BIO Metsvili | Puuvilja tee - Pakendamine: 50 g
BIO Metsvili | Puuvilja tee - Pakendamine: 50 g
BIO Metsik puuvili – kaasahaarav lugu maitsemeeltele. Marjade, õuna ja ürtide kombinatsioon haarab teid endasse. Meie looduslikud puuviljad ületavad ootusi, mida puuviljatee võib pakkuda. Rohkem
4,95 € v.a. käibemaks (KM mahaarvamine) Hind 0,22 € tassi suurepärast teed
DPD Pickup ![]() |
3.9 € | 3.9 € |
|---|---|---|
DPD ![]() |
6.9 € | 6.9 € |
| itella |
7 € | 7 € |
DHL Express ![]() |
65 € | 65 € |
Maksmine: Kaardiga, Google Pay, Apple Pay, PayPal
pakett: 50 g 0,11 €/g Toote kood: K07047
BIO Metsik puuvili – kaasahaarav lugu maitsemeeltele. Marjade, õuna ja ürtide kombinatsioon haarab teid endasse. Meie looduslikud puuviljad ületavad ootusi, mida puuviljatee võib pakkuda. Rohkem
pakett: 50 g 0,11 €/g Toote kood: K07047
Metsikud puuviljad orgaanilises lahtises tees. Miks just tema?

Wild Fruit on teelugu täis maitseid
See on nagu hästi kirjutatud romaan, mis on täis ootamatuid maitseid, mis panevad sind üha enam lonksu pakkuma . Metsikute puuviljade orgaaniline tee on teie maitsemeelte avangard. See loob meeleolu seikluslikuks teekonnaks läbi metsiku metsa. Tees tunnete metsaviljade aroomi ning avastate metsmustikate, murakate, kibuvitsamarjade, leedrimarjade ja sõstarde, aga ka õunte ja ürtide spetsiifilisi maitseid .
Iga koostisosa toob teele ainulaadse loo ja samas moodustavad nad kõik koos harmoonilise teesegu . Keerulise romaanina erinevate tegelastega. Luba endale tassike mahepuuvilja teed Wild Fruit, mis lisaks maitsenaudingule pakub ka portsu vitamiine ja antioksüdante. Tee sobib igapäevaseks joomiseks, tugevdab immuunsust ja aitab põletike vastu.
BIO Wild Fruit tee – kuidas seda valmistada
Mõõdetud annus taimeteed, s.o. 15-20 g/l, valada keeva veega ja lasta tõmmata 10-12 minutit .

Tee toiteväärtused
100 ml teed* sisaldab keskmiselt:
| Energia väärtus: | 9 kJ / 2 kcal |
| Rasvad: | < 0,1 g |
| – millest küllastunud rasvhapped: | < 0,1 g |
| Süsivesikud: | < 0,1 g |
| Suhkrud: | < 0,1 g |
| Valgud: | < 0,1 g |
| Sool: | < 0,01 g |
* põhineb infusioonil, mis on valmistatud 3 g teest 200 ml vee kohta
Säilitamine
Hoida kuivas kohas.
Tootja
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Tšehhi KMKR number: CZ17944759 Ettevõtte ID: 17944759
Koosseis
MAHE õun, MAHE leeder, MAHE kibuvits, MAHE metsmustikas, MAHE punane sõstar, MAHE muraka leht, MAHE Malva, MAHE mustsõstar, MAHE murakas

| Sertifitseerimine | BIO |
|---|---|
| Teatud tüüpi tee | Puuviljane |
| Maitse | Magus |
| Vorm | Segu |
| Kofeiini sisaldus | Kofeiinivaba |
| Leostumisaeg | 10-12 minutit |
| Vee temperatuur | Kõrge (90-100 °C) |
| Soovitatav annus | 15-20 g/l |
| Aroomi teed | Puuviljane |
| Sertifitseerimine | BIO |
|---|---|
| Teatud tüüpi tee | Puuviljane |
| Maitse | Magus |
| Vorm | Segu |
| Kofeiini sisaldus | Kofeiinivaba |
| Leostumisaeg | 10-12 minutit |
| Vee temperatuur | Kõrge (90-100 °C) |
| Soovitatav annus | 15-20 g/l |
| Aroomi teed | Puuviljane |

Kuidas ära tunda kvaliteetset lahtist teed
Mis see on - kvaliteetne tee? Kuidas seda ära tunda, kust osta kvaliteetset teed ja miks on tee kvaliteet selle valikul esmatähtis? Täna õpid 4 meele testi, mille abil saad kindlaks teha hea tee kvaliteedifaktorid.

5 olulist vee omadust tee valmistamiseks
Teie tee on ainult nii hea kui teie vesi. Kui soovite saada oma teest parima maitse, aroomi ja puhtuse, peate pöörama tähelepanu vee puhtusele, kõvadusele, temperatuurile ja muudele parameetritele.















