BIO Đumbir, komadići | Biljni čaj - Pakiranje: 50 g
BIO Đumbir, komadići | Biljni čaj - Pakiranje: 50 g
Otkrijte intenzivan ljuti okus ORGANSKOG čaja od đumbira – Ginger Pieces. Ovaj čaj bez kofeina , napravljen od 100% organskog đumbira, idealan je pratilac za trenutke mira i tišine. Više
5,31 € isključujući PDV (Odbitak PDV-a) Cijena 0,24 € za šalicu izvrsnog čaja
Hrvatska posta ![]() |
7.9 € | 7.9 € |
|---|---|---|
DPD ![]() |
14.1 € | 14.1 € |
DHL Express ![]() |
81.3 € | 81.3 € |
Plaćanje: Karticom, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Paket: 50 g 0,12 €/g Šifra proizvoda: K07093
Otkrijte intenzivan ljuti okus ORGANSKOG čaja od đumbira – Ginger Pieces. Ovaj čaj bez kofeina , napravljen od 100% organskog đumbira, idealan je pratilac za trenutke mira i tišine. Više
Paket: 50 g 0,12 €/g Šifra proizvoda: K07093
Organski kvalitetan tekući čaj od đumbira
- ✔️ visokokvalitetni tekući čaj od đumbira
- ✔️ ORGANSKI certifikat
- ✔️ Punog okusa s pikantnom aromom
- ✔️Čaj bez kofeina , idealan za opuštanje i opuštanje
- ✔️ Uliti vodu temperature 100°C
- ✔️ Pustite da odstoji 5-10 minuta

Organski čaj od đumbira zagrijat će vas i tijelom i dušom
Uronite u svijet čiste prirode uz naš ORGANSKI čaj od đumbira - Ginger Pieces. Svaka šalica pruža intenzivan pikantni okus koji će zagrijati i oduševiti vaša osjetila. Ovaj čaj, napravljen od 100% organskog đumbira , može se pohvaliti izuzetnom kvalitetom i čistoćom.
Zahvaljujući odsustvu kofeina, možete uživati u njemu u bilo koje doba dana , bilo da tražite trenutak mira ili zagrijavanje nakon napornog dana. Đumbir je također popularan zbog svoje svestranosti i osebujnog okusa , koji može biti izvrstan dodatak svakodnevnom blagostanju.
Priprema čaja od đumbira
Priprema čaja je vrlo jednostavna, samo ga prelijte vodom temperature 100 °C , ostavite 5-10 minuta i samo uživajte u ugodnom pikantnom okusu ovog čaja.

Nutritivne vrijednosti čaja od đumbira
100 ml čaja* sadrži u prosjeku:
| Energetska vrijednost: | 2 kJ / 1 kcal |
| Masti: | < 0,1g |
| – od toga zasićene masne kiseline: | < 0,1g |
| Ugljikohidrati: | < 0,1g |
| Šećeri: | < 0,1g |
| Protein: | < 0,1g |
| Sol: | < 0,01g |
* na bazi infuza skuhanog od 3 g čaja na 200 ml vode
Skladištenje
Čuvati na suhom mjestu.
Proizvođač
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Češka Republika PDV broj: CZ17944759 IČ: 17944759
Sastav
ORGANSKI đumbir.

| Certifikacija | BIO |
|---|---|
| Vrsta čaja | Trava |
| Ukus | puna |
| Oblik | Puni list |
| Sadržaj kofeina | Bez kofeina |
| Vrijeme ispiranja | Dugo (5-10 minuta) |
| Temperatura vode | Visoko (90-100 °C) |
| Preporučena doza | 13-18 g/l |
| Aroma čaja | ljuto |
| Certifikacija | BIO |
|---|---|
| Vrsta čaja | Trava |
| Ukus | puna |
| Oblik | Puni list |
| Sadržaj kofeina | Bez kofeina |
| Vrijeme ispiranja | Dugo (5-10 minuta) |
| Temperatura vode | Visoko (90-100 °C) |
| Preporučena doza | 13-18 g/l |
| Aroma čaja | ljuto |































