BIO Puuviljamelange | Puuvilja tee - Pakendamine: 50 g
BIO Puuviljamelange | Puuvilja tee - Pakendamine: 50 g
ORGAANILINE lahtine puuviljatee – puuviljamelange pakub naturaalset puuviljamaitset ilma kofeiinita ning on suurepärane kaaslane lõõgastus- ja värskendushetkedeks igal kellaajal. Kvaliteetne segu sisaldab kombinatsiooni õunast, hibiskist ja apelsinikoorest. Rohkem
4,95 € v.a. käibemaks (KM mahaarvamine) Hind 0,22 € tassi suurepärast teed
DPD Pickup ![]() |
3.9 € | 3.9 € |
|---|---|---|
DPD ![]() |
6.9 € | 6.9 € |
| itella |
7 € | 7 € |
DHL Express ![]() |
65 € | 65 € |
Maksmine: Kaardiga, Google Pay, Apple Pay, PayPal
pakett: 50 g 0,11 €/g Toote kood: K06877
ORGAANILINE lahtine puuviljatee – puuviljamelange pakub naturaalset puuviljamaitset ilma kofeiinita ning on suurepärane kaaslane lõõgastus- ja värskendushetkedeks igal kellaajal. Kvaliteetne segu sisaldab kombinatsiooni õunast, hibiskist ja apelsinikoorest. Rohkem
pakett: 50 g 0,11 €/g Toote kood: K06877
BIO puuviljatee – Fruit melange
- ✔️ BIO puuvilja lahtine tee
- ✔️ Valitud koostisosad säästvast põllumajandusest
- ✔️ Puuviljane maitse ja värske aroom
- ✔️Kvaliteetne lahtine puuviljatee ilma kofeiinita
- ✔️ kombinatsioon õunast, hibiskist ja apelsinikoorest
- ✔️ vesi veega temperatuuril 100 °C
- ✔️ lase tõmmata 10-12 minutit

Kvaliteetne lahtine puuviljatee värskendava ja lõõgastava toimega
Organic Fruit Melange tee on ideaalne valik looduslike maitsete austajatele. Kofeiinivaba ja maheda magusa maitsega sobib suurepäraselt igapäevaseks tassiks rahu ja heaolutunde nautimiseks. Rikkalik puuviljane aroom ja teelehtede fraktsionaalne vorm tagavad intensiivse elamuse iga lonksuga.
See BIO lahtine tee on hoolikalt valmistatud kvaliteetsetest koostisosadest . Õuna , hibiski ja apelsinikoore kombinatsioon muudab teie igapäevase teerituaali meeldivamaks. Ükskõik, kas otsite värskendust või lõõgastust , see tee toob teile igas tassis loomulikku energiat ja rõõmu.
Puuviljatee valmistamine
Tee valmistamine on väga lihtne, valage see lihtsalt 100 °C veega , tõmmake 10-12 minutit ja seejärel lihtsalt nautige selle suurepärase puuviljatee värsket maitset.

Puuviljatee toiteväärtused
100 ml teed* sisaldab keskmiselt
| Energia väärtus: | 9 kJ / 2 kcal |
| Rasvad: | < 0,1 g |
| – millest küllastunud rasvhapped: | < 0,1 g |
| Süsivesikud: | < 0,1 g |
| Suhkrud: | < 0,1 g |
| Valgud: | < 0,1 g |
| Sool: | < 0,01 g |
* põhineb infusioonil, mis on valmistatud 4 g teest 200 ml vee kohta
Säilitamine
Hoida kuivas kohas.
Tootja
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Tšehhi KMKR number: CZ17944759 Ettevõtte ID: 17944759
Koosseis
Õun, hibisk, apelsinikoor.

| Sertifitseerimine | BIO |
|---|---|
| Teatud tüüpi tee | Puuviljane |
| Maitse | Fine, Magus |
| Vorm | Fragmentaarne |
| Kofeiini sisaldus | Kofeiinivaba |
| Leostumisaeg | 10-12 minutit |
| Vee temperatuur | Kõrge (90-100 °C) |
| Soovitatav annus | 15-20 g/l |
| Aromaatsed teed | Puuviljane |
| Sertifitseerimine | BIO |
|---|---|
| Teatud tüüpi tee | Puuviljane |
| Maitse | Fine, Magus |
| Vorm | Fragmentaarne |
| Kofeiini sisaldus | Kofeiinivaba |
| Leostumisaeg | 10-12 minutit |
| Vee temperatuur | Kõrge (90-100 °C) |
| Soovitatav annus | 15-20 g/l |
| Aromaatsed teed | Puuviljane |

Kuidas ära tunda kvaliteetset lahtist teed
Mis see on - kvaliteetne tee? Kuidas seda ära tunda, kust osta kvaliteetset teed ja miks on tee kvaliteet selle valikul esmatähtis? Täna õpid 4 meele testi, mille abil saad kindlaks teha hea tee kvaliteedifaktorid.

Kombucha - mis see on ja kuidas seda teha
Kas olete kunagi kuulnud kääritatud teest? Me räägime niinimetatud kombuchast. See toob teie kehale palju kasu. Proovi seda kodus valmistada, see on lõbus.

5 olulist vee omadust tee valmistamiseks
Teie tee on ainult nii hea kui teie vesi. Kui soovite saada oma teest parima maitse, aroomi ja puhtuse, peate pöörama tähelepanu vee puhtusele, kõvadusele, temperatuurile ja muudele parameetritele.




















