ORGANSKI Ayurveda pure | Zeliščni čaj - Pakiranje: 50 g
ORGANSKI Ayurveda pure | Zeliščni čaj - Pakiranje: 50 g
Privoščite si skodelico bio ajurvedskega zeliščnega čaja - Ayurveda Pure. Skrbno izbrana mešanica cimeta, ingverja, črnega popra, nageljnovih žbic in kardamoma prinaša harmonijo, sprostitev in prijeten občutek dobrega počutja. Več
5,30 € brez DDV (Odkup DDV) Cena 0,23 € za skodelico odličnega čaja
DPD ![]() |
8.3 € | 8.3 € |
|---|---|---|
Posta Slovenije ![]() |
6.7 € | 6.7 € |
DHL Express ![]() |
65 € | 65 € |
Plačilo: S kartico, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Paket: 50 g 0,12 €/g Koda izdelka: K07110
Privoščite si skodelico bio ajurvedskega zeliščnega čaja - Ayurveda Pure. Skrbno izbrana mešanica cimeta, ingverja, črnega popra, nageljnovih žbic in kardamoma prinaša harmonijo, sprostitev in prijeten občutek dobrega počutja. Več
Paket: 50 g 0,12 €/g Koda izdelka: K07110
BIO ajurvedski čaj iz skrbno izbranih zelišč
- ✔️ navdahnjena s tisočletno ajurvedsko filozofijo
- ✔️ Ekološki kakovosten tekoči čaj
- ✔️ Brez kofeina , idealno za sprostitev in notranjo harmonijo
- ✔️ izrazit pikanten okus in aroma
- ✔️ spodbuja sprostitev , umirjenost in meditacijo
- ✔️ Priporočena temperatura vode: 100 °C
- ✔️ Čas namakanja: 7–10 minut

Organski ajurvedski čaj za ravnovesje telesa in duha
Privoščite si trenutek miru z organskim ajurvedskim čajem brez kofeina, ki prinaša harmonijo telesa in duha . Zaradi bogate pikantne arome in rahlo trpkega okusa je idealen spremljevalec za sprostitev kadarkoli v dnevu.
Razsuta oblika ohranja vso moč skrbno izbranih zelišč , ki temeljijo na tradicionalnih ajurvedskih recepturah . Ayurveda Pure je odlična izbira za tiste, ki iščejo naravno pot do sprostitve , meditacije in notranjega ravnovesja . Zaradi certificirane organske kakovosti in brez kofeina je čaj primeren za vsakodnevno pitje.
Priprava ajurvedskega čaja
Priprava ajurvedskega čaja je zelo enostavna, le prelijte ga z vodo pri temperaturi 100 °C , namočite 7-10 minut in nato le uživajte v prijetnem aromatičnem okusu pomirjujočega čaja.

Hranilne vrednosti ajurvedskega čaja
100 ml čaja* vsebuje povprečno
| Energijska vrednost: | 2 kJ / 1 kcal |
| Maščobe: | < 0,1 g |
| – od tega nasičene maščobne kisline: | < 0,1 g |
| Ogljikovi hidrati: | < 0,1 g |
| Sladkorji: | < 0,1 g |
| Beljakovine: | < 0,1 g |
| sol: | < 0,01 g |
* na osnovi poparka, skuhanega iz 3 g čaja na 200 ml vode
Shranjevanje
Hraniti na suhem mestu.
Proizvajalec
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Češka Št. DDV: CZ17944759 I.C.: 17944759
Sestava ajurvedskega čaja
Razsuti zeliščni čaj – ingver, cimetove palčke, cejlonski cimet, črni poper, nageljnove žbice, kardamom.

| Certificiranje | BIO |
|---|---|
| Vrsta čaja | Zeliščni |
| Okusi | Celoten |
| obrazec | Fragmentarno |
| Vsebnost kofeina | Brez kofeina |
| Čas luženja | Dolga (5-10 minut) |
| Temperatura vode | Visoka (90-100 °C) |
| Priporočeni odmerek | 15-20 g/l |
| Aromatični čaji | Začinjeno |
| Certificiranje | BIO |
|---|---|
| Vrsta čaja | Zeliščni |
| Okusi | Celoten |
| obrazec | Fragmentarno |
| Vsebnost kofeina | Brez kofeina |
| Čas luženja | Dolga (5-10 minut) |
| Temperatura vode | Visoka (90-100 °C) |
| Priporočeni odmerek | 15-20 g/l |
| Aromatični čaji | Začinjeno |



























