Spolupráce

Cheli by ste pomôcť Vašej obľúbenej slovenskej pražiarni a získať jeden z benefitov? Super! Ste na správnom mieste. Najprv nám dajte vedieť ako by ste nám radi pomohli a nájdime spoločný jazyk spolupráce… a kto vie, možno sa oťukáme a naŠa spolupráca prekvitne v niečo viac.

Kto je GP Ambasádor?

Green Plantation ambasádor je homo sapiens, s krvnou skupinou GP pozitív. Úlohou našich ambasádorov je propagovať víziu a dobré meno Green Plantation a napomôcť spoločnému rastu.

Koho hľadáme?

  • Umelcov, grafikov, foto a video maniakov, ktorí by tvorili krásne veci pre naše sociálne médiá, steny a tričká.
  • Influencerov a marketingových guru, ktorý by zobrali naše sociálky na hviezdny level.
  • Učiteľov, narcistov, mudrlantov, čo by prednášali a robili ochutnávky našej kávy formou cuppingov, prednášok, fór, party, a ďalších sociálnych aktivít vrátane ukazovania sa s našou kávou.
  • Predajcov, budúcich politikov, ľudí čo vedia presvedčiť kaviarne, kancelárie, obchody, každého, že GP káva patrí do ich kancelárií a prevádzok.
  • Vizionárov so šialenými nápadmi, ľudí ktorých dnes nikto nechápe, ľudí ktorých spoločnosť posiela do rohu. Najdime spoločnú víziu pre Green Plantation!

Čo za to?

Samozrejme chápeme, že aj Váš čas má hodnotu a sme vďační, že ho obetujete pre nás.

Odmena záleží od typu, intenzity a kvality práce ktorú ore Green Plantation odvediete. Od vzájomného potľapkania sa po pleci, cez platbu kávou a zľavou na webshope, percentuálnou domenu na základe predaja kávy až po finančné ohodnotenie na mesačnej báze, všetko je možné.

Ak sa chcete Green Plantation venovať raz mesačne, chceme Vás.  Urobiť pár obrázkov na Instagram? Chceme Vás! Zorganizovať zopár ochutnávok pre vašich kolegov, priateľov? Chceme Vás! Chcete osloviť firmy s ponukou GP? Chceme Vás! Chcete venovať každú minútu Vášho dychu, chceme Vás!

Neváhajte. Vyplňte náš dotazník, zoznámme sa a pokúsme sa nájsť spoločný projekt.