BIO ankstyvo ryto arbata | Juodoji arbata - Pakavimas: 50 g
BIO ankstyvo ryto arbata | Juodoji arbata - Pakavimas: 50 g
BIO juodoji biri arbata Early Morning Tea padarys jūsų rytinį pabudimą malonesnį. Nesmulkintų lapų arbata iš Asamo ( Pietų Indija ) dėl vidutinio kofeino kiekio suteiks jums reikalingos energijos nuo pat dienos pradžios. Daugiau
4,55 € be PVM (PVM atskaitymas)
DPD Pickup ![]() |
4.6 € | 4.6 € |
|---|---|---|
DPD ![]() |
7.3 € | 7.3 € |
DHL Express ![]() |
78.7 € | 78.7 € |
Mokėjimas: Kortele, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Produkto kodas: K06868
BIO juodoji biri arbata Early Morning Tea padarys jūsų rytinį pabudimą malonesnį. Nesmulkintų lapų arbata iš Asamo ( Pietų Indija ) dėl vidutinio kofeino kiekio suteiks jums reikalingos energijos nuo pat dienos pradžios. Daugiau
Produkto kodas: K06868
BIO juodoji biri arbata Early Morning Tea
- ✔️ Pilna skonio BIO biri juodoji arbata
- ✔️ kilęs iš Pietų Indijos Asamo regiono
- ✔️ Arbata, kuri suteiks energijos
- ✔️ stimuliuojantis poveikis su vidutiniu kofeino kiekiu
- ✔️ Aukščiausios kokybės arbatos lapeliai
- ✔️ Vanduo su vandeniu 100 °C temperatūros
- ✔️ Palikite 3-5 minutes

Asamo juodoji arbata iš Pietų Indijos ryto pastiprinimui
Ši BIO juodoji biri arbata Early Morning Tea suteikia subtilų gėlių aromatą dėl kruopščiai atrinktų arbatos lapelių iš Asamo regiono Pietų Indijoje . Jis sužavės jus savo švariu ir sodriu skoniu , o dėl vidutinio kofeino kiekio suteiks jums reikalingos energijos iš pat ryto.
Kiekvienas puodelis bus ryškios, ryškios spalvos ir puikaus skonio . Ši arbata yra iš viso lapo , kuri leidžia sukurti turtingą skonių paletę, kurią įvertins kiekvienas kokybiškos juodosios arbatos mėgėjas.
Paruošti šią arbatą labai paprasta, tereikia ją užpilti 100 °C temperatūros vandeniu, trinkti 3-5 minutes ir tada tiesiog mėgautis sodriu ir sodriu kokybiškos juodosios arbatos skoniu.

Arbatos maistinės vertės:
100 ml arbatos* yra vidutiniškai
| Energinė vertė: | 8 kJ / 2 kcal |
| Riebalai: | < 0,1 g |
| – iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių: | < 0,1 g |
| Angliavandeniai: | < 0,1 g |
| Cukrus: | < 0,1 g |
| Baltymai: | 0,4 g |
| Druska: | < 0,01 g |
* remiantis užpilu, užplikytu iš 3 g arbatos su 200 ml vandens
Sandėliavimas
Laikyti sausoje vietoje.
Gamintojas
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Čekija PVM mokėtojo kodas: CZ17944759 Įmonės ID: 17944759
Sudėtis
biri juodoji arbata Black Tea Assam
Kilmės šalis
Pietų Indija

| Sertifikavimas | BIO |
|---|---|
| Arbatos rūšis | Juoda |
| Kilmės šalis | Indija |
| Skonis | Visas |
| Forma | Visas lapas |
| Kofeino kiekis | Vidutinis |
| Išsiplovimo laikas | Vidutinis (3-5 minutės) |
| Vandens temperatūra | Aukštas (90-100 °C) |
| Rekomenduojama dozė | 13 g/l |
| Aromatinės arbatos | Gėlių |
| Sertifikavimas | BIO |
|---|---|
| Arbatos rūšis | Juoda |
| Kilmės šalis | Indija |
| Skonis | Visas |
| Forma | Visas lapas |
| Kofeino kiekis | Vidutinis |
| Išsiplovimo laikas | Vidutinis (3-5 minutės) |
| Vandens temperatūra | Aukštas (90-100 °C) |
| Rekomenduojama dozė | 13 g/l |
| Aromatinės arbatos | Gėlių |

Kaip atpažinti kokybišką birią arbatą
Kas tai – kokybiška arbata? Kaip ją atpažinti, kur įsigyti kokybiškos arbatos ir kodėl arbatos kokybė yra svarbiausia ją renkantis? Šiandien išmoksite 4 pojūčių testą, kurio pagalba galėsite nustatyti geros arbatos kokybės faktorius.

Kombuča - kas tai yra ir kaip ją pasigaminti
Ar kada nors girdėjote apie fermentuotą arbatą? Kalbame apie vadinamąją kombučą. Ji suteikia daug naudos jūsų organizmui. Pabandykite ją pasigaminti namuose, tai smagu.

5 esminės vandens savybės arbatai ruošti
Jūsų arbata yra tokia pat gera, kaip ir vanduo. Jei norite išgauti geriausią arbatos skonį, aromatą ir grynumą, turite atkreipti dėmesį į vandens švarumą, kietumą, temperatūrą ir kitus parametrus.

Kas yra Dirty Earl Grey? Šio kavos ir arbatos gėrimo receptas
Žinoma, beveik visi žino Earlą Grėjų. Kai kas geria jį su pienu, bet šiandien visi nori tik kaip Dirty Earl Grey gėrimo. Jei kada nors dvejojote tarp kavos ir arbatos, naudodamiesi „Dirty Earl“ sprendimų paralyžius daugiau nepatirs. Jis turi viską!





















