ORGANIC Ayurveda pure | Kräutertee - Verpakung: 50 g
ORGANIC Ayurveda pure | Kräutertee - Verpakung: 50 g
Gënnt Iech selwer mat enger Taass organeschen Ayurveda Kräutertee - Ayurveda Pure. Eng suergfälteg ausgewielte Mëschung aus Zimt, Ingwer, schwaarze Peffer, Nelken a Kardamom bréngt Harmonie, Entspanung an en agreabelt Gefill vu Wuelbefannen. Méi
5,28 € excl. TVA (TVA-Azuch) Präis 0,23 € fir eng Taass exzellent Téi
DPD Pickup ![]() |
4.4 € | 4.4 € |
|---|---|---|
Post Luxembourg ![]() |
7.2 € | 7.2 € |
DHL Express ![]() |
65 € | 65 € |
Bezuelung: Kaarte, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Package: 50 g 0,11 €/g Produit Code: K07110
Gënnt Iech selwer mat enger Taass organeschen Ayurveda Kräutertee - Ayurveda Pure. Eng suergfälteg ausgewielte Mëschung aus Zimt, Ingwer, schwaarze Peffer, Nelken a Kardamom bréngt Harmonie, Entspanung an en agreabelt Gefill vu Wuelbefannen. Méi
Package: 50 g 0,11 €/g Produit Code: K07110
BIO Ayurveda loosen Téi aus suergfälteg ausgewielte Kraider
- ✔️ inspiréiert vun der dausend Joer aler Ayurvedescher Philosophie
- ✔️ Bio Qualitéit losen Téi
- ✔️ Koffeinfräi , ideal fir Entspanung an bannenzeg Harmonie
- ✔️ charakteristesche schaarf Geschmaach an Aroma
- ✔️ fördert Entspanung , Rou a Meditatioun
- ✔️ Recommandéiert Waassertemperatur: 100 °C
- ✔️ Auslafzäit: 7-10 Minutten

Organesch Ayurvedic Téi fir Gläichgewiicht vu Kierper a Geescht
Gënnt Iech e Moment vu Fridden mat organeschen, koffeinfräien Ayurvedeschen Téi deen Harmonie a Kierper a Séil bréngt. Dank sengem räiche wierzegen Aroma a liicht astringent Geschmaach ass et en ideale Begleeder fir Entspanung zu all Moment vum Dag.
Déi locker Form behält déi voll Kraaft vu suergfälteg ausgewielte Kraider , déi op traditionell ayurvedesch Rezepter baséieren. Ayurveda Pure ass déi perfekt Wiel fir déi, déi no engem natierleche Wee fir Entspanung , Meditatioun an banneschten Gläichgewiicht sichen. Dank senger zertifizéierter organescher Qualitéit an dem Null Koffeingehalt ass den Téi gëeegent fir alldeeglech Drénken.
Virbereedung vun Ayurvedic Téi
Ayurvedesch Téi virbereeden ass ganz einfach, gitt et just mat Waasser bei enger Temperatur vun 100 °C , steil fir 7-10 Minutten a genéisst dann just den agreabelen aromatesche Goût vum berouegende Téi.

Ernärungswäerter vum Ayurvedesche Téi
100 ml Téi* enthält am Duerchschnëtt
| Energiewäert: | 2 kJ / 1 kcal |
| Fette: | < 0,1g |
| - vun deenen gesättigte Fettsäuren: | < 0,1g |
| Kuelenhydrater: | < 0,1g |
| Zucker: | < 0,1g |
| Protein: | < 0,1g |
| Salz: | < 0,01g |
* baséiert op enger Infusioun aus 3 g Téi pro 200 ml Waasser
Stockage
Store an engem dréchen Plaz.
Fabrikant beschwéiert
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Tschechesch Republik TVA Nr.: CZ17944759 I.C.: 17944759
Zesummesetzung vun Ayurvedic Téi
Loose Kräutertee - Ingwer, Zimtstécker, Ceylon Zimt, schwaarze Peffer, Nelken, Kardamom.

| Zertifikatioun | BIO |
|---|---|
| Eng Zort Téi | Geméis |
| Goût | Voll |
| Form | Fraktioun |
| Koffein Inhalt | Koffeinlos |
| Leach Zäit | Laang (5-10 Minutten) |
| Waasser Temperatur | Héich (90-100 °C) |
| Recommandéiert Dosis | 15-20 g/l |
| Den Aroma vum Téi | Spicy |
| Zertifikatioun | BIO |
|---|---|
| Eng Zort Téi | Geméis |
| Goût | Voll |
| Form | Fraktioun |
| Koffein Inhalt | Koffeinlos |
| Leach Zäit | Laang (5-10 Minutten) |
| Waasser Temperatur | Héich (90-100 °C) |
| Recommandéiert Dosis | 15-20 g/l |
| Den Aroma vum Téi | Spicy |



























