БИО Плодов меланж | Плодов чай - опаковка: 50 гр
БИО Плодов меланж | Плодов чай - опаковка: 50 гр
ОРГАНИЧЕН плодов чай - Плодовият меланж предлага естествен плодов вкус без кофеин и е чудесен спътник за моменти на релаксация и освежаване по всяко време на деня. Висококачествената смес съдържа комбинация от ябълка, хибискус и портокалова кора. | Повече ▼
4,95 € без ДДС (Отчет на ДДС) Цена 0,22 € за чаша чудесен чай
Sameday Box BG ![]() |
4.6 € | 4.6 € |
|---|---|---|
Speedy ![]() |
10.6 € | 10.6 € |
Плащане: Карта, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Пакет: 50 g 0,11 €/g Код на продукта: K06877
ОРГАНИЧЕН плодов чай - Плодовият меланж предлага естествен плодов вкус без кофеин и е чудесен спътник за моменти на релаксация и освежаване по всяко време на деня. Висококачествената смес съдържа комбинация от ябълка, хибискус и портокалова кора. | Повече ▼
Пакет: 50 g 0,11 €/g Код на продукта: K06877
БИО плодов чай – Плодов меланж
- ✔️ БИО плодов насипен чай
- ✔️ подбрани съставки от устойчиво земеделие
- ✔️плодов вкус и свеж аромат
- ✔️ качествен насипен плодов чай без кофеин
- ✔️ комбинация от ябълка, хибискус и портокалова кора
- ✔️ вода с вода с температура 100 °C
- ✔️ оставете да къкри за 10-12 минути

Висококачествен насипен плодов чай с освежаващо и релаксиращо действие
Био чайът Fruit Melange е идеален избор за любителите на натуралните вкусове . Без кофеин и с мек, сладък вкус, той е чудесен за ежедневна чаша спокойствие и благополучие . Богатият плодов аромат и фракционната форма на чаените листа осигуряват интензивно изживяване с всяка глътка.
Този БИО насипен чай е внимателно приготвен от висококачествени съставки . Комбинацията от ябълка , хибискус и портокалова кора ще направи ежедневния ви чай по-приятен. Независимо дали търсите освежаване или релаксация , този чай ще ви донесе естествена енергия и радост във всяка чаша.
Приготвяне на плодов чай
Приготвянето на чая е много лесно, просто го залейте с вода с температура 100 °C , накиснете за 10-12 минути и след това просто се насладете на свежия вкус на този страхотен плодов чай.

Хранителни стойности на плодов чай
100 мл чай* съдържа средно
| Енергийна стойност: | 9 kJ / 2 kcal |
| мазнини: | < 0,1 g |
| – от които наситени мастни киселини: | < 0,1 g |
| Въглехидрати: | < 0,1 g |
| Захари: | < 0,1 g |
| Протеини: | < 0,1 g |
| сол: | < 0,01 g |
* на базата на запарка, приготвена от 4 г чай на 200 мл вода
Съхранение
Да се съхранява на сухо място.
производител
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Чешка република ДДС номер: CZ17944759 Фирмен номер: 17944759
Състав
Ябълка, хибискус, портокалова кора.

| Сертификация | БИО |
|---|---|
| Вид чай | Плодов |
| Вкус | Fine, Sweet |
| Форма | Фрагментарен |
| Съдържание на кофеин | Безкофеиново |
| Време на излугване | 10-12 минути |
| Температура на водата | Висока (90-100 °C) |
| Препоръчителна доза | 15-20 g/l |
| Ароматни чайове | Плодов |
| Сертификация | БИО |
|---|---|
| Вид чай | Плодов |
| Вкус | Fine, Sweet |
| Форма | Фрагментарен |
| Съдържание на кофеин | Безкофеиново |
| Време на излугване | 10-12 минути |
| Температура на водата | Висока (90-100 °C) |
| Препоръчителна доза | 15-20 g/l |
| Ароматни чайове | Плодов |

Как да разпознаем качествения насипен чай
Какво е това - качествен чай? Как да го разпознаем, откъде да купим качествен чай и защо качеството на чая е от първостепенно значение при избора му? Днес ще научите теста за 4 сетива, с който можете да идентифицирате факторите за качество на добрия чай.

Комбуча - какво представлява и как да я приготвяме
Чували ли сте някога за ферментирал чай? Става дума за така наречената комбуча. Той носи много ползи за тялото ви. Опитайте се да си го приготвите у дома, това е забавно.




















