BIO Voćni melange | Voćni čaj - Pakiranje: 50 g
BIO Voćni melange | Voćni čaj - Pakiranje: 50 g
ORGANSKI voćni čaj - Voćni melange nudi prirodan voćni okus bez kofeina i odličan je pratilac za trenutke opuštanja i osvježenja u bilo koje doba dana. Visokokvalitetna mješavina sadrži kombinaciju jabuke, hibiskusa i kore naranče. Više
4,96 € isključujući PDV (Odbitak PDV-a) Cijena 0,22 € za šalicu izvrsnog čaja
Hrvatska posta ![]() |
7.9 € | 7.9 € |
|---|---|---|
DPD ![]() |
14.1 € | 14.1 € |
DHL Express ![]() |
81.3 € | 81.3 € |
Plaćanje: Karticom, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Paket: 50 g 0,11 €/g Šifra proizvoda: K06877
ORGANSKI voćni čaj - Voćni melange nudi prirodan voćni okus bez kofeina i odličan je pratilac za trenutke opuštanja i osvježenja u bilo koje doba dana. Visokokvalitetna mješavina sadrži kombinaciju jabuke, hibiskusa i kore naranče. Više
Paket: 50 g 0,11 €/g Šifra proizvoda: K06877
BIO voćni čaj – Voćni melange
- ✔️ BIO voćni tekući čaj
- ✔️Odabrani sastojci iz održive poljoprivrede
- ✔️ voćni okus i svježa aroma
- ✔️ Kvalitetan voćni čaj bez kofeina
- ✔️ Kombinacija jabuke, hibiskusa i kore naranče
- ✔️ zaliti vodom temperature 100 °C
- ✔️ pustite da se strmi 10-12 minuta

Visokokvalitetni voćni čaj s osvježavajućim i opuštajućim učinkom
Organic Fruit Melange čaj idealan je izbor za ljubitelje prirodnih okusa . Bez kofeina i blagog, slatkog okusa, odličan je za svakodnevnu šalicu mira i blagostanja . Bogata voćna aroma i frakcijski oblik listića čaja osiguravaju intenzivno iskustvo sa svakim gutljajem.
Ovaj BIO tekući čaj pažljivo je napravljen od visokokvalitetnih sastojaka . Kombinacija jabuke , hibiskusa i narančine kore učinit će vaš svakodnevni ritual ispijanja čaja ugodnijim. Bilo da tražite osvježenje ili opuštanje , ovaj čaj će vam donijeti prirodnu energiju i radost u svakoj šalici.
Priprema voćnog čaja
Priprema čaja je vrlo jednostavna, samo ga prelijte s vodom temperature 100 °C , ostavite 10-12 minuta i samo uživajte u svježem okusu ovog izvrsnog voćnog čaja.

Nutritivne vrijednosti voćnog čaja
100 ml čaja* sadrži u prosjeku
| Energetska vrijednost: | 9 kJ / 2 kcal |
| Masti: | < 0,1 g |
| – od toga zasićene masne kiseline: | < 0,1 g |
| Ugljikohidrati: | < 0,1 g |
| Šećeri: | < 0,1 g |
| Proteini: | < 0,1 g |
| Sol: | < 0,01 g |
* na bazi infuza skuhanog od 4 g čaja na 200 ml vode
Skladištenje
Čuvati na suhom mjestu.
Proizvođač
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Češka Republika PDV broj: CZ17944759 ID tvrtke: 17944759
Sastav
Jabuka, hibiskus, kora naranče.

| Certifikacija | BIO |
|---|---|
| Vrsta čaja | Voće |
| Ukus | nježan, slatko |
| Oblik | Razlomak |
| Sadržaj kofeina | Bez kofeina |
| Vrijeme ispiranja | 10-12 minuta |
| Temperatura vode | Visoko (90-100 °C) |
| Preporučena doza | 15-20 g/l |
| Aromatični čajevi | Voćni |
| Certifikacija | BIO |
|---|---|
| Vrsta čaja | Voće |
| Ukus | nježan, slatko |
| Oblik | Razlomak |
| Sadržaj kofeina | Bez kofeina |
| Vrijeme ispiranja | 10-12 minuta |
| Temperatura vode | Visoko (90-100 °C) |
| Preporučena doza | 15-20 g/l |
| Aromatični čajevi | Voćni |

Kako prepoznati kvalitetan tekući čaj
Što je to - kvalitetan čaj? Kako ga prepoznati, gdje kupiti kvalitetan čaj i zašto je kvaliteta čaja najvažnija pri odabiru? Danas ćete naučiti test 4 osjetila pomoću kojeg možete identificirati čimbenike kvalitete dobrog čaja.

Kombucha - što je to i kako je napraviti
Jeste li ikada čuli za fermentirani čaj? Riječ je o takozvanoj kombuchi ili kombuchi. Donosi brojne dobrobiti za vaš organizam. Pokušajte ga napraviti kod kuće, zabavno je.





















