BIO Kinija Wujuan | Žalioji arbata - Pakavimas: 50 g
BIO Kinija Wujuan | Žalioji arbata - Pakavimas: 50 g
Tradicinė kiniška ekologiška arbata – „China Wujuan“ suteikia subtilų gėlių skonį su vidutiniu kofeino kiekiu , idealiai tinka ramaus ir švelnaus padrąsinimo akimirkoms dienos metu. Ši aukštos kokybės ekologiška arbata yra puikus pasirinkimas natūralių produktų mėgėjams. Daugiau
5,71 € be PVM (PVM atskaitymas) Kaina 0,26 € už puodelį puikios arbatos
DPD Pickup ![]() |
4.6 € | 4.6 € |
|---|---|---|
DPD ![]() |
7.3 € | 7.3 € |
DHL Express ![]() |
78.7 € | 78.7 € |
Mokėjimas: Kortele, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Paketas: 50 g 0,13 €/g Produkto kodas: K05503
Tradicinė kiniška ekologiška arbata – „China Wujuan“ suteikia subtilų gėlių skonį su vidutiniu kofeino kiekiu , idealiai tinka ramaus ir švelnaus padrąsinimo akimirkoms dienos metu. Ši aukštos kokybės ekologiška arbata yra puikus pasirinkimas natūralių produktų mėgėjams. Daugiau
Paketas: 50 g 0,13 €/g Produkto kodas: K05503
Ekologiška biri žalioji arbata China Wujuan su vidutiniu kofeino kiekiu
- ✔️Sertifikuota ekologiška žalioji arbata
- ✔️Švelnus lapeliai ir šviesi užpilo spalva
- ✔️ pilnas vitaminų ir antioksidantų
- ✔️Švelnaus gėlių skonio
- ✔️ Biri arbata su vidutiniu kofeino kiekiu
- ✔️ Švelniai stimuliuojantis poveikis
- ✔️ kilęs iš 100% ekologiško ir natūralaus ūkio
- ✔️ Vanduo 70-80 °C temperatūros vandeniu
- ✔️Palikti pastovėti 2-3 minutes

Ekologiška tradicinė kinų arbata su stimuliuojančiu poveikiu
„China Wujuan BIO“ arbata pasižymi subtiliomis gėlių natomis ir vidutiniu kofeino kiekiu , todėl ji idealiai tinka švelniam gėrimui dienos metu. Dėl viso lapo formos ir ekologiško auginimo Kinijoje jis garantuoja natūralų skonį ir aukštą kokybę .
Aukso geltonumo užpilas suteikia malonų skonio potyrį be ryškaus kartumo, idealiai tinka ieškantiems kokybiškos subtilaus aromato arbatos . Ši ekologiška arbata yra puikus pasirinkimas ramybės akimirkoms ir ypatingoms progoms, kai įvertinsite natūralių tonų harmoniją ir švelnų apdorojimą.
Žaliosios arbatos ruošimas
Paruošti šią arbatą labai paprasta, tiesiog užpilkite ją 70-80 °C temperatūros vandeniu, pavirkite 2-3 minutes ir mėgaukitės tradiciniu ekologiškos kiniškos arbatos skoniu.

Žaliosios arbatos maistinės vertės
100 ml arbatos* yra vidutiniškai
| Energinė vertė: | 10 kJ / 2 kcal |
| Riebalai: | < 0,1 g |
| – iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių: | < 0,1 g |
| Angliavandeniai: | < 0,1 g |
| Cukrus: | < 0,1 g |
| Baltymai: | 0,4 g |
| Druska: | < 0,01 g |
* remiantis užpilu, pagamintu iš 3 g arbatos 200 ml vandens
Sandėliavimas
Laikyti sausoje vietoje.
Gamintojas
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Čekija PVM Nr.: CZ17944759 I.C.: 17944759
Sudėtis
Kinija Chun Mee biri žalioji arbata.
Kilmės šalis
Kinija

| Sertifikavimas | BIO |
|---|---|
| Arbatos rūšis | Žalioji |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Skonis | Smulkmenos |
| Forma | Visas lapas |
| Kofeino kiekis | Vidutinis |
| Išsiplovimo laikas | Greitai (1-3 minutės) |
| Vandens temperatūra | Vidutinė (70-80 °C) |
| Rekomenduojama dozė | 12-15 g/l |
| Aromatinės arbatos | Gėlių |
| Sertifikavimas | BIO |
|---|---|
| Arbatos rūšis | Žalioji |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Skonis | Smulkmenos |
| Forma | Visas lapas |
| Kofeino kiekis | Vidutinis |
| Išsiplovimo laikas | Greitai (1-3 minutės) |
| Vandens temperatūra | Vidutinė (70-80 °C) |
| Rekomenduojama dozė | 12-15 g/l |
| Aromatinės arbatos | Gėlių |

5 esminės vandens savybės arbatai ruošti
Jūsų arbata yra tokia pat gera, kaip ir vanduo. Jei norite išgauti geriausią arbatos skonį, aromatą ir grynumą, turite atkreipti dėmesį į vandens švarumą, kietumą, temperatūrą ir kitus parametrus.
















