BIO Morgente | Urtete - Emballasje: 50 g
BIO Morgente | Urtete - Emballasje: 50 g
Nyt urte løs BIO morgente , som inneholder ingredienser av høyeste kvalitet. Kombinasjonen av eple, brennesle, sitrongress, fennikel, kamille, bjørnebærblader vil gi deg energi rett etter å ha våknet, selv uten koffein . Flere
4,20 € ekskl. mva Pris 0,17 € for en kopp fantastisk te
DPD ![]() |
13.6 € | 13.6 € |
|---|---|---|
DHL ![]() |
8 € | 8 € |
DHL Express ![]() |
65 € | 65 € |
Betaling: Kort, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Pakke: 50 g 0,08 €/g Produktkode: K06873
Nyt urte løs BIO morgente , som inneholder ingredienser av høyeste kvalitet. Kombinasjonen av eple, brennesle, sitrongress, fennikel, kamille, bjørnebærblader vil gi deg energi rett etter å ha våknet, selv uten koffein . Flere
Pakke: 50 g 0,08 €/g Produktkode: K06873
BIO løs morgente laget av utvalgte urter
- ✔️ kvalitets løs morgente
- ✔️ økologisk urtete
- ✔️ ideell for en hyggelig start på dagen
- ✔️ forfriskende koffeinfri te for hele familien
- ✔️ vann med vann ved en temperatur på 100 °C
- ✔️ La det trekke i 7-10 minutter

Økologisk morgente for en behagelig frisk oppvåkning uten koffein
BIO morgente gir deg en myk, forfriskende smak uten koffein , ideell for en naturlig oppvåkning eller avslapning når som helst på dagen. Takket være et nøye utvalg av urter og frukt , som eple, sitrongress og kamille, vil denne teen sette deg på en rolig tone og gi en hyggelig start på den nye dagen .
Vår løse urte-morgente er behandlet helt uten kjemiske tilsetningsstoffer , noe som garanterer høyeste kvalitet med respekt for naturen. Den fruktige blomsteraromaen og den lett søte smaken vil friske opp deg. Denne teen tilbyr en ren opplevelse i hver slurk og er et ideelt valg for hele familien.
Tilberedning av urte-morgente
Tilberedning av te er veldig enkelt, bare hell den med vann ved en temperatur på 100 °C , la den trekke i 7-10 minutter og nyt den behagelige aromatiske smaken av urtete.

Ernæringsmessige verdier av te:
100 ml te* inneholder i gjennomsnitt
| Energiverdi: | 2 kJ / 1 kcal |
| Fett: | < 0,1 g |
| – hvorav mettede fettsyrer: | < 0,1 g |
| Karbohydrater: | < 0,1 g |
| Sukker: | < 0,1 g |
| Proteiner: | < 0,1 g |
| Salt: | < 0,01 g |
* basert på en infusjon brygget av 3 g te per 200 ml vann
Lagring
Oppbevares på et tørt sted.
Produsent
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Tsjekkia MVA-nummer: CZ17944759 Firma-ID: 17944759
Komposisjon
Løs urtete - eple, brennesle, sitrongress, fennikel, kamille, bjørnebærblader.

| Sertifisering | BIO |
|---|---|
| En type te | Urte |
| Smak | Mild |
| form | Brøk |
| Koffeininnhold | Koffeinfri |
| Utvaskingstid | Lang (5-10 minutter) |
| Vanntemperatur | Høy (90–100 °C) |
| Anbefalt dose | 12–15 g/l |
| Aromatiske teer | Fruktig, Urte |
| Sertifisering | BIO |
|---|---|
| En type te | Urte |
| Smak | Mild |
| form | Brøk |
| Koffeininnhold | Koffeinfri |
| Utvaskingstid | Lang (5-10 minutter) |
| Vanntemperatur | Høy (90–100 °C) |
| Anbefalt dose | 12–15 g/l |
| Aromatiske teer | Fruktig, Urte |

Hvordan gjenkjenne løs te av høy kvalitet
Hva er det - kvalitetste? Hvordan gjenkjenne det, hvor kan man kjøpe kvalitetste og hvorfor er kvaliteten på te avgjørende når man velger den? I dag skal du lære 4 sanser-testen, som du kan identifisere kvalitetsfaktorene til god te med.



























