BIO Perzikleven | Vruchten thee - Verpakking: 50 g
BIO Perzikleven | Vruchten thee - Verpakking: 50 g
BIO Peach life-thee zo zoet als een zomerkus . Ben je de saaie thee uit de mand van je oma beu? Dan moet je de smaak van onze biologische thee ervaren, zodat je ineens een zoet, perzikachtig leven kunt leiden. Meer
Pakket: 50 g 0,10 €/g Productcode: K07044
BIO Peach life-thee zo zoet als een zomerkus . Ben je de saaie thee uit de mand van je oma beu? Dan moet je de smaak van onze biologische thee ervaren, zodat je ineens een zoet, perzikachtig leven kunt leiden. Meer
Pakket: 50 g 0,10 €/g Productcode: K07044
Perzikleven als fruit biologische thee. Waarom hij?

Zoals in de hemel met thee Perzikleven
Alsof je ontspant in een tropische tuin. Onze biologische Peach Life thee zou je ook wel de nectar van de goden kunnen noemen. Elke augurk bevat niet alleen perziken. De Peach Life-mix bevat ook vers citroengras, zoete appels, hibiscus, venkel, kaasjeskruid, hennepzaden en stevia. Zie je, naast de goddelijke smaak zal een kopje van deze vruchtenthee dienen als een drankje voor een lang leven.
Het mengsel van fruit en kruiden ondersteunt de spijsvertering, vermindert ontstekingen, vult vitamines en antioxidanten aan. Bovendien is deze thee gecertificeerd biologisch, waardoor je dankzij de biologische teelt optimaal kunt genieten van de kracht van de natuur. Duik in deze sappige fruitthee en proost op een lang perzikzoet leven!
BIO thee Perzikleven - zo bereid je het
Een afgemeten dosis kruidenthee, d.w.z. 15-20 g/l, giet kokend water en laat 10-12 minuten trekken .

Voedingswaarden van thee
100 ml thee* bevat gemiddeld:
| Energiewaarde: | 9 kJ / 2 kcal |
| Vetten: | < 0,1 gram |
| – waarvan verzadigde vetzuren: | < 0,1 gram |
| Koolhydraten: | < 0,1 gram |
| Suikers: | < 0,1 gram |
| Eiwitten: | < 0,1 gram |
| Zout: | < 0,01 gram |
*gebaseerd op een aftreksel van 4 g thee per 200 ml water
Opslag
Op een droge plaats bewaren.
Fabrikant
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Tsjechië BTW-nummer: CZ17944759 Bedrijfs-ID: 17944759
Samenstelling
BIO Citroengras, BIO Hennepzaden (heel), BIO Appel, BIO Hibiscus, BIO Venkel, BIO Kaasjeskruid, BIO Stevia, natuurlijke perzik- en sinaasappelsmaak

| Certificering | BIO |
|---|---|
| Een soort thee | Fruitig |
| Smaak | Zoet |
| Vorm | Mengsel |
| Cafeïnegehalte | Cafeïnevrij |
| Uitloogtijd | 10-12 minuten |
| Watertemperatuur | Hoog (90-100 °C) |
| Aanbevolen dosis | 15-20 g/l |
| Aroma theeën | Fruitig |
| Certificering | BIO |
|---|---|
| Een soort thee | Fruitig |
| Smaak | Zoet |
| Vorm | Mengsel |
| Cafeïnegehalte | Cafeïnevrij |
| Uitloogtijd | 10-12 minuten |
| Watertemperatuur | Hoog (90-100 °C) |
| Aanbevolen dosis | 15-20 g/l |
| Aroma theeën | Fruitig |

Hoe herken je losse kwaliteitsthee
Wat is het: kwaliteitsthee? Hoe herken je het, waar kun je kwaliteitsthee kopen en waarom staat de kwaliteit van thee voorop bij de keuze ervan? Vandaag leer je de 4-zintuigentest, waarmee je de kwaliteitsfactoren van goede thee kunt identificeren.

5 essentiële eigenschappen van water voor het zetten van thee
Je thee is zo goed als je water. Als je de beste smaak, aroma en zuiverheid uit je thee wilt halen, moet je aandacht besteden aan de zuiverheid van het water, de hardheid, temperatuur en andere parameters.

Hoe maak je een verfrissende ijsthee?
De zomer komt met rasse schreden dichterbij en we zoeken naar elke manier om af te koelen. We denken dat we wel liters cold brew kunnen drinken, maar helaas is te veel van alles slecht voor je. Vooral cafeïne. Lees liever hoeveel kopjes koffie nog oké zijn. Daarom hebben we een recept bedacht voor een ijsdrankje dat je bijna net zo verfrist en verrukt als koffie. We hebben het over ijsthee.

9 feiten over cafeïne in je koffie en thee
Cafeïne - de belangrijkste stof in koffie die ons lichaam beïnvloedt. Deze chemische magie om energie te krijgen in ons dagelijks leven zit ook verborgen in andere planten. Een andere "leverancier" van cafeïne is thee. Wat zijn dan de verschillen in het cafeïnegehalte van koffie en thee?
Onlangs hebben we ons gericht op koffie en het effect ervan op onze gezondheid. In eerdere artikelen hebben we onderwerpen behandeld als koffie en botgezondheid. We hebben ook geschreven over de invloed van koffie op migraine, uitdroging en het circadiane ritme. Wat is het verband tussen het drinken van koffie en diabetes of hoe je koffie kunt gebruiken om gewichtsverlies te bevorderen.















