BIO Vietnam Mao Feng | Hvit te - Emballasje: 50 g
BIO Vietnam Mao Feng | Hvit te - Emballasje: 50 g
BIO Vietnam Mao Feng er en premium hvit te med en delikat blomstersmak og lavt koffeininnhold, ideell for å drikke hele dagen lang. Takket være sin helbladsform og organiske opprinnelse beholder den sin naturlige kvalitet og renhet. Flere
6,40 € ekskl. mva
DPD ![]() |
13.6 € | 13.6 € |
|---|---|---|
DHL ![]() |
8 € | 8 € |
DHL Express ![]() |
65 € | 65 € |
Betaling: Kort, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Produktkode: K07099
BIO Vietnam Mao Feng er en premium hvit te med en delikat blomstersmak og lavt koffeininnhold, ideell for å drikke hele dagen lang. Takket være sin helbladsform og organiske opprinnelse beholder den sin naturlige kvalitet og renhet. Flere
Produktkode: K07099
Økologisk hvit te – Vietnam Mao Feng for teelskere
- ✔️ hvit løs te av høy kvalitet med lavt koffeininnhold
- ✔️ delikat blomsterduft
- ✔️ sertifisert økologisk te
- ✔️ hele bladform
- ✔️ vann med vann ved en temperatur på 70-80 °C
- ✔️ La trekke i 1,5-2 minutter

Løs hvit te av høy kvalitet fra Vietnam med en blomsteraroma
BIO Vietnam Mao Feng er en eksepsjonell hvit te som kommer fra økologiske gårder i Vietnam . Helbladsformen bevarer den naturlige kvaliteten til tebladene, som, når de er gjennomsyret, skaper en lys gulgrønn infusjon med en delikat blomsteraroma .
Denne teen er preget av det lave koffeininnholdet , noe som gjør den til en ideell drink for å nippe til hele dagen. Dens delikate smak og blomsteraroma vil appellere til både erfarne teelskere og de som leter etter en ny smaksopplevelse. Takket være sin opprinnelse fra sertifisert økologisk landbruk er den også miljøvennlig.
Tilbereder hvit te
Det er veldig enkelt å tilberede teen, bare hell den med vann ved en temperatur på 70-80 °C , la den trekke i 1,5-2 minutter og så er det bare å nyte den behagelige, delikate smaken av hvit te.

Ernæringsmessige verdier av hvit te
100 ml te* inneholder i gjennomsnitt
| Energiverdi: | 12 kJ / 3 kcal |
| Fett: | < 0,1 g |
| – hvorav mettede fettsyrer: | < 0,1 g |
| Karbohydrater: | < 0,1 g |
| Sukker: | < 0,1 g |
| Protein: | 0,5 g |
| Salt: | < 0,01 g |
* basert på en infusjon laget av 3 g te per 200 ml vann
Lagring
Oppbevares på et tørt sted.
Produsent
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Tsjekkia MVA-nr.: CZ17944759 I.C.: 17944759
Komposisjon
Løs økologisk hvit te Vietnam Mao Feng.
Opprinnelsesland
Vietnam

| Sertifisering | BIO |
|---|---|
| En type te | Hvit |
| Opprinnelsesland | Vietnam |
| Smak | Mild |
| form | Helt blad |
| Koffeininnhold | Lav |
| Utvaskingstid | Rask (1-3 minutter) |
| Vanntemperatur | Medium (70–80 °C) |
| Anbefalt dose | 12–15 g/l |
| Duften av te | Floral |
| Sertifisering | BIO |
|---|---|
| En type te | Hvit |
| Opprinnelsesland | Vietnam |
| Smak | Mild |
| form | Helt blad |
| Koffeininnhold | Lav |
| Utvaskingstid | Rask (1-3 minutter) |
| Vanntemperatur | Medium (70–80 °C) |
| Anbefalt dose | 12–15 g/l |
| Duften av te | Floral |




















