ORGAANILINE Ayurveda puhas | Taimne tee - Pakendamine: 50 g
ORGAANILINE Ayurveda puhas | Taimne tee - Pakendamine: 50 g
Luba endale tassi orgaanilist Ayurveda taimeteed – Ayurveda Pure. Hoolikalt valitud kaneeli, ingveri, musta pipra, nelgi ja kardemoni segu toob harmooniat, lõõgastust ja mõnusa heaolutunde. Rohkem
5,32 € v.a. käibemaks (KM mahaarvamine) Hind 0,23 € tassi suurepärast teed
DPD Pickup ![]() |
3.9 € | 3.9 € |
|---|---|---|
DPD ![]() |
6.9 € | 6.9 € |
| itella |
7 € | 7 € |
DHL Express ![]() |
65 € | 65 € |
Maksmine: Kaardiga, Google Pay, Apple Pay, PayPal
pakett: 50 g 0,12 €/g Toote kood: K07110
Luba endale tassi orgaanilist Ayurveda taimeteed – Ayurveda Pure. Hoolikalt valitud kaneeli, ingveri, musta pipra, nelgi ja kardemoni segu toob harmooniat, lõõgastust ja mõnusa heaolutunde. Rohkem
pakett: 50 g 0,12 €/g Toote kood: K07110
BIO Ayurveda lahtine tee, mis on valmistatud hoolikalt valitud ürtidest
- ✔️ inspireeritud tuhandeaastasest Ayurveda filosoofiast
- ✔️ Orgaanilise kvaliteediga lahtine tee
- ✔️ Kofeiinivaba , ideaalne lõõgastumiseks ja sisemiseks harmooniaks
- ✔️ Iseloomulik vürtsikas maitse ja aroom
- ✔️ soodustab lõdvestumist , rahulikkust ja meditatsiooni
- ✔️Soovitav veetemperatuur: 100 °C
- ✔️ Leotamisaeg: 7-10 minutit

Orgaaniline Ayurveda tee keha ja vaimu tasakaalustamiseks
Luba endale rahuhetk orgaanilise, kofeiinivaba Ayurveda teega, mis toob harmoonia kehasse ja hinge . Tänu rikkalikule vürtsikale aroomile ja kergelt kokkutõmbavale maitsele on see ideaalne kaaslane lõõgastumiseks igal kellaajal.
Lahtises vormis on säilinud hoolikalt valitud ürtide kogu võimsus, mis põhinevad traditsioonilistel Ayurveda retseptidel . Ayurveda Pure on ideaalne valik neile, kes otsivad loomulikku teed lõõgastumiseks , meditatsiooniks ja sisemiseks tasakaaluks . Tänu sertifitseeritud orgaanilisele kvaliteedile ja nullkofeiinisisaldusele sobib tee igapäevaseks joomiseks.
Ayurveda tee valmistamine
Ayurveda tee valmistamine on väga lihtne, valage see lihtsalt 100 °C veega, tõmmake 7-10 minutit ja nautige seejärel rahustava tee meeldivat aromaatset maitset.

Ayurveda tee toiteväärtused
100 ml teed* sisaldab keskmiselt
| Energia väärtus: | 2 kJ / 1 kcal |
| Rasvad: | < 0,1 g |
| – millest küllastunud rasvhapped: | < 0,1 g |
| Süsivesikud: | < 0,1 g |
| Suhkrud: | < 0,1 g |
| Valk: | < 0,1 g |
| Sool: | < 0,01 g |
* põhineb infusioonil, mis on valmistatud 3 g teest 200 ml vee kohta
Säilitamine
Hoida kuivas kohas.
Tootja
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Tšehhi KMKR nr: CZ17944759 I.C.: 17944759
Ayurveda tee koostis
Lahtine taimetee – ingver, kaneelipulgad, Tseiloni kaneel, must pipar, nelk, kardemon.

| Sertifitseerimine | BIO |
|---|---|
| Teatud tüüpi tee | Taimsed |
| Maitse | Täielik |
| Vorm | Fragmentaarne |
| Kofeiini sisaldus | Kofeiinivaba |
| Leostumisaeg | Pikk (5-10 minutit) |
| Vee temperatuur | Kõrge (90-100 °C) |
| Soovitatav annus | 15-20 g/l |
| Aroomi teed | Vürtsikas |
| Sertifitseerimine | BIO |
|---|---|
| Teatud tüüpi tee | Taimsed |
| Maitse | Täielik |
| Vorm | Fragmentaarne |
| Kofeiini sisaldus | Kofeiinivaba |
| Leostumisaeg | Pikk (5-10 minutit) |
| Vee temperatuur | Kõrge (90-100 °C) |
| Soovitatav annus | 15-20 g/l |
| Aroomi teed | Vürtsikas |


























