BIO Vietnam Mao Feng | Bílý čaj - Balení: 50 g
BIO Vietnam Mao Feng | Bílý čaj - Balení: 50 g
Jemný BIO bílý čaj z Vietnamu s květinovým aromatem. Nízký obsah kofeinu, rychlé louhování 1-3 minuty. Ideální pro milovníky lehkých a delikátních čajů s certifikací BIO. Více
150,89 Kč bez DPH
Zásilkovna ![]() |
0 Kč | 59 Kč |
|---|---|---|
DPD Pickup / Alzabox ![]() |
0 Kč | 49 Kč |
PPL Parcelshop a Parcelbox ![]() |
0 Kč | 49 Kč |
DPD ![]() |
0 Kč | 84 Kč |
PPL ![]() |
0 Kč | 89 Kč |
Platba: Rychlý převod, Kartou, Google Pay, Apple Pay, PayPal, Dobírka
Kód produktu: K07099
Jemný BIO bílý čaj z Vietnamu s květinovým aromatem. Nízký obsah kofeinu, rychlé louhování 1-3 minuty. Ideální pro milovníky lehkých a delikátních čajů s certifikací BIO. Více
Kód produktu: K07099
- Druh čaje : Bílý
- Certifikace : BIO
- Země původu : Vietnam
- Aroma čaje : Květinové
- Chuť : Jemná
- Forma : Celolistový
- Obsah kofeinu : Nízký
- Doba louhování : Rychlé (1–3 minuty)
- Teplota vody : Střední (70–80 °C)
- Doporučená dávka : 12–15 g/l
O charakteristikách BIO Vietnam Mao Feng
Čaj BIO Vietnam Mao Feng je bílého typu, s certifikací BIO. Pochází z Vietnamu, což v kombinaci s květinovým aromatem propůjčuje tomuto čaji jedinečnost a originalitu.
Jak si tento čaj připravit?
Doporučujeme louhovat tento čaj rychle, ideálně 1–3 minuty, a teplotu vody udržovat na střední úrovni (70–80 °C). Dávka čaje by měla být 12–15 g/l, což zaručí odpovídající koncentraci a jemnou chuť.
| Certifikace | BIO |
|---|---|
| Druh čaje | Bílý |
| Země původu | Vietnam |
| Chuť | Jemná |
| Forma | Celolistový |
| Obsah kofeinu | Nízký |
| Doba louhování | Rychlé (1–3 minuty) |
| Teplota vody | Střední (70–80 °C) |
| Doporučená dávka | 12–15 g/l |
| Aroma čaje | Květinové |
| Certifikace | BIO |
|---|---|
| Druh čaje | Bílý |
| Země původu | Vietnam |
| Chuť | Jemná |
| Forma | Celolistový |
| Obsah kofeinu | Nízký |
| Doba louhování | Rychlé (1–3 minuty) |
| Teplota vody | Střední (70–80 °C) |
| Doporučená dávka | 12–15 g/l |
| Aroma čaje | Květinové |





















