BIO Engleski doručak Broken | Crni čaj - Pakiranje: 50 g
BIO Engleski doručak Broken | Crni čaj - Pakiranje: 50 g
Loose tea BIO English Breakfast Broken je mješavina crnog čaja iz regije Assam i Ceylon . Kombinacija ovih čajeva stvara uravnotežen puni okus koji je savršen za početak dana ili kao okrepa tijekom užurbanog poslijepodneva. Više
4,96 € isključujući PDV (Odbitak PDV-a) Cijena 0,22 € za šalicu izvrsnog čaja
Hrvatska posta ![]() |
7.9 € | 7.9 € |
|---|---|---|
DPD ![]() |
14.1 € | 14.1 € |
DHL Express ![]() |
81.3 € | 81.3 € |
Plaćanje: Karticom, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Paket: 50 g 0,11 €/g Šifra proizvoda: K06881
Loose tea BIO English Breakfast Broken je mješavina crnog čaja iz regije Assam i Ceylon . Kombinacija ovih čajeva stvara uravnotežen puni okus koji je savršen za početak dana ili kao okrepa tijekom užurbanog poslijepodneva. Više
Paket: 50 g 0,11 €/g Šifra proizvoda: K06881
BIO crni tekući čaj English Breakfast Broken
- ✔️ ORGANSKI crni čaj bogatog okusa
- ✔️ iz organski certificiranih održivih plantaža
- ✔️ Tradicionalna mješavina Assama i Cejlona
- ✔️ Listići čaja najviše kvalitete
- ✔️ zaliti vodom temperature 100°C
- ✔️ Ostavite da se namače 3-5 minuta

Tradicionalna mješavina crnog čaja iz Cejlona i Assama u organskoj verziji
Ova sjajna mješavina čaja nudi listove čaja izvrsne kvalitete koji su pažljivo odabrani s najboljih ekološki održivih plantaža . Zahvaljujući tome, možete biti sigurni da će svaka šalica vašeg Engleskog doručka biti puna snažne ukusne arome i zlatne boje .
English Breakfast Broken tradicionalna je mješavina jakog čaja zlatne infuzije i vrlo aromatičnog okusa . Prvoklasni loose crni čaj mješavina je BIO listova čaja iz regije Assam i Ceylon .
Priprema crnog čaja
Priprema ovog čaja vrlo je jednostavna, samo ga prelijte s vodom temperature 100 °C , ostavite 3-5 minuta i samo uživajte u bogatom i punom okusu kvalitetnog crnog čaja.

Nutritivne vrijednosti
100 ml čaja* sadrži u prosjeku:
| Energetska vrijednost: | 8 kJ / 2 kcal |
| Masti: | < 0,1 g |
| - od kojih zasićene masne kiseline: | < 0,1 g |
| Ugljikohidrati: | < 0,1 g |
| Šećeri: | < 0,1 g |
| Proteini: | 0,4 g |
| Sol: | < 0,01 g |
* na bazi infuza skuhanog od 3 g čaja na 200 ml vode
Skladištenje
Čuvati na suhom mjestu.
Proizvođač
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Češka Republika PDV broj: CZ17944759 ID tvrtke: 17944759
Sastav
rastresiti crni čaj
Zemlja porijekla
Cejlon, Indija

| Certifikacija | BIO |
|---|---|
| Vrsta čaja | crno |
| Zemlja porijekla | Cejlon, Indija |
| Ukus | opor |
| Oblik | Razlomak |
| Sadržaj kofeina | visoko |
| Vrijeme ispiranja | Srednje (3-5 minuta) |
| Temperatura vode | Visoko (90-100 °C) |
| Preporučena doza | 12 g/l |
| Aromatični čajevi | Woody |

Kako prepoznati kvalitetan tekući čaj
Što je to - kvalitetan čaj? Kako ga prepoznati, gdje kupiti kvalitetan čaj i zašto je kvaliteta čaja najvažnija pri odabiru? Danas ćete naučiti test 4 osjetila pomoću kojeg možete identificirati čimbenike kvalitete dobrog čaja.

Kombucha - što je to i kako je napraviti
Jeste li ikada čuli za fermentirani čaj? Riječ je o takozvanoj kombuchi ili kombuchi. Donosi brojne dobrobiti za vaš organizam. Pokušajte ga napraviti kod kuće, zabavno je.























