BIO Hiina Pai Mu Tan | Valge tee - Pakendamine: 50 g
BIO Hiina Pai Mu Tan | Valge tee - Pakendamine: 50 g
BIO China Pai Mu Tan on peente rohekaspruunide lehtedega valge tee, millel on õrn lilleline maitse. Tänu madalale kofeiinisisaldusele ja kergele kollasele leotisele sobib see ideaalselt terve päeva rüübamiseks. Rohkem
7,61 € v.a. käibemaks (KM mahaarvamine) Hind 0,33 € tassi suurepärast teed
DPD Pickup ![]() |
3.9 € | 3.9 € |
|---|---|---|
DPD ![]() |
6.9 € | 6.9 € |
| itella |
7 € | 7 € |
DHL Express ![]() |
65 € | 65 € |
Maksmine: Kaardiga, Google Pay, Apple Pay, PayPal
pakett: 50 g 0,17 €/g Toote kood: K07101
BIO China Pai Mu Tan on peente rohekaspruunide lehtedega valge tee, millel on õrn lilleline maitse. Tänu madalale kofeiinisisaldusele ja kergele kollasele leotisele sobib see ideaalselt terve päeva rüübamiseks. Rohkem
pakett: 50 g 0,17 €/g Toote kood: K07101
BIO valge tee – Hiina Pai Mu Tan madala kofeiinisisaldusega
- ✔️ madala kofeiinisisaldusega kvaliteetne valge lahtine tee
- ✔️ õrn lillelõhn
- ✔️Sertifitseeritud orgaaniline tee
- ✔️ Traditsiooniline Hiina valge tee
- ✔️ Terve lehevorm
- ✔️ vesi veega temperatuuril 70-80 °C
- ✔️ Lase tõmmata 1,5-2 minutit

Kvaliteetne orgaaniline lahtine valge tee Hiinast
Avastage BIO China Pai Mu Tan võlu – õrnade rohekaspruunide lehtedega valge tee, mis rõõmustab teie meeli oma aromaatse puudutusega. BIO sertifikaat garanteerib, et see on kasvatatud ilma kemikaale kasutamata, mis aitab kaasa selle puhtale ja loomulikule maitsele.
Seda teed iseloomustab õrn lilleline maitse, milles on tunda pojengi ja helekollast tõmmist . Tänu madalale kofeiinisisaldusele on see ideaalne joomiseks kogu päeva jooksul. Valmistage tass seda traditsioonilist Hiina teed ja nautige maitsete harmooniat.
Valge tee valmistamine
Tee valmistamine on väga lihtne, valage see lihtsalt 70-80 °C veega, tõmmake 1,5-2 minutit ja seejärel nautige valge tee meeldivat, õrna maitset.

Tee toiteväärtused
100 ml teed* sisaldab keskmiselt
| Energia väärtus: | 12 kJ / 3 kcal |
| Rasvad: | < 0,1 g |
| – millest küllastunud rasvhapped: | < 0,1 g |
| Süsivesikud: | < 0,1 g |
| Suhkrud: | < 0,1 g |
| Valk: | 0,5 g |
| Sool: | < 0,01 g |
* põhineb infusioonil, mis on valmistatud 3 g teest 200 ml vee kohta
Säilitamine
Hoida kuivas kohas.
Tootja
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Tšehhi KMKR nr: CZ17944759 I.C.: 17944759
Koosseis
Lahtine orgaaniline valge tee Hiina Pai Mu Tan.
Päritoluriik
Hiina

| Sertifitseerimine | BIO |
|---|---|
| Teatud tüüpi tee | Valge |
| Päritoluriik | Hiina |
| Maitse | Fine |
| Vorm | Terve leht |
| Kofeiini sisaldus | Madal |
| Leostumisaeg | Kiire (1-3 minutit) |
| Vee temperatuur | Keskmine (70-80 °C) |
| Soovitatav annus | 12-15 g/l |
| Aroomi teed | Lillede |
| Sertifitseerimine | BIO |
|---|---|
| Teatud tüüpi tee | Valge |
| Päritoluriik | Hiina |
| Maitse | Fine |
| Vorm | Terve leht |
| Kofeiini sisaldus | Madal |
| Leostumisaeg | Kiire (1-3 minutit) |
| Vee temperatuur | Keskmine (70-80 °C) |
| Soovitatav annus | 12-15 g/l |
| Aroomi teed | Lillede |




















