BIO Relax | Zāļu tēja - Iepakojums: 50 g
BIO Relax | Zāļu tēja - Iepakojums: 50 g
Atklājiet mieru un harmoniju ar Relax organisko tēju , kas apvieno maigi saldu garšu ar augļu-pikantu aromātu. Nesatur kofeīnu un ar rūpīgi atlasītām dabīgām sastāvdaļām, tas ir ideāls sabiedrotais relaksācijas brīžiem jebkurā diennakts laikā. Vairāk
5,32 € bez PVN (PVN atlaide) Cena 0,23 € par tasi lieliskas tējas
DPD Pickup ![]() |
5.1 € | 5.1 € |
|---|---|---|
DPD ![]() |
8 € | 8 € |
DHL Express ![]() |
78.7 € | 78.7 € |
Maksājums: Ar karti, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Iepakojums: 50 g 0,12 €/g Produkta kods: K07094
Atklājiet mieru un harmoniju ar Relax organisko tēju , kas apvieno maigi saldu garšu ar augļu-pikantu aromātu. Nesatur kofeīnu un ar rūpīgi atlasītām dabīgām sastāvdaļām, tas ir ideāls sabiedrotais relaksācijas brīžiem jebkurā diennakts laikā. Vairāk
Iepakojums: 50 g 0,12 €/g Produkta kods: K07094
Organiskas kvalitātes birstošā tēja Relax
- ✔️ augstas kvalitātes ājurvēdas zāļu tēju maisījums
- ✔️ Organiskā sertifikācija
- ✔️ saldi augļaini pikanta garša
- ✔️ Atlasītu bioloģisko augu un augļu kombinācija
- ✔️ Tēja bez kofeīna , ideāli piemērota atpūtai un relaksācijai
- ✔️Ielejiet ūdeni 100°C temperatūrā
- ✔️Ļauj ievilkties 7-10 minūtes

Palutiniet sevi ar mirkli miera un klusuma ar organisko Relax tēju
Iegremdējieties miera pasaulē ar Relax organisko tēju . Šis rūpīgi atlasītais ābolu , kanēļa , hibiska un citu garšaugu maisījums piedāvā maigu un saldu garšu ar augļu- pikantu aromātu , kas glāstīs jūsu sajūtas. Pateicoties kofeīna trūkumam, tas ir ideāli piemērots vakara atpūtai un malkošanai jebkurā diennakts laikā.
Katra šīs organiskās tējas tase nodrošina dabisko sastāvdaļu harmoniju , kas veicina relaksāciju un labsajūtu . Izbaudiet miera mirkļus ar Relax tēju un ļaujiet sevi aizraut tās garšīgajai garšai, kas pārvedīs uz pasauli, kurā nav stresa un spriedzes.
Relax tējas pagatavošana
Tējas pagatavošana ir ļoti vienkārša, vienkārši aplejiet to ar ūdeni 100°C temperatūrā, iemērciet 7-10 minūtes un tad vienkārši izbaudiet šīs zāļu tējas patīkami augļaino, pikanto garšu.

Zāļu tējas uzturvērtības
100 ml tējas* vidēji satur:
| Enerģētiskā vērtība: | 2 kJ / 1 kcal |
| Tauki: | < 0,1 g |
| – no tiem piesātinātās taukskābes: | < 0,1 g |
| Ogļhidrāti: | < 0,1 g |
| Cukuri: | < 0,1 g |
| Olbaltumvielas: | < 0,1 g |
| Sāls: | < 0,01 g |
* pamatojoties uz uzlējumu, kas pagatavots no 3 g tējas uz 200 ml ūdens
Uzglabāšana
Uzglabāt sausā vietā.
Ražotājs
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Čehija PVN Nr.: CZ17944759 I.C.: 17944759
Sastāvs
Ābols, kanēlis, hibisks, kazenes lapas, ingvers, citronu balzams, lakricas sakne, fenhelis, apelsīna miziņa, kumelīte, krustnagliņas, melnie pipari, kardamons, asinszāle, apiņu rogas.

| Sertifikācija | BIO |
|---|---|
| Tējas veids | Ārstniecības augi |
| Garša | Smalkas, Salds |
| Veidlapa | Fragmentārs |
| Kofeīna saturs | Bez kofeīna |
| Išplovimo laikas | Ilgs (5-10 minūtes) |
| Ūdens temperatūra | Augsta (90-100 °C) |
| Ieteicamā deva | 15-20 g/l |
| Aroma tējas | Pikanti, Fruity |
| Sertifikācija | BIO |
|---|---|
| Tējas veids | Ārstniecības augi |
| Garša | Smalkas, Salds |
| Veidlapa | Fragmentārs |
| Kofeīna saturs | Bez kofeīna |
| Išplovimo laikas | Ilgs (5-10 minūtes) |
| Ūdens temperatūra | Augsta (90-100 °C) |
| Ieteicamā deva | 15-20 g/l |
| Aroma tējas | Pikanti, Fruity |




























