BIO Ingver, tükid | Taimne tee - Pakendamine: 50 g
BIO Ingver, tükid | Taimne tee - Pakendamine: 50 g
Avasta MAHE ingveritee – Ginger Pieces – intensiivne vürtsikas maitse. See kofeiinivaba tee, mis on valmistatud 100% orgaanilisest ingverist, on ideaalne kaaslane rahu ja vaikuse hetkedeks. Rohkem
5,32 € v.a. käibemaks (KM mahaarvamine) Hind 0,23 € tassi suurepärast teed
DPD Pickup ![]() |
3.9 € | 3.9 € |
|---|---|---|
DPD ![]() |
6.9 € | 6.9 € |
| itella |
7 € | 7 € |
DHL Express ![]() |
65 € | 65 € |
Maksmine: Kaardiga, Google Pay, Apple Pay, PayPal
pakett: 50 g 0,12 €/g Toote kood: K07093
Avasta MAHE ingveritee – Ginger Pieces – intensiivne vürtsikas maitse. See kofeiinivaba tee, mis on valmistatud 100% orgaanilisest ingverist, on ideaalne kaaslane rahu ja vaikuse hetkedeks. Rohkem
pakett: 50 g 0,12 €/g Toote kood: K07093
Orgaanilise kvaliteediga lahtine ingveri tee
- ✔️ kvaliteetne lahtine ingveri tee
- ✔️ ORGAANILINE sertifikaat
- ✔️ Täidlane maitse vürtsika aroomiga
- ✔️Kofeiinivaba tee , ideaalne lõõgastumiseks ja lõõgastumiseks
- ✔️ Vala vett , mille temperatuur on 100 °C
- ✔️ Lase tõmmata 5-10 minutit

Orgaaniline ingveri tee soojendab sind nii kehalt kui hingelt
Sukelduge puhta looduse maailma meie MAHE ingveriteega - Ginger Pieces. Iga tass annab intensiivse vürtsika maitse , mis soojendab ja rõõmustab teie meeli. See 100% orgaanilisest ingverist valmistatud tee on erakordse kvaliteediga ja puhtusega.
Tänu kofeiini puudumisele saate seda nautida igal kellaajal , olenemata sellest, kas otsite hetke rahu või soojendust pärast tegusat päeva. Ingver on populaarne ka oma mitmekülgsuse ja erilise maitse poolest, mis võib olla suurepärane lisa igapäevasele heaolule.
Ingveri tee valmistamine
Tee valmistamine on väga lihtne, valage see lihtsalt 100 °C veega, tõmmake 5–10 minutit ja seejärel nautige selle tee meeldivalt vürtsikat maitset.

Ingveri tee toiteväärtused
100 ml teed* sisaldab keskmiselt:
| Energia väärtus: | 2 kJ / 1 kcal |
| Rasvad: | < 0,1 g |
| – millest küllastunud rasvhapped: | < 0,1 g |
| Süsivesikud: | < 0,1 g |
| Suhkrud: | < 0,1 g |
| Valk: | < 0,1 g |
| Sool: | < 0,01 g |
* põhineb infusioonil, mis on valmistatud 3 g teest 200 ml vee kohta
Säilitamine
Hoida kuivas kohas.
Tootja
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Tšehhi KMKR nr: CZ17944759 I.C.: 17944759
Koosseis
MAHE ingver.

| Sertifitseerimine | BIO |
|---|---|
| Teatud tüüpi tee | Taimsed |
| Maitse | Täielik |
| Vorm | Terve leht |
| Kofeiini sisaldus | Kofeiinivaba |
| Leostumisaeg | Pikk (5-10 minutit) |
| Vee temperatuur | Kõrge (90-100 °C) |
| Soovitatav annus | 13-18 g/l |
| Aroomi teed | Vürtsikas |
| Sertifitseerimine | BIO |
|---|---|
| Teatud tüüpi tee | Taimsed |
| Maitse | Täielik |
| Vorm | Terve leht |
| Kofeiini sisaldus | Kofeiinivaba |
| Leostumisaeg | Pikk (5-10 minutit) |
| Vee temperatuur | Kõrge (90-100 °C) |
| Soovitatav annus | 13-18 g/l |
| Aroomi teed | Vürtsikas |






























