BIO Hibiskus, cvijeće | Biljni čaj - Pakiranje: 50 g
BIO Hibiskus, cvijeće | Biljni čaj - Pakiranje: 50 g
BIO Hibiskus čaj – egzotično piće intenzivnog okusa. Uživajte u malom odmoru uz šalicu organskog čaja od cvijeta hibiskusa. Prekrasan okus i obilje antioksidansa je ono što vam je sada potrebno. Više
4,96 € isključujući PDV (Odbitak PDV-a) Cijena 0,22 € za šalicu izvrsnog čaja
Hrvatska posta ![]() |
7.9 € | 7.9 € |
|---|---|---|
DPD ![]() |
14.1 € | 14.1 € |
DHL Express ![]() |
81.3 € | 81.3 € |
Plaćanje: Karticom, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Paket: 50 g 0,11 €/g Šifra proizvoda: K07018
BIO Hibiskus čaj – egzotično piće intenzivnog okusa. Uživajte u malom odmoru uz šalicu organskog čaja od cvijeta hibiskusa. Prekrasan okus i obilje antioksidansa je ono što vam je sada potrebno. Više
Paket: 50 g 0,11 €/g Šifra proizvoda: K07018
Biljni čaj od cvjetova hibiskusa u organskoj kvaliteti. Zašto on?

Intenzivan okus i boja cvjetova hibiskusa u organskom biljnom čaju
Crveni cvjetovi sakupljeni iz organski uzgojenih grmova hibiskusa pružit će vam neobičan doživljaj okusa. Prepoznatljiva crvena boja kiselog krastavca, osvježavajući slatko-kiseli okus i cvjetno-voćni miris očarat će vas. Napitak od hibiskusa posebno je popularan u Egiptu, gdje se pije u gotovo svakoj prilici. Ovako pripremljen čaj od hibiskusa poznat je pod imenom Karkáde. Njegovo ispijanje podići će vam raspoloženje i dati vam energije .
Infuzija cvjetova organskog hibiskusa je ukusna i korisna u isto vrijeme. Koristi se kao pomoćno sredstvo za snižavanje krvnog tlaka, podržava rad srca i bubrega, bogato je antioksidansima, a također ublažava prehladu. Njegova protuupalna svojstva pomažu kod upale grla. Čaj od hibiskusa pije se za potporu krvožilnog i probavnog sustava. Time usklađuje tijelo, ali i um jer pridonosi emocionalnoj ugodi .
BIO čaj od hibiskusa (cvijet) - kako ga pripremiti
Odmjerena doza biljnog čaja, t.j. 13-18 g/l, prelijte kipućom vodom i ostavite da se ulije 5-10 minuta .

Nutritivne vrijednosti čaja
100 ml čaja* sadrži u prosjeku:
| Energetska vrijednost: | 2 kJ / 1 kcal |
| Masti: | < 0,1 g |
| – od toga zasićene masne kiseline: | < 0,1 g |
| Ugljikohidrati: | < 0,1 g |
| Šećeri: | < 0,1 g |
| Proteini: | < 0,1 g |
| Sol: | < 0,01 g |
* na bazi infuza skuhanog od 3 g čaja na 200 ml vode
Skladištenje
Čuvati na suhom mjestu.
Proizvođač
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Češka Republika PDV broj: CZ17944759 ID tvrtke: 17944759
Sastav
BIO cvjetovi hibiskusa

| Certifikacija | BIO |
|---|---|
| Vrsta čaja | Trava |
| Ukus | nježan |
| Oblik | cvijeće |
| Sadržaj kofeina | Bez kofeina |
| Vrijeme ispiranja | Dugo (5-10 minuta) |
| Temperatura vode | Visoko (90-100 °C) |
| Preporučena doza | 13-18 g/l |
| Aroma čaja | Cvjetni |
| Certifikacija | BIO |
|---|---|
| Vrsta čaja | Trava |
| Ukus | nježan |
| Oblik | cvijeće |
| Sadržaj kofeina | Bez kofeina |
| Vrijeme ispiranja | Dugo (5-10 minuta) |
| Temperatura vode | Visoko (90-100 °C) |
| Preporučena doza | 13-18 g/l |
| Aroma čaja | Cvjetni |

Kako prepoznati kvalitetan tekući čaj
Što je to - kvalitetan čaj? Kako ga prepoznati, gdje kupiti kvalitetan čaj i zašto je kvaliteta čaja najvažnija pri odabiru? Danas ćete naučiti test 4 osjetila pomoću kojeg možete identificirati čimbenike kvalitete dobrog čaja.




























