BIO Ingefær, biter | Urtete - Emballasje: 50 g
BIO Ingefær, biter | Urtete - Emballasje: 50 g
Oppdag den intense krydrede smaken av ØKOLOGISK ingefærte – Ginger Pieces. Denne koffeinfrie teen, laget med 100 % økologisk ingefær, er den ideelle følgesvennen for øyeblikk av fred og ro. Flere
5,30 € ekskl. mva Pris 0,21 € for en kopp fantastisk te
DPD ![]() |
13.6 € | 13.6 € |
|---|---|---|
DHL ![]() |
8 € | 8 € |
DHL Express ![]() |
65 € | 65 € |
Betaling: Kort, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Pakke: 50 g 0,11 €/g Produktkode: K07093
Oppdag den intense krydrede smaken av ØKOLOGISK ingefærte – Ginger Pieces. Denne koffeinfrie teen, laget med 100 % økologisk ingefær, er den ideelle følgesvennen for øyeblikk av fred og ro. Flere
Pakke: 50 g 0,11 €/g Produktkode: K07093
Løs ingefærte av økologisk kvalitet
- ✔️ løs ingefærte av høy kvalitet
- ✔️ ØKOLOGISK sertifisering
- ✔️ fyldig smak med krydret aroma
- ✔️ koffeinfri te , ideell for avslapning og avslapning
- ✔️ Hell vann ved en temperatur på 100 °C
- ✔️ La trekke i 5–10 minutter

Økologisk ingefærte vil varme deg opp i kropp og sjel
Fordyp deg i en verden av ren natur med vår ORGANISKE ingefærte - Ginger Pieces. Hver kopp gir en intens krydret smak som vil varme og glede sansene dine. Denne teen, laget av 100 % økologisk ingefær , har eksepsjonell kvalitet og renhet.
Takket være fraværet av koffein kan du nyte det når som helst på dagen , enten du er ute etter et øyeblikk med ro eller en oppvarming etter en travel dag. Ingefær er også populær for sin allsidighet og karakteristiske smak , som kan være et flott tillegg til hverdagens velvære.
Tilbereder ingefærte
Det er veldig enkelt å tilberede teen, bare hell den med vann ved en temperatur på 100 °C , la den trekke i 5–10 minutter og så er det bare å nyte den behagelig krydrede smaken av denne teen.

Ernæringsmessige verdier av ingefærte
100 ml te* inneholder i gjennomsnitt:
| Energiverdi: | 2 kJ / 1 kcal |
| Fett: | < 0,1 g |
| – hvorav mettede fettsyrer: | < 0,1 g |
| Karbohydrater: | < 0,1 g |
| Sukker: | < 0,1 g |
| Protein: | < 0,1 g |
| Salt: | < 0,01 g |
* basert på en infusjon brygget av 3 g te per 200 ml vann
Lagring
Oppbevares på et tørt sted.
Produsent
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Tsjekkia MVA-nr.: CZ17944759 I.C.: 17944759
Komposisjon
ØKOLOGISK ingefær.

| Sertifisering | BIO |
|---|---|
| En type te | Urte |
| Smak | Full |
| form | Helt blad |
| Koffeininnhold | Koffeinfri |
| Utvaskingstid | Lang (5-10 minutter) |
| Vanntemperatur | Høy (90–100 °C) |
| Anbefalt dose | 13–18 g/l |
| Duften av te | Krydret |
| Sertifisering | BIO |
|---|---|
| En type te | Urte |
| Smak | Full |
| form | Helt blad |
| Koffeininnhold | Koffeinfri |
| Utvaskingstid | Lang (5-10 minutter) |
| Vanntemperatur | Høy (90–100 °C) |
| Anbefalt dose | 13–18 g/l |
| Duften av te | Krydret |






























