Preču atgriešana

Piemēram, jūs iegādājāties dāvanu savam mīļotajam, kurš mīl kafiju, bet... vai viņam jau ir šī dzirnaviņas? Nekas! Mēs nomainīsim preci 14 dienu laikā pēc iegādes, bez problēmām, bez maksas un bez kavēšanās.

Atgriešanas ceļvedis

  1. Vai preces ir jāatgriež 14 dienu laikā? Lūdzu, sazinieties ar mūsu atbalsta komandu pa tālr.: +421 944 006 911, vai sazinieties ar mums pa e-pastu: store@greenplantation.com, vai aizpildiet zemāk redzamo veidlapu šajā lapā.
  2. Lūdzu, atdodiet preci tās sākotnējā stāvoklī (tīru, nesabojātu, pilnīgu). Tas ir vienīgais veids, kā to nosūtīt, lai saņemtu pilnu naudas atmaksu.
  3. Rūpīgi iesaiņojiet preci nosūtīšanai. Labi iesaiņotu preci, lai tā ceļā netiktu sabojāta, nosūtiet ar paša izvēlēta pārvadātāja starpniecību uz adresi Green Plantation, Masarykova 968, Luhačovice 76326, Čehija.
  4. Preču atmaksa vai apmaiņa. Tiklīdz mēs saņemsim jūsu atgrieztās preces, mēs pārbaudīsim preci un 14 dienu laikā sagatavosim pirkuma atteikuma līgumu. Pēc tam mēs organizēsim preču atmaksu vai apmaiņu pret citām precēm vai vērtības kuponu.