BIO Ibišek, květy | Bylinný čaj - Balení: 50 g
BIO Ibišek, květy | Bylinný čaj - Balení: 50 g
Pravý BIO ibišek v podobě sušených květů s jemnou květinovou chutí. Bez kofeinu, vhodný pro příjemné večerní uvolnění. Snadná příprava, bohaté aroma. Certifikace BIO zaručuje nejvyšší kvalitu. Více
115,18 Kč bez DPH Cena 5,16 Kč na šálek skvělého čaje
Zásilkovna ![]() |
0 Kč | 59 Kč |
|---|---|---|
DPD Pickup / Alzabox ![]() |
0 Kč | 49 Kč |
PPL Parcelshop a Parcelbox ![]() |
0 Kč | 49 Kč |
DPD ![]() |
0 Kč | 84 Kč |
PPL ![]() |
0 Kč | 89 Kč |
Platba: Rychlý převod, Kartou, Google Pay, Apple Pay, PayPal, Dobírka
Balení: 50 g 2,58 Kč/g Kód produktu: K07018
Pravý BIO ibišek v podobě sušených květů s jemnou květinovou chutí. Bez kofeinu, vhodný pro příjemné večerní uvolnění. Snadná příprava, bohaté aroma. Certifikace BIO zaručuje nejvyšší kvalitu. Více
Balení: 50 g 2,58 Kč/g Kód produktu: K07018
- Druh čaje: Bylinkový
- Certifikace: BIO
- Aroma čaje: Květinové
- Chuť: Jemná
- Forma: Květy
- Obsah kofeinu: Bez kofeinu
- Doba louhování : Dlouhé (5–10 minut)
- Teplota vody : Vysoká (90–100 °C)
- Doporučená dávka : 13-18 g/l
Popis produktu: BIO Ibišek, květy | Bylinný čaj
Značka Green Plantation přináší do vaší kuchyně bylinný čaj ověnčený certifikací BIO. Tento čaj oplývá jemnou chutí a příjemným květinovým aromatem, díky čemuž se stane rychle oblíbeným mezi všemi milovníky bylinkových čajů.
Podrobnosti a použití
Čaj je dodáván ve formě květů, bez přítomnosti kofeinu, což ho činí ideálním pro večerní popíjení. Pro dosažení optimální chuti i vůně se doporučuje louhovat v teplé vodě (90-100°C) po dobu 5 až 10 minut. Doporučená dávka pro přípravu čaje je 13-18 g na litr vody.
| Certifikace | BIO |
|---|---|
| Druh čaje | Bylinkový |
| Chuť | Jemná |
| Forma | květy |
| Obsah kofeinu | Bez kofeinu |
| Doba louhování | Dlouhé (5–10 minut) |
| Teplota vody | Vysoká (90–100 °C) |
| Doporučená dávka | 13-18 g/l |
| Aroma čaje | Květinové |
| Certifikace | BIO |
|---|---|
| Druh čaje | Bylinkový |
| Chuť | Jemná |
| Forma | květy |
| Obsah kofeinu | Bez kofeinu |
| Doba louhování | Dlouhé (5–10 minut) |
| Teplota vody | Vysoká (90–100 °C) |
| Doporučená dávka | 13-18 g/l |
| Aroma čaje | Květinové |




























