BIO Sadni melanž | Sadni čaj - Pakiranje: 50 g
BIO Sadni melanž | Sadni čaj - Pakiranje: 50 g
BIO sadni čaj – Sadni melange ponuja naraven sadni okus brez kofeina in je odličen spremljevalec trenutkov sprostitve in osvežitve kadarkoli v dnevu. Kakovostna mešanica vsebuje kombinacijo jabolka, hibiskusa in pomarančne lupine. Več
4,93 € brez DDV (Odkup DDV) Cena 0,22 € za skodelico odličnega čaja
DPD ![]() |
8.3 € | 8.3 € |
|---|---|---|
Posta Slovenije ![]() |
6.7 € | 6.7 € |
DHL Express ![]() |
65 € | 65 € |
Plačilo: S kartico, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Paket: 50 g 0,11 €/g Koda izdelka: K06877
BIO sadni čaj – Sadni melange ponuja naraven sadni okus brez kofeina in je odličen spremljevalec trenutkov sprostitve in osvežitve kadarkoli v dnevu. Kakovostna mešanica vsebuje kombinacijo jabolka, hibiskusa in pomarančne lupine. Več
Paket: 50 g 0,11 €/g Koda izdelka: K06877
BIO sadni čaj – Sadni melange
- ✔️ BIO sadni čaj v prahu
- ✔️ Izbrane sestavine iz trajnostnega kmetijstva
- ✔️ sadni okus in sveža aroma
- ✔️ kakovosten sadni čaj brez kofeina
- ✔️ kombinacija jabolka, hibiskusa in pomarančne lupine
- ✔️ zalijemo z vodo pri temperaturi 100 °C
- ✔️ pustite stati 10-12 minut

Kakovosten sadni čaj z osvežilnim in sproščujočim učinkom
Organic Fruit Melange čaj je idealna izbira za ljubitelje naravnih okusov . Brez kofeina in z blagim sladkim okusom je odličen za vsakodnevno skodelico miru in dobrega počutja . Bogata sadna aroma in frakcijska oblika čajnih lističev zagotavljata intenzivno izkušnjo ob vsakem požirku.
Ta BIO sipki čaj je skrbno izdelan iz visoko kakovostnih sestavin . Kombinacija jabolka , hibiskusa in pomarančne lupine bo vaš vsakodnevni čajni ritual naredila prijetnejšega. Ne glede na to, ali iščete osvežitev ali sprostitev , vam bo ta čaj prinesel naravno energijo in veselje v vsaki skodelici.
Priprava sadnega čaja
Priprava čaja je zelo enostavna, le prelijte ga z vodo pri temperaturi 100 °C , namočite 10-12 minut in nato uživajte v svežem okusu tega odličnega sadnega čaja.

Hranilne vrednosti sadnega čaja
100 ml čaja* vsebuje povprečno
| Energijska vrednost: | 9 kJ / 2 kcal |
| Maščobe: | < 0,1 g |
| – od tega nasičene maščobne kisline: | < 0,1 g |
| Ogljikovi hidrati: | < 0,1 g |
| Sladkorji: | < 0,1 g |
| Beljakovine: | < 0,1 g |
| sol: | < 0,01 g |
* na osnovi poparka, skuhanega iz 4 g čaja na 200 ml vode
Shranjevanje
Hraniti na suhem mestu.
Proizvajalec
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Češka DDV številka: CZ17944759 ID podjetja: 17944759
Sestava
Jabolko, hibiskus, pomarančna lupina.

| Certificiranje | BIO |
|---|---|
| Vrsta čaja | Sadni |
| Okusi | Fine, Sladko |
| obrazec | Fragmentarno |
| Vsebnost kofeina | Brez kofeina |
| Čas luženja | 10-12 minut |
| Temperatura vode | Visoka (90-100 °C) |
| Priporočeni odmerek | 15-20 g/l |
| Aromatični čaji | Sadni |
| Certificiranje | BIO |
|---|---|
| Vrsta čaja | Sadni |
| Okusi | Fine, Sladko |
| obrazec | Fragmentarno |
| Vsebnost kofeina | Brez kofeina |
| Čas luženja | 10-12 minut |
| Temperatura vode | Visoka (90-100 °C) |
| Priporočeni odmerek | 15-20 g/l |
| Aromatični čaji | Sadni |

Kako prepoznati kakovosten sipki čaj
Kaj je to - kakovosten čaj? Kako ga prepoznati, kje kupiti kvaliteten čaj in zakaj je kakovost čaja najpomembnejša pri izbiri? Danes se boste naučili testa 4 čutov, s katerim lahko prepoznate dejavnike kakovosti dobrega čaja.

Kombuča - kaj je in kako jo pripraviti
Ste že kdaj slišali za fermentiran čaj? Govorimo o tako imenovani kombuchi. Vašemu telesu prinaša veliko koristi. Poskusite ga pripraviti doma, saj je zabavno.

5 bistvenih lastnosti vode za pripravo čaja
Vaš čaj je tako dober kot vaša voda. Če želite doseči najboljši okus, aromo in čistost čaja, morate paziti na čistost vode, njeno trdoto, temperaturo in druge parametre.





















