ORGANSKI Ayurveda čisti | Biljni čaj - Pakiranje: 50 g
ORGANSKI Ayurveda čisti | Biljni čaj - Pakiranje: 50 g
Počastite se šalicom organskog ayurvedskog biljnog čaja - Ayurveda Pure. Pomno odabrana mješavina cimeta, đumbira, crnog papra, klinčića i kardamoma donosi harmoniju, opuštanje i ugodan osjećaj ugode. Više
5,31 € isključujući PDV (Odbitak PDV-a) Cijena 0,24 € za šalicu izvrsnog čaja
Hrvatska posta ![]() |
7.9 € | 7.9 € |
|---|---|---|
DPD ![]() |
14.1 € | 14.1 € |
DHL Express ![]() |
81.3 € | 81.3 € |
Plaćanje: Karticom, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Paket: 50 g 0,12 €/g Šifra proizvoda: K07110
Počastite se šalicom organskog ayurvedskog biljnog čaja - Ayurveda Pure. Pomno odabrana mješavina cimeta, đumbira, crnog papra, klinčića i kardamoma donosi harmoniju, opuštanje i ugodan osjećaj ugode. Više
Paket: 50 g 0,12 €/g Šifra proizvoda: K07110
BIO Ayurvedski tekući čaj od pažljivo biranog bilja
- ✔️ inspiriran tisućljetnom ayurvedskom filozofijom
- ✔️ Organski kvalitetan tekući čaj
- ✔️ Bez kofeina , idealno za opuštanje i unutarnji sklad
- ✔️ Prepoznatljiv ljut okus i miris
- ✔️ potiče opuštanje , smirenost i meditaciju
- ✔️ Preporučena temperatura vode: 100 °C
- ✔️ Vrijeme namakanja: 7–10 minuta

Organski ayurvedski čaj za ravnotežu tijela i uma
Priuštite si trenutak mira uz organski ayurvedski čaj bez kofeina koji unosi harmoniju u tijelo i dušu . Zahvaljujući bogatoj pikantnoj aromi i blago trpkom okusu, idealan je suputnik za opuštanje u bilo koje doba dana.
Rasuti oblik čuva punu snagu pomno biranog bilja koje se temelji na tradicionalnim ayurvedskim receptima . Ayurveda Pure je savršen izbor za one koji traže prirodan put do opuštanja , meditacije i unutarnje ravnoteže . Zahvaljujući certificiranoj organskoj kvaliteti i nula kofeina, čaj je pogodan za svakodnevno pijenje.
Priprema ajurvedskog čaja
Priprema ayurvedskog čaja vrlo je jednostavna, samo ga prelijte vodom temperature 100 °C , ostavite da stoji 7-10 minuta , a zatim samo uživajte u ugodnom aromatičnom okusu umirujućeg čaja.

Nutritivne vrijednosti ayurvedskog čaja
100 ml čaja* sadrži u prosjeku
| Energetska vrijednost: | 2 kJ / 1 kcal |
| Masti: | < 0,1g |
| – od toga zasićene masne kiseline: | < 0,1g |
| Ugljikohidrati: | < 0,1g |
| Šećeri: | < 0,1g |
| Protein: | < 0,1g |
| Sol: | < 0,01g |
* na bazi infuza skuhanog od 3 g čaja na 200 ml vode
Skladištenje
Čuvati na suhom mjestu.
Proizvođač
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Češka Republika PDV broj: CZ17944759 I.C.: 17944759
Sastav ayurvedskog čaja
Rasuti biljni čaj – đumbir, štapići cimeta, cejlonski cimet, crni papar, klinčići, kardamom.

| Certifikacija | BIO |
|---|---|
| Vrsta čaja | Trava |
| Ukus | puna |
| Oblik | Razlomak |
| Sadržaj kofeina | Bez kofeina |
| Vrijeme ispiranja | Dugo (5-10 minuta) |
| Temperatura vode | Visoko (90-100 °C) |
| Preporučena doza | 15-20 g/l |
| Aroma čaja | ljuto |
| Certifikacija | BIO |
|---|---|
| Vrsta čaja | Trava |
| Ukus | puna |
| Oblik | Razlomak |
| Sadržaj kofeina | Bez kofeina |
| Vrijeme ispiranja | Dugo (5-10 minuta) |
| Temperatura vode | Visoko (90-100 °C) |
| Preporučena doza | 15-20 g/l |
| Aroma čaja | ljuto |



























