BIO Vietnamas Mao Feng | Baltoji arbata - Pakavimas: 50 g
BIO Vietnamas Mao Feng | Baltoji arbata - Pakavimas: 50 g
BIO Vietnam Mao Feng yra aukščiausios kokybės baltoji arbata, pasižyminti subtiliu gėlių skoniu ir mažu kofeino kiekiu, puikiai tinkanti gerti visą dieną. Dėl viso lapo formos ir organinės kilmės jis išlaiko natūralią kokybę ir grynumą. Daugiau
6,43 € be PVM (PVM atskaitymas)
DPD Pickup ![]() |
4.6 € | 4.6 € |
|---|---|---|
DPD ![]() |
7.3 € | 7.3 € |
DHL Express ![]() |
78.7 € | 78.7 € |
Mokėjimas: Kortele, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Produkto kodas: K07099
BIO Vietnam Mao Feng yra aukščiausios kokybės baltoji arbata, pasižyminti subtiliu gėlių skoniu ir mažu kofeino kiekiu, puikiai tinkanti gerti visą dieną. Dėl viso lapo formos ir organinės kilmės jis išlaiko natūralią kokybę ir grynumą. Daugiau
Produkto kodas: K07099
Ekologiška baltoji arbata – Vietnamo Mao Feng arbatos mėgėjams
- ✔️ aukštos kokybės balta biri arbata su mažu kofeino kiekiu
- ✔️Švelnaus gėlių kvapo
- ✔️Sertifikuota ekologiška arbata
- ✔️ Viso lapelio forma
- ✔️ vandens 70-80 °C temperatūros vandeniu
- ✔️Palikti pastovėti 1,5-2 minutes

Aukštos kokybės biri baltoji arbata iš Vietnamo su gėlių aromatu
BIO Vietnamas Mao Feng yra išskirtinė baltoji arbata, kilusi iš Vietnamo ekologinių ūkių. Viso lapo forma išsaugo natūralią arbatos lapų kokybę, kurią užmirkę susidaro šviesiai geltonai žalios spalvos užpilas su subtiliu gėlių aromatu .
Ši arbata pasižymi mažu kofeino kiekiu , todėl yra idealus gėrimas gurkšnoti visą dieną. Subtilus jo skonis ir gėlių aromatas patiks tiek patyrusiems arbatos mėgėjams, tiek ieškantiems naujų skonio pojūčių. Dėl savo kilmės iš sertifikuoto ekologinio ūkininkavimo jis taip pat yra draugiškas aplinkai.
Baltosios arbatos ruošimas
Paruošti arbatą labai paprasta, užpilkite ją 70-80 °C temperatūros vandeniu, pavirkite 1,5-2 minutes ir mėgaukitės maloniu, subtiliu baltosios arbatos skoniu.

Baltosios arbatos maistinės vertės
100 ml arbatos* yra vidutiniškai
| Energinė vertė: | 12 kJ / 3 kcal |
| Riebalai: | < 0,1 g |
| – iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių: | < 0,1 g |
| Angliavandeniai: | < 0,1 g |
| Cukrus: | < 0,1 g |
| Baltymai: | 0,5 g |
| Druska: | < 0,01 g |
* remiantis užpilu, pagamintu iš 3 g arbatos 200 ml vandens
Sandėliavimas
Laikyti sausoje vietoje.
Gamintojas
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Čekija PVM Nr.: CZ17944759 IČ: 17944759
Sudėtis
Biri ekologiška baltoji arbata Vietnam Mao Feng.
Kilmės šalis
Vietnamas

| Sertifikavimas | BIO |
|---|---|
| Arbatos rūšis | Balta |
| Kilmės šalis | Vietnamas |
| Skonis | Smulkmenos |
| Forma | Visas lapas |
| Kofeino kiekis | Žemas |
| Išsiplovimo laikas | Greitai (1-3 minutės) |
| Vandens temperatūra | Vidutinė (70-80 °C) |
| Rekomenduojama dozė | 12-15 g/l |
| Aromatinės arbatos | Gėlių |
| Sertifikavimas | BIO |
|---|---|
| Arbatos rūšis | Balta |
| Kilmės šalis | Vietnamas |
| Skonis | Smulkmenos |
| Forma | Visas lapas |
| Kofeino kiekis | Žemas |
| Išsiplovimo laikas | Greitai (1-3 minutės) |
| Vandens temperatūra | Vidutinė (70-80 °C) |
| Rekomenduojama dozė | 12-15 g/l |
| Aromatinės arbatos | Gėlių |




















