BIO brennesleblader | Urtete - Emballasje: 50 g
BIO brennesleblader | Urtete - Emballasje: 50 g
BIO koffeinfri brennesle te gir en ren naturlig smak og mineraler for å fremme velvære og avgiftning. Denne delikat aromatiske teen er ideell for hverdagsavslapning. Flere
4,50 € ekskl. mva
DPD ![]() |
13.6 € | 13.6 € |
|---|---|---|
DHL ![]() |
8 € | 8 € |
DHL Express ![]() |
65 € | 65 € |
Betaling: Kort, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Produktkode: K06871
BIO koffeinfri brennesle te gir en ren naturlig smak og mineraler for å fremme velvære og avgiftning. Denne delikat aromatiske teen er ideell for hverdagsavslapning. Flere
Produktkode: K06871
BIO-kvalitet løs brennesle te
- ✔️ kvalitets løs brennesle te
- ✔️ BIO-sertifisering
- ✔️ mild urtesmak
- ✔️ te uten koffein , ideell for avslapning og avslapning
- ✔️ vann med vann ved en temperatur på 100 °C
- ✔️ La det trekke i 10 minutter

Økologisk brennesle-te for et daglig øyeblikk med avslapning
BIO løs brennesle-te er et helt naturlig valg for de som leter etter kvalitetste uten koffein . Kjent for sine avgiftende egenskaper , gir brennesle ikke bare en forfriskende urtearoma, men også en rik tilførsel av mineraler som kan bidra til å styrke organismen din.
Smaken av denne brennesle-teen er mild og beroligende , noe som vil bli verdsatt av de som leter etter en te uten betydelig bitterhet. Den naturlig friske og litt jordaktige smaken gjør den til en favoritt for å slappe av på dagen og kvelden , siden den ikke inneholder koffein . Takket være skånsom behandling er teen laget av tørkede blader av høy kvalitet som beholder sin naturlige styrke og aroma.
Tilberedning av brennesle te
Tilberedning av te er veldig enkelt, bare hell den med vann ved en temperatur på 100 °C , la den trekke i 10 minutter og så er det bare å nyte den behagelig milde smaken av denne teen.

Ernæringsmessige verdier av brennesle te
100 ml te* inneholder i gjennomsnitt:
| Energiverdi: | 2 kJ / 1 kcal |
| Fett: | < 0,1 g |
| – hvorav mettede fettsyrer: | < 0,1 g |
| Karbohydrater: | < 0,1 g |
| Sukker: | < 0,1 g |
| Proteiner: | < 0,1 g |
| Salt: | < 0,01 g |
* basert på en infusjon brygget av 3 g te per 200 ml vann
Lagring
Oppbevares på et tørt sted.
Produsent
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Tsjekkia MVA-nummer: CZ17944759 Firma-ID: 17944759
Komposisjon
Løs brennesle te.

| Sertifisering | BIO |
|---|---|
| En type te | Urte |
| Smak | Mild |
| form | Helt blad |
| Koffeininnhold | Koffeinfri |
| Utvaskingstid | Lang (5-10 minutter) |
| Vanntemperatur | Høy (90–100 °C) |
| Anbefalt dose | 12–15 g/l |
| Aromatiske teer | Urte |
| Sertifisering | BIO |
|---|---|
| En type te | Urte |
| Smak | Mild |
| form | Helt blad |
| Koffeininnhold | Koffeinfri |
| Utvaskingstid | Lang (5-10 minutter) |
| Vanntemperatur | Høy (90–100 °C) |
| Anbefalt dose | 12–15 g/l |
| Aromatiske teer | Urte |

Hvordan gjenkjenne løs te av høy kvalitet
Hva er det - kvalitetste? Hvordan gjenkjenne det, hvor kan man kjøpe kvalitetste og hvorfor er kvaliteten på te avgjørende når man velger den? I dag skal du lære 4 sanser-testen, som du kan identifisere kvalitetsfaktorene til god te med.




























