BIO Inkivääri, paloja | Yrttitee - Pakkaus: 50 g
BIO Inkivääri, paloja | Yrttitee - Pakkaus: 50 g
Tutustu ORGANIC inkivääriteen – Ginger Pieces - intensiiviseen mausteiseen makuun. Tämä kofeiiniton tee, joka on valmistettu 100 % orgaanisesta inkivääristä, on ihanteellinen kumppani rauhan ja tyyneyden hetkiin. Lisää
5,26 € ilman alv. (ALV-vähennys) Hinta 0,24 € kupillisesta loistavaa teetä
Posti ![]() |
12.9 € | 12.9 € |
|---|---|---|
DPD ![]() |
27.4 € | 27.4 € |
DHL Express ![]() |
81.6 € | 81.6 € |
Maksu: Kortilla, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Paketti: 50 g 0,12 €/g Tuotekoodi: K07093
Tutustu ORGANIC inkivääriteen – Ginger Pieces - intensiiviseen mausteiseen makuun. Tämä kofeiiniton tee, joka on valmistettu 100 % orgaanisesta inkivääristä, on ihanteellinen kumppani rauhan ja tyyneyden hetkiin. Lisää
Paketti: 50 g 0,12 €/g Tuotekoodi: K07093
Luomulaatuinen irtonainen inkivääritee
- ✔️ korkealaatuista irtonaista inkivääriteetä
- ✔️ Orgaaninen sertifikaatti
- ✔️ Täysi maku mausteisella aromilla
- ✔️Kofeiiniton tee , ihanteellinen rentoutumiseen ja rentoutumiseen
- ✔️ Kaada vettä , jonka lämpötila on 100 °C
- ✔️Anna vetäytyä 5-10 minuuttia

Luomu inkivääritee lämmittää kehossa ja sielussa
Uppoudu puhtaan luonnon maailmaan ORGAANISELLA inkivääriteellämme - Ginger Pieces. Jokainen kuppi tarjoaa intensiivisen mausteisen maun , joka lämmittää ja ilahduttaa aistejasi. Tämä 100 % orgaanisesta inkivääristä valmistettu tee on poikkeuksellista laatua ja puhtautta.
Kofeiinin puuttumisen ansiosta voit nauttia siitä mihin aikaan päivästä tahansa , etsitpä sitten rauhan hetkeä tai lämmittelyä kiireisen päivän jälkeen. Inkivääri on suosittu myös monipuolisuutensa ja erottuvan makunsa vuoksi, joka voi olla loistava lisä jokapäiväiseen hyvinvointiin.
Inkivääriteen valmistaminen
Teen valmistaminen on erittäin helppoa, kaada se vain 100 °C: n vedellä, liota 5-10 minuuttia ja nauti sitten teen miellyttävän mausteisesta mausta.

Inkivääriteen ravintoarvot
100 ml teetä* sisältää keskimäärin:
| Energia-arvo: | 2 kJ / 1 kcal |
| Rasvat: | < 0,1 g |
| – josta tyydyttyneitä rasvahappoja: | < 0,1 g |
| Hiilihydraatit: | < 0,1 g |
| Sokerit: | < 0,1 g |
| Proteiini: | < 0,1 g |
| Suolaa: | < 0,01 g |
* perustuu infuusioon, joka on valmistettu 3 g:sta teetä 200 ml:aan vettä
Varastointi
Varastoi kuivassa paikassa.
Valmistaja
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Tšekki ALV-numero: CZ17944759 I.C.: 17944759
Koostumus
Orgaaninen inkivääri.

| Sertifiointi | BIO |
|---|---|
| Eräänlainen tee | Yrtti |
| Maku | Täysi |
| Lomake | Koko lehti |
| Kofeiinipitoisuus | Kofeiiniton |
| Liuotusaika | Pitkä (5-10 minuuttia) |
| Veden lämpötila | Korkea (90-100 °C) |
| Suositeltu annos | 13-18 g/l |
| Aromiteet | Mausteinen |
| Sertifiointi | BIO |
|---|---|
| Eräänlainen tee | Yrtti |
| Maku | Täysi |
| Lomake | Koko lehti |
| Kofeiinipitoisuus | Kofeiiniton |
| Liuotusaika | Pitkä (5-10 minuuttia) |
| Veden lämpötila | Korkea (90-100 °C) |
| Suositeltu annos | 13-18 g/l |
| Aromiteet | Mausteinen |































