € |
| Bpost |
13.3 € | 13.3 € |
DHL Express ![]() |
78.7 € | 78.7 € |
Betaling: Creditcard, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Productcode: K07099
BIO Vietnam Mao Feng is een premium witte thee met een delicate bloemensmaak en een laag cafeïnegehalte, ideaal om de hele dag door te drinken. Dankzij de vorm van het hele blad en de biologische oorsprong behoudt het zijn natuurlijke kwaliteit en zuiverheid. Meer
Productcode: K07099
Biologische witte thee – Vietnam Mao Feng voor theeliefhebbers
- ✔️ hoogwaardige witte losse thee met een laag cafeïnegehalte
- ✔️ delicate bloemengeur
- ✔️ gecertificeerde biologische thee
- ✔️ hele bladvorm
- ✔️ water met water op een temperatuur van 70-80 °C
- ✔️ 1,5-2 minuten laten trekken

Hoogwaardige losse witte thee uit Vietnam met een bloemig aroma
BIO Vietnam Mao Feng is een uitzonderlijke witte thee afkomstig van biologische boerderijen in Vietnam . Doordat de theeblaadjes in hun geheel zijn, blijft de natuurlijke kwaliteit van de theeblaadjes behouden. Wanneer de thee is getrokken, ontstaat er een lichtgeelgroene thee met een delicaat bloemenaroma .
Deze thee kenmerkt zich door een laag cafeïnegehalte , waardoor het een ideale drank is om gedurende de dag van te nippen. De delicate smaak en het bloemige aroma zullen zowel ervaren theeliefhebbers als mensen die op zoek zijn naar een nieuwe smaakervaring aanspreken. Dankzij de gecertificeerde biologische landbouw is het bovendien milieuvriendelijk.
Witte thee bereiden
Het bereiden van de thee is heel eenvoudig. Giet er gewoon water met een temperatuur van 70-80 °C overheen, laat het 1,5-2 minuten trekken en geniet vervolgens van de aangename, delicate smaak van witte thee.

Voedingswaarden van witte thee
100 ml thee* bevat gemiddeld
| Energetische waarde: | 12kJ / 3kcal |
| Vetten: | < 0,1 gram |
| – waarvan verzadigde vetzuren: | < 0,1 gram |
| Koolhydraten: | < 0,1 gram |
| Suikers: | < 0,1 gram |
| Eiwit: | 0,5 gram |
| Zout: | < 0,01g |
* gebaseerd op een infusie gemaakt van 3 g thee per 200 ml water
Opslag
Op een droge plaats bewaren.
Fabrikant
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Tsjechië BTW-nr.: CZ17944759 I.C.: 17944759
Samenstelling
Losse biologische witte thee Vietnam Mao Feng.
Land van herkomst
Vietnam

| Certificering | BIO |
|---|---|
| Een soort thee | Wit |
| Land van herkomst | Vietnam |
| Smaak | Fijn |
| Vorm | Heel Blad |
| Cafeïnegehalte | Laag |
| Uitloogtijd | Snel (1-3 minuten) |
| Watertemperatuur | Gemiddeld (70-80 °C) |
| Aanbevolen dosis | 12-15 g/l |
| Aroma theeën | Bloemen |
| Certificering | BIO |
|---|---|
| Een soort thee | Wit |
| Land van herkomst | Vietnam |
| Smaak | Fijn |
| Vorm | Heel Blad |
| Cafeïnegehalte | Laag |
| Uitloogtijd | Snel (1-3 minuten) |
| Watertemperatuur | Gemiddeld (70-80 °C) |
| Aanbevolen dosis | 12-15 g/l |
| Aroma theeën | Bloemen |




















