BIO Vaisių melanžas | Vaisių arbata - Pakavimas: 50 g
BIO Vaisių melanžas | Vaisių arbata - Pakavimas: 50 g
BIO biri vaisinė arbata – vaisių melanžas suteikia natūralų vaisių skonį be kofeino ir yra puikus kompanionas atsipalaidavimo ir atsigaivinimo akimirkoms bet kuriuo paros metu. Aukštos kokybės mišinyje yra obuolių, hibisko ir apelsino žievelės derinys. Daugiau
4,91 € be PVM (PVM atskaitymas) Kaina 0,22 € už puodelį puikios arbatos
DPD Pickup ![]() |
4.6 € | 4.6 € |
|---|---|---|
DPD ![]() |
7.3 € | 7.3 € |
DHL Express ![]() |
78.7 € | 78.7 € |
Mokėjimas: Kortele, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Paketas: 50 g 0,11 €/g Produkto kodas: K06877
BIO biri vaisinė arbata – vaisių melanžas suteikia natūralų vaisių skonį be kofeino ir yra puikus kompanionas atsipalaidavimo ir atsigaivinimo akimirkoms bet kuriuo paros metu. Aukštos kokybės mišinyje yra obuolių, hibisko ir apelsino žievelės derinys. Daugiau
Paketas: 50 g 0,11 €/g Produkto kodas: K06877
BIO vaisių arbata – Fruit melange
- ✔️ BIO vaisių biri arbata
- ✔️ Atrinkti ingredientai iš tvaraus žemės ūkio
- ✔️ Vaisinis skonis ir gaivus aromatas
- ✔️ Kokybiška biri vaisių arbata be kofeino
- ✔️ Obuolių, hibisko ir apelsino žievelių derinys
- ✔️ vandens 100 °C temperatūros vandeniu
- ✔️ leiskite pastovėti 10-12 minučių

Aukštos kokybės biri vaisių arbata su gaivinančiu ir atpalaiduojančiu poveikiu
Organic Fruit Melange arbata yra idealus pasirinkimas natūralių skonių mėgėjams. Be kofeino ir švelnaus, saldaus skonio, jis puikiai tinka kasdieniam ramybės ir geros savijautos puodeliui . Sodrus vaisių aromatas ir trupmeninė arbatos lapų forma užtikrina intensyvų potyrį su kiekvienu gurkšniu.
Ši biri BIO arbata yra kruopščiai pagaminta iš aukštos kokybės ingredientų . Obuolių , hibisko ir apelsino žievelių derinys padarys jūsų kasdienį arbatos ritualą malonesnį. Nesvarbu, ar ieškote atsigaivinimo , ar atsipalaidavimo , ši arbata suteiks jums natūralios energijos ir džiaugsmo kiekviename puodelyje.
Vaisių arbatos ruošimas
Paruošti arbatą labai paprasta, tiesiog užpilkite ją 100 °C temperatūros vandeniu, pavirkite 10-12 minučių ir mėgaukitės gaiviu šios puikios vaisių arbatos skoniu.

Vaisių arbatos maistinės vertės
100 ml arbatos* yra vidutiniškai
| Energinė vertė: | 9 kJ / 2 kcal |
| Riebalai: | < 0,1 g |
| – iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių: | < 0,1 g |
| Angliavandeniai: | < 0,1 g |
| Cukrus: | < 0,1 g |
| Baltymai: | < 0,1 g |
| Druska: | < 0,01 g |
* remiantis užpilu, užplikytu iš 4 g arbatos 200 ml vandens
Sandėliavimas
Laikyti sausoje vietoje.
Gamintojas
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Čekija PVM mokėtojo kodas: CZ17944759 Įmonės ID: 17944759
Sudėtis
Obuolys, hibiskas, apelsino žievelė.

| Sertifikavimas | BIO |
|---|---|
| Arbatos rūšis | Vaisių |
| Skonis | Smulkmenos, Saldus |
| Forma | Fragmentiškas |
| Kofeino kiekis | Be kofeino |
| Išsiplovimo laikas | 10-12 minučių |
| Vandens temperatūra | Aukštas (90-100 °C) |
| Rekomenduojama dozė | 15-20 g/l |
| Aromatinės arbatos | Vaisių |
| Sertifikavimas | BIO |
|---|---|
| Arbatos rūšis | Vaisių |
| Skonis | Smulkmenos, Saldus |
| Forma | Fragmentiškas |
| Kofeino kiekis | Be kofeino |
| Išsiplovimo laikas | 10-12 minučių |
| Vandens temperatūra | Aukštas (90-100 °C) |
| Rekomenduojama dozė | 15-20 g/l |
| Aromatinės arbatos | Vaisių |

Kaip atpažinti kokybišką birią arbatą
Kas tai – kokybiška arbata? Kaip ją atpažinti, kur įsigyti kokybiškos arbatos ir kodėl arbatos kokybė yra svarbiausia ją renkantis? Šiandien išmoksite 4 pojūčių testą, kurio pagalba galėsite nustatyti geros arbatos kokybės faktorius.

Kombuča - kas tai yra ir kaip ją pasigaminti
Ar kada nors girdėjote apie fermentuotą arbatą? Kalbame apie vadinamąją kombučą. Ji suteikia daug naudos jūsų organizmui. Pabandykite ją pasigaminti namuose, tai smagu.

5 esminės vandens savybės arbatai ruošti
Jūsų arbata yra tokia pat gera, kaip ir vanduo. Jei norite išgauti geriausią arbatos skonį, aromatą ir grynumą, turite atkreipti dėmesį į vandens švarumą, kietumą, temperatūrą ir kitus parametrus.




















