BIO Ingvers, gabaliņos | Zāļu tēja - Iepakojums: 50 g
BIO Ingvers, gabaliņos | Zāļu tēja - Iepakojums: 50 g
Atklājiet ORGANISKĀS ingvera tējas intensīvi pikanto garšu – Ginger Pieces. Šī tēja bez kofeīna , kas pagatavota no 100% organiskā ingvera, ir ideāls sabiedrotais miera un klusuma brīžiem. Vairāk
5,32 € bez PVN (PVN atlaide) Cena 0,23 € par tasi lieliskas tējas
DPD Pickup ![]() |
5.1 € | 5.1 € |
|---|---|---|
DPD ![]() |
8 € | 8 € |
DHL Express ![]() |
78.7 € | 78.7 € |
Maksājums: Ar karti, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Iepakojums: 50 g 0,12 €/g Produkta kods: K07093
Atklājiet ORGANISKĀS ingvera tējas intensīvi pikanto garšu – Ginger Pieces. Šī tēja bez kofeīna , kas pagatavota no 100% organiskā ingvera, ir ideāls sabiedrotais miera un klusuma brīžiem. Vairāk
Iepakojums: 50 g 0,12 €/g Produkta kods: K07093
Organiskas kvalitātes beramā ingvera tēja
- ✔️ augstas kvalitātes birstoša ingvera tēja
- ✔️ Organiskā sertifikācija
- ✔️ Pilna garša ar pikantu aromātu
- ✔️ Tēja bez kofeīna , ideāli piemērota atpūtai un relaksācijai
- ✔️Ielejiet ūdeni 100°C temperatūrā
- ✔️Ļauj ievilkties 5-10 minūtes

Organiskā ingvera tēja sasildīs gan miesā, gan dvēselē
Iegremdējieties tīrās dabas pasaulē ar mūsu ORGANISKO ingvera tēju - Ginger Pieces. Katra krūzīte nodrošina intensīvu pikantu garšu , kas sildīs un iepriecinās jūsu sajūtas. Šī tēja, kas izgatavota no 100% organiskā ingvera , lepojas ar izcilu kvalitāti un tīrību.
Pateicoties kofeīna trūkumam, varat to baudīt jebkurā diennakts laikā neatkarīgi no tā, vai meklējat miera mirkli vai iesildīšanos pēc saspringtas dienas. Ingvers ir populārs arī tā daudzpusības un īpatnējās garšas dēļ, kas var būt lielisks papildinājums ikdienas labsajūtai.
Ingvera tējas pagatavošana
Tējas pagatavošana ir ļoti vienkārša, vienkārši pārlej to ar ūdeni 100°C temperatūrā, iemērc 5–10 minūtes un tad vienkārši izbaudi šīs tējas patīkami pikanto garšu.

Ingvera tējas uzturvērtības
100 ml tējas* vidēji satur:
| Enerģētiskā vērtība: | 2 kJ / 1 kcal |
| Tauki: | < 0,1 g |
| – no kurām piesātinātās taukskābes: | < 0,1 g |
| Ogļhidrāti: | < 0,1 g |
| Cukuri: | < 0,1 g |
| Olbaltumvielas: | < 0,1 g |
| Sāls: | < 0,01 g |
* pamatojoties uz uzlējumu, kas pagatavots no 3 g tējas uz 200 ml ūdens
Uzglabāšana
Uzglabāt sausā vietā.
Ražotājs
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Čehija PVN Nr.: CZ17944759 I.C.: 17944759
Sastāvs
BIOLOĢISKS ingvers.

| Sertifikācija | BIO |
|---|---|
| Tējas veids | Ārstniecības augi |
| Garša | Pilns |
| Veidlapa | Veselas lapas |
| Kofeīna saturs | Bez kofeīna |
| Išplovimo laikas | Ilgs (5-10 minūtes) |
| Ūdens temperatūra | Augsta (90-100 °C) |
| Ieteicamā deva | 13-18 g/l |
| Aroma tējas | Pikanti |
| Sertifikācija | BIO |
|---|---|
| Tējas veids | Ārstniecības augi |
| Garša | Pilns |
| Veidlapa | Veselas lapas |
| Kofeīna saturs | Bez kofeīna |
| Išplovimo laikas | Ilgs (5-10 minūtes) |
| Ūdens temperatūra | Augsta (90-100 °C) |
| Ieteicamā deva | 13-18 g/l |
| Aroma tējas | Pikanti |






























