ОРГАНИЧНА Аюрведа чист | Билков чай - опаковка: 50 гр
ОРГАНИЧНА Аюрведа чист | Билков чай - опаковка: 50 гр
Поглезете се с чаша органичен аюрведичен билков чай - Ayurveda Pure. Внимателно подбраната комбинация от канела, джинджифил, черен пипер, карамфил и кардамон носи хармония, релакс и приятно усещане за благополучие. | Повече ▼
5,32 € без ДДС (Отчет на ДДС) Цена 0,23 € за чаша чудесен чай
Sameday Box BG ![]() |
4.6 € | 4.6 € |
|---|---|---|
Speedy ![]() |
10.6 € | 10.6 € |
Плащане: Карта, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Пакет: 50 g 0,12 €/g Код на продукта: K07110
Поглезете се с чаша органичен аюрведичен билков чай - Ayurveda Pure. Внимателно подбраната комбинация от канела, джинджифил, черен пипер, карамфил и кардамон носи хармония, релакс и приятно усещане за благополучие. | Повече ▼
Пакет: 50 g 0,12 €/g Код на продукта: K07110
БИО аюрведичен насипен чай от внимателно подбрани билки
- ✔️ вдъхновен от хилядолетната аюрведична философия
- ✔️ Органичен качествен насипен чай
- ✔️ Без кофеин , идеален за релаксация и вътрешна хармония
- ✔️отличителен пикантен вкус и аромат
- ✔️ насърчава релаксацията , спокойствието и медитацията
- ✔️ Препоръчителна температура на водата: 100 °C
- ✔️ Време за накисване: 7–10 минути

Органичен аюрведичен чай за баланс на тялото и ума
Подарете си момент на спокойствие с органичен аюрведичен чай без кофеин , който носи хармония на тялото и душата . Благодарение на богатия си пикантен аромат и леко стипчив вкус, той е идеален спътник за релакс по всяко време на деня.
Насипната форма запазва пълната сила на внимателно подбрани билки , които са базирани на традиционни аюрведични рецепти . Ayurveda Pure е идеалният избор за тези, които търсят естествен път към релаксация , медитация и вътрешен баланс . Благодарение на сертифицираното си органично качество и нулево съдържание на кофеин, чаят е подходящ за ежедневна употреба.
Приготвяне на аюрведичен чай
Приготвянето на аюрведичен чай е много лесно, просто го залейте с вода с температура 100 °C , накиснете за 7-10 минути и след това просто се насладете на приятния ароматен вкус на успокояващия чай.

Хранителни стойности на аюрведичния чай
100 мл чай* съдържа средно
| Енергийна стойност: | 2 kJ / 1 kcal |
| мазнини: | < 0,1g |
| – от които наситени мастни киселини: | < 0,1g |
| Въглехидрати: | < 0,1g |
| Захари: | < 0,1g |
| Протеин: | < 0,1g |
| сол: | < 0,01g |
* на базата на запарка, приготвена от 3 г чай на 200 мл вода
Съхранение
Да се съхранява на сухо място.
производител
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Чешка република ДДС номер: CZ17944759 I.C.: 17944759
Състав на аюрведичен чай
Насипен билков чай – джинджифил, пръчици канела, цейлонска канела, черен пипер, карамфил, кардамон.

| Сертификация | БИО |
|---|---|
| Вид чай | Билки |
| Вкус | Пълен |
| Форма | Фрагментарен |
| Съдържание на кофеин | Безкофеиново |
| Време на излугване | Дълъг (5-10 минути) |
| Температура на водата | Висока (90-100 °C) |
| Препоръчителна доза | 15-20 g/l |
| Ароматни чайове | Пикантен |
| Сертификация | БИО |
|---|---|
| Вид чай | Билки |
| Вкус | Пълен |
| Форма | Фрагментарен |
| Съдържание на кофеин | Безкофеиново |
| Време на излугване | Дълъг (5-10 минути) |
| Температура на водата | Висока (90-100 °C) |
| Препоръчителна доза | 15-20 g/l |
| Ароматни чайове | Пикантен |


























