BIO Hibiscus, Blummen | Kräutertee - Verpakung: 50 g
BIO Hibiscus, Blummen | Kräutertee - Verpakung: 50 g
BIO Hibiscus Téi - en exotesche Getränk mat engem intensiven Geschmaach. Genéisst eng kleng Vakanz an enger Taass Bio Hibiscus Blummen Téi. Leckere Goût a vill Antioxidantien ass wat Dir elo braucht. Méi
4,91 € excl. TVA (TVA-Azuch) Präis 0,21 € fir eng Taass exzellent Téi
DPD Pickup ![]() |
4.4 € | 4.4 € |
|---|---|---|
Post Luxembourg ![]() |
7.2 € | 7.2 € |
DHL Express ![]() |
65 € | 65 € |
Bezuelung: Kaarte, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Package: 50 g 0,11 €/g Produit Code: K07018
BIO Hibiscus Téi - en exotesche Getränk mat engem intensiven Geschmaach. Genéisst eng kleng Vakanz an enger Taass Bio Hibiscus Blummen Téi. Leckere Goût a vill Antioxidantien ass wat Dir elo braucht. Méi
Package: 50 g 0,11 €/g Produit Code: K07018
Kräutertee aus Hibiskusblummen an organischer Qualitéit. Firwat hien?
Intense Goût a Faarf vun Hibiskusblummen am organeschen Kräutertee
Roude Blummen gesammelt aus organesch ugebauten Hibiskusbëscher bidden Iech en ongewéinleche Geschmaachserfarung. Déi markant rout Faarf vum Pickel, de erfrëschende séissen a sauere Goût an de floral-fruuchtege Aroma wäerten Iech begeeschteren. Den Hibiscus Getränk ass besonnesch populär an Ägypten, wou et fir bal all Occasioun gedronk gëtt. Hibiscus Téi op dës Manéier preparéiert ass bekannt ënner dem Numm Karkáde. Drénken et wäert Är Stëmmung erhéijen an Iech Energie ginn .
BIO Hibiscus Téi (Blummen) - wéi et ze preparéieren
Eng gemoossene Dosis Kräutertee, d.h. 13-18 g/l, kochend Waasser schëdden a 5-10 Minutten infuséieren .
Ernärungswäerter vum Téi
100 ml Téi* enthält am Duerchschnëtt:
| Energiewäert: | 2 kJ / 1 kcal |
| Fette: | < 0,1 g |
| - vun deenen gesättigte Fettsäuren: | < 0,1 g |
| Kuelenhydrater: | < 0,1 g |
| Zucker: | < 0,1 g |
| Proteinen: | < 0,1 g |
| Salz: | < 0,01 g |
* baséiert op enger Infusioun aus 3 g Téi pro 200 ml Waasser
Stockage
Store an engem dréchen Plaz.
Fabrikant beschwéiert
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Tschechesch Republik TVA Nummer: CZ17944759 Firma ID: 17944759
Zesummesetzung
BIO Hibiscus Blummen
| Zertifikatioun | BIO |
|---|---|
| Eng Zort Téi | Geméis |
| Goût | sanft |
| Form | Blummen |
| Koffein Inhalt | Koffeinlos |
| Leach Zäit | Laang (5-10 Minutten) |
| Waasser Temperatur | Héich (90-100 °C) |
| Recommandéiert Dosis | 13-18 g/l |
| Den Aroma vum Téi | Blummen |
| Zertifikatioun | BIO |
|---|---|
| Eng Zort Téi | Geméis |
| Goût | sanft |
| Form | Blummen |
| Koffein Inhalt | Koffeinlos |
| Leach Zäit | Laang (5-10 Minutten) |
| Waasser Temperatur | Héich (90-100 °C) |
| Recommandéiert Dosis | 13-18 g/l |
| Den Aroma vum Téi | Blummen |

Wéi erkennen Qualitéit losen Téi
Wat ass et - Qualitéit Téi? Wéi erkennen ech et, wou kaafen ech Qualitéits Téi a firwat ass d'Qualitéit vum Téi wichteg wann Dir et auswielt? Haut léiert Dir de 4 Sënner Test, mat deem Dir d'Qualitéitsfaktore vu gudden Téi identifizéieren kënnt.




























