BIO Rukeri OP | Ruanda | Juodoji arbata - Pakavimas: 50 g
BIO Rukeri OP | Ruanda | Juodoji arbata - Pakavimas: 50 g
BIO Rwanda Rukeri OP – Afrikos gamtos simfonija. Ši išskirtinė arbata pasižymi stipriu aromatu ir aksominiu skoniu su karamelės užuominomis. Vienu gurkšniu – tarsi Afrikos plantacijoje. Daugiau
4,91 € be PVM (PVM atskaitymas) Kaina 0,22 € už puodelį puikios arbatos
DPD Pickup ![]() |
4.6 € | 4.6 € |
|---|---|---|
DPD ![]() |
7.3 € | 7.3 € |
DHL Express ![]() |
78.7 € | 78.7 € |
Mokėjimas: Kortele, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Paketas: 50 g 0,11 €/g Produkto kodas: K07046
BIO Rwanda Rukeri OP – Afrikos gamtos simfonija. Ši išskirtinė arbata pasižymi stipriu aromatu ir aksominiu skoniu su karamelės užuominomis. Vienu gurkšniu – tarsi Afrikos plantacijoje. Daugiau
Paketas: 50 g 0,11 €/g Produkto kodas: K07046
Ruanda Rukeri ekologiška juodoji arbata. Kodėl jis?

Atraskite naujus horizontus su Ruandos Rukeri arbata
Norite paragauti kažko ypatingo? Su Ruanda Rukeri OP organine biria arbata galite pajusti tikrai nepakartojamą juodosios arbatos skonį. Tai stipri juoda arbata su tamsiai raudonu užpilu . Jausite lengvą saldumą ir vaisiškumą, bet ir aksominius karamelės skonius. Norėdami sušvelninti šios sodraus skonio arbatos stiprumą, įpilkite šiek tiek grietinėlės arba pieno.
Ši sertifikuota ekologiška arbata auginama idealiomis sąlygomis, garantuojančiomis jos kokybę. Jis turi pilną kūną ir sudėtingus sodrius skonius. Jis patenkins net išrankiausius arbatos gurmanus. Pavadinimas OP (Orange Pekoe) garantuoja arbatą iš aukščiausių, jauniausių lapelių, kuriuose gausu vertingų medžiagų . Išgerkite Ruandos arbatos, pagamintos iš geriausių lapų, idealiai tinkančią popietinei meditacijai, ir mėgaukitės šiuo nuostabiu skonio pojūčiu.
BIO arbata Ruanda Rukeri OP – kaip ją paruošti
Išmatuota žolelių arbatos dozė, t.y. 13 g/l, užpilti verdančiu vandeniu ir palikti prisitraukti 3-5 min .

Arbatos maistinės vertės
100 ml arbatos* vidutiniškai yra:
| Energinė vertė: | 8 kJ / 2 kcal |
| Riebalai: | < 0,1 g |
| – iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių: | < 0,1 g |
| Angliavandeniai: | < 0,1 g |
| Cukrus: | < 0,1 g |
| Baltymai: | 0,4 g |
| Druska: | < 0,01 g |
* remiantis užpilu, užplikytu iš 3 g arbatos 200 ml vandens
Sandėliavimas
Laikyti sausoje vietoje.
Gamintojas
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Čekija PVM mokėtojo kodas: CZ17944759 Įmonės ID: 17944759
Sudėtis
Rukeri ekologiška juodoji arbata

| Sertifikavimas | BIO |
|---|---|
| Arbatos rūšis | Juoda |
| Skonis | Visas |
| Forma | Visas lapas |
| Kofeino kiekis | Aukštas |
| Išsiplovimo laikas | Vidutinis (3-5 minutės) |
| Vandens temperatūra | Aukštas (90-100 °C) |
| Rekomenduojama dozė | 13 g/l |
| Aromatinės arbatos | Žolelių |
| Sertifikavimas | BIO |
|---|---|
| Arbatos rūšis | Juoda |
| Skonis | Visas |
| Forma | Visas lapas |
| Kofeino kiekis | Aukštas |
| Išsiplovimo laikas | Vidutinis (3-5 minutės) |
| Vandens temperatūra | Aukštas (90-100 °C) |
| Rekomenduojama dozė | 13 g/l |
| Aromatinės arbatos | Žolelių |

Kaip atpažinti kokybišką birią arbatą
Kas tai – kokybiška arbata? Kaip ją atpažinti, kur įsigyti kokybiškos arbatos ir kodėl arbatos kokybė yra svarbiausia ją renkantis? Šiandien išmoksite 4 pojūčių testą, kurio pagalba galėsite nustatyti geros arbatos kokybės faktorius.

5 esminės vandens savybės arbatai ruošti
Jūsų arbata yra tokia pat gera, kaip ir vanduo. Jei norite išgauti geriausią arbatos skonį, aromatą ir grynumą, turite atkreipti dėmesį į vandens švarumą, kietumą, temperatūrą ir kitus parametrus.





















