BIO Gember, stukjes | Kruidenthee - Verpakking: 50 g
BIO Gember, stukjes | Kruidenthee - Verpakking: 50 g
Ontdek de intens pittige smaak van BIO gemberthee – Ginger Pieces. Deze cafeïnevrije thee, gemaakt van 100% biologische gember, is de ideale metgezel voor momenten van rust en stilte. Meer
5,32 € excl. BTW (BTW-aftrek) Prijs 0,23 € voor een kopje geweldige thee
DPD Pickup ![]() |
4.5 € | 4.5 € |
|---|---|---|
DPD ![]() |
9.1 € | 9.1 € |
DHL ![]() |
7.1 € | 7.1 € |
| Bpost |
13.3 € | 13.3 € |
DHL Express ![]() |
78.7 € | 78.7 € |
Betaling: Creditcard, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Pakket: 50 g 0,12 €/g Productcode: K07093
Ontdek de intens pittige smaak van BIO gemberthee – Ginger Pieces. Deze cafeïnevrije thee, gemaakt van 100% biologische gember, is de ideale metgezel voor momenten van rust en stilte. Meer
Pakket: 50 g 0,12 €/g Productcode: K07093
Biologische kwaliteit losse gemberthee
- ✔️ hoogwaardige losse gemberthee
- ✔️ BIOLOGISCH certificaat
- ✔️ volle smaak met kruidig aroma
- ✔️ cafeïnevrije thee , ideaal voor ontspanning en tot rust komen
- ✔️ giet water met een temperatuur van 100 °C
- ✔️ 5–10 minuten laten trekken

Biologische gemberthee verwarmt je lichaam en geest
Dompel jezelf onder in de wereld van puur natuur met onze BIO gemberthee - Ginger Pieces. Elk kopje heeft een intens kruidige smaak die uw zintuigen verwarmt en behaagt. Deze thee, gemaakt van 100% biologische gember , is van uitzonderlijke kwaliteit en zuiverheid.
Dankzij de afwezigheid van cafeïne kunt u er op elk moment van de dag van genieten, of u nu op zoek bent naar een moment van rust of een opwarmertje na een drukke dag. Gember is ook populair vanwege zijn veelzijdigheid en kenmerkende smaak , die een geweldige aanvulling kan zijn op het dagelijks welzijn.
Gemberthee bereiden
Het bereiden van de thee is heel eenvoudig: giet er water van 100 °C overheen, laat het 5 tot 10 minuten trekken en geniet vervolgens van de aangenaam pittige smaak van deze thee.

Voedingswaarden van gemberthee
100 ml thee* bevat gemiddeld:
| Energetische waarde: | 2kJ / 1kcal |
| Vetten: | < 0,1 gram |
| – waarvan verzadigde vetzuren: | < 0,1 gram |
| Koolhydraten: | < 0,1 gram |
| Suikers: | < 0,1 gram |
| Eiwit: | < 0,1 gram |
| Zout: | < 0,01g |
* gebaseerd op een infusie van 3 g thee per 200 ml water
Opslag
Op een droge plaats bewaren.
Fabrikant
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Tsjechië BTW-nr.: CZ17944759 I.C.: 17944759
Samenstelling
BIOLOGISCHE gember.

| Certificering | BIO |
|---|---|
| Een soort thee | Kruiden |
| Smaak | Volledig |
| Vorm | Heel Blad |
| Cafeïnegehalte | Cafeïnevrij |
| Uitloogtijd | Lang (5-10 minuten) |
| Watertemperatuur | Hoog (90-100 °C) |
| Aanbevolen dosis | 13-18 g/l |
| Aroma theeën | Gekruid |
| Certificering | BIO |
|---|---|
| Een soort thee | Kruiden |
| Smaak | Volledig |
| Vorm | Heel Blad |
| Cafeïnegehalte | Cafeïnevrij |
| Uitloogtijd | Lang (5-10 minuten) |
| Watertemperatuur | Hoog (90-100 °C) |
| Aanbevolen dosis | 13-18 g/l |
| Aroma theeën | Gekruid |






























