BIO China Sencha | Gréngen Téi - Verpakung: 50 g
BIO China Sencha | Gréngen Téi - Verpakung: 50 g
Qualitéit BIO lockere gréngen Sencha Téi kënnt aus China an ass eng ideal Wiel fir déi, déi no engem exzellente gréngen Téi mat engem natierlechen an organeschen Charakter sichen. Et besteet aus groussen Téiblieder, déi e delikaten, equilibréierte Goût an e leckeren Aroma kreéieren. Méi
4,17 € excl. TVA (TVA-Azuch)
DPD Pickup ![]() |
4.4 € | 4.4 € |
|---|---|---|
Post Luxembourg ![]() |
7.2 € | 7.2 € |
DHL Express ![]() |
65 € | 65 € |
Bezuelung: Kaarte, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Produit Code: K05537
Qualitéit BIO lockere gréngen Sencha Téi kënnt aus China an ass eng ideal Wiel fir déi, déi no engem exzellente gréngen Téi mat engem natierlechen an organeschen Charakter sichen. Et besteet aus groussen Téiblieder, déi e delikaten, equilibréierte Goût an e leckeren Aroma kreéieren. Méi
Produit Code: K05537
BIO China Sencha loose gréngen Téi
- ✔️ zertifizéiert Bio gréngen Téi
- ✔️ kënnt aus China
- ✔️ Héich Qualitéit garantéiert
- ✔️ mëll liicht astringent Geschmaach
- ✔️ Sencha ganz Blat gréngen Téi
- ✔️ Waasser mat Waasser bei enger Temperatur vu 70-80 °C
- ✔️ loosst et fir 2-3 Minutten zéien

Traditionell Chinese Sencha gréngen Téi a BIO Qualitéit
Staark Blieder vun der héchster Qualitéit kreéieren eng giel-gréng erfrëschend Infusioun mat engem mëllen astringentem Goût, wat dësen Téi eng super Wiel fir all Dag mécht. Dëse grénge Sencha Téi schaaft eng berouegend Atmosphär an ass perfekt fir ze relaxen an ze berouegen no engem beschäftegten Dag.
Ganz-Blat loose Téi garantéiert datt voll a reng Téin während steeping verëffentlecht ginn, erhaalen de Charakter vun traditionell Senchi. Den nidderegen Koffeingehalt erlaabt den Téi zu all Moment vum Dag ze drénken ouni de Kierper oder de Geescht ze belaaschten.
D'Virbereedung vum Sencha Téi ass ganz einfach, gitt et mat Waasser bei enger Temperatur vu 70-80 °C , géi fir 2-3 Minutten a genéisst dann den traditionelle Goût vum organeschen Chinesen Téi.

Ernärungswäerter
100 ml Téi* enthält am Duerchschnëtt
| Energiewäert: | 10 kJ / 2 kcal |
| Fette: | < 0,1 g |
| - vun deenen gesättigte Fettsäuren | < 0,1 g |
| Kuelenhydrater: | < 0,1 g |
| Zucker: | < 0,1 g |
| Proteinen: | 0,4g vun |
| Salz: | < 0,01 g |
* baséiert op enger Infusioun aus 3 g Téi pro 200 ml Waasser
Stockage
Store an engem dréchen Plaz.
Fabrikant beschwéiert
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Tschechesch Republik TVA Nummer: CZ17944759 Firma ID: 17944759
Zesummesetzung
Sencha loose gréngen Téi
Hierkonftsland
China

| Zertifikatioun | BIO |
|---|---|
| Eng Zort Téi | Gréng |
| Hierkonftsland | China |
| Goût | sanft, Astringent |
| Form | Voll Blat |
| Koffein Inhalt | Niddereg |
| Leach Zäit | Schnell (1-3 Minutten) |
| Waasser Temperatur | Mëttelméisseg (70-80°C) |
| Recommandéiert Dosis | 12-15 g/l |
| Aromatesch Téi | Woody |
| Zertifikatioun | BIO |
|---|---|
| Eng Zort Téi | Gréng |
| Hierkonftsland | China |
| Goût | sanft, Astringent |
| Form | Voll Blat |
| Koffein Inhalt | Niddereg |
| Leach Zäit | Schnell (1-3 Minutten) |
| Waasser Temperatur | Mëttelméisseg (70-80°C) |
| Recommandéiert Dosis | 12-15 g/l |
| Aromatesch Téi | Woody |
















