BIO Brennnessel Blieder | Kräutertee - Verpakung: 50 g
BIO Brennnessel Blieder | Kräutertee - Verpakung: 50 g
BIO koffeinfräi Brennnessel Téi bréngt e puren natierleche Goût a Mineralstoffer fir Wuelbefannen an Entgiftung ze förderen. Dëse delikat aromatesche Téi ass ideal fir alldeeglech Entspanung. Méi
4,54 € excl. TVA (TVA-Azuch)
DPD Pickup ![]() |
4.4 € | 4.4 € |
|---|---|---|
Post Luxembourg ![]() |
7.2 € | 7.2 € |
DHL Express ![]() |
65 € | 65 € |
Bezuelung: Kaarte, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Produit Code: K06871
BIO koffeinfräi Brennnessel Téi bréngt e puren natierleche Goût a Mineralstoffer fir Wuelbefannen an Entgiftung ze förderen. Dëse delikat aromatesche Téi ass ideal fir alldeeglech Entspanung. Méi
Produit Code: K06871
BIO Qualitéit loose Brennnessel Téi
- ✔️ Qualitéit loose Brennnessel Téi
- ✔️ BIO Zertifizéierung
- ✔️ mëllen Kräutergeschmaach
- ✔️ Téi ouni Koffein , ideal fir Entspanung an Entspanung
- ✔️ Waasser mat Waasser bei enger Temperatur vun 100 °C
- ✔️ loosst et 10 Minutten daueren

Organesch Brennnessel Téi fir en deegleche Moment vun Entspanung
ORGANIC loose Brennnessel Téi ass eng reng natierlech Wiel fir déi, déi no Qualitéits Téi ouni Koffein sichen. Bekannt fir seng Entgiftungseigenschaften , bréngt Brennnessel net nëmmen en erfrëschende Kraideraroma, awer och eng räich Versuergung vu Mineralstoffer, déi hëllefe kënnen Ären Organismus ze stäerken.
De Goût vun dësem Brennnessel Téi ass mëll a berouegend , wat vun deenen geschätzt gëtt, déi no engem Téi ouni bedeitend Batterkeet sichen. Den natierleche frëschen a liicht Äerdgeschmaach mécht et e Favorit fir den Dag an den Owend ze relaxen , well et kee Koffein enthält . Dank der sanfter Veraarbechtung gëtt den Téi aus héichwäertege gedréchent Blieder gemaach, déi hir natierlech Kraaft an Aroma behalen.
Virbereedung vun Brennnessel Téi
D'Virbereedung vum Téi ass ganz einfach, gitt et just mat Waasser bei enger Temperatur vun 100 °C , 10 Minuten steil a genéisst dann den agreabele mëllen Geschmaach vun dësem Téi.

Nährwert vun Brennnessel Téi
100 ml Téi* enthält am Duerchschnëtt:
| Energiewäert: | 2 kJ / 1 kcal |
| Fette: | < 0,1 g |
| - vun deenen gesättigte Fettsäuren: | < 0,1 g |
| Kuelenhydrater: | < 0,1 g |
| Zucker: | < 0,1 g |
| Proteinen: | < 0,1 g |
| Salz: | < 0,01 g |
* baséiert op enger Infusioun aus 3 g Téi pro 200 ml Waasser
Stockage
Store an engem dréchen Plaz.
Fabrikant beschwéiert
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Tschechesch Republik TVA Nummer: CZ17944759 Firma ID: 17944759
Zesummesetzung
Loosst Brennnessel Téi.

| Zertifikatioun | BIO |
|---|---|
| Eng Zort Téi | Geméis |
| Goût | sanft |
| Form | Voll Blat |
| Koffein Inhalt | Koffeinlos |
| Leach Zäit | Laang (5-10 Minutten) |
| Waasser Temperatur | Héich (90-100 °C) |
| Recommandéiert Dosis | 12-15 g/l |
| Aromatesch Téi | Herbal |
| Zertifikatioun | BIO |
|---|---|
| Eng Zort Téi | Geméis |
| Goût | sanft |
| Form | Voll Blat |
| Koffein Inhalt | Koffeinlos |
| Leach Zäit | Laang (5-10 Minutten) |
| Waasser Temperatur | Héich (90-100 °C) |
| Recommandéiert Dosis | 12-15 g/l |
| Aromatesch Téi | Herbal |

Wéi erkennen Qualitéit losen Téi
Wat ass et - Qualitéit Téi? Wéi erkennen ech et, wou kaafen ech Qualitéits Téi a firwat ass d'Qualitéit vum Téi wichteg wann Dir et auswielt? Haut léiert Dir de 4 Sënner Test, mat deem Dir d'Qualitéitsfaktore vu gudden Téi identifizéieren kënnt.

Kombucha - wat et ass a wéi et ze maachen
Hutt Dir jeemools vun fermentéierten Téi héieren? Mir schwätzen iwwer de sougenannte Kombucha oder Kombucha. Et bréngt vill Virdeeler fir Ären Organismus. Probéiert et doheem ze maachen, et ass Spaass.





























