BIO Nātru lapas | Zāļu tēja - Iepakojums: 50 g
BIO Nātru lapas | Zāļu tēja - Iepakojums: 50 g
BIO nātru tēja bez kofeīna nodrošina tīru dabisku garšu un minerālvielas, kas veicina labsajūtu un detoksikāciju. Šī maigi aromātiskā tēja ir ideāli piemērota ikdienas atpūtai. Vairāk
4,59 € bez PVN (PVN atlaide)
DPD Pickup ![]() |
5.1 € | 5.1 € |
|---|---|---|
DPD ![]() |
8 € | 8 € |
DHL Express ![]() |
78.7 € | 78.7 € |
Maksājums: Ar karti, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Produkta kods: K06871
BIO nātru tēja bez kofeīna nodrošina tīru dabisku garšu un minerālvielas, kas veicina labsajūtu un detoksikāciju. Šī maigi aromātiskā tēja ir ideāli piemērota ikdienas atpūtai. Vairāk
Produkta kods: K06871
BIO kvalitātes birstošā nātru tēja
- ✔️ kvalitatīva beramā nātru tēja
- ✔️ BIO sertifikācija
- ✔️ Maiga augu garša
- ✔️ Tēja bez kofeīna , ideāli piemērota atpūtai un relaksācijai
- ✔️ūdens ar ūdeni 100 °C temperatūrā
- ✔️Ļauj ievilkties 10 minūtes

Organiskā nātru tēja ikdienas relaksācijas mirklim
BIOLOĢISKĀ nātru tēja ir tīri dabiska izvēle tiem, kas meklē kvalitatīvu tēju bez kofeīna . Nātre, kas pazīstama ar savām detoksikācijas īpašībām , sniedz ne tikai atsvaidzinošu augu aromātu, bet arī bagātīgu minerālvielu daudzumu, kas var palīdzēt stiprināt organismu.
Šīs nātru tējas garša ir maiga un nomierinoša , ko novērtēs tie, kas meklē tēju bez izteikta rūgtuma. Dabiski svaigā un nedaudz piezemētā garša padara to par iecienītu atpūtai dienā un vakarā , jo nesatur kofeīnu . Pateicoties saudzīgai apstrādei, tēja ir izgatavota no augstas kvalitātes žāvētām lapām, kas saglabā savu dabisko spēku un aromātu.
Nātru tējas pagatavošana
Tējas pagatavošana ir ļoti vienkārša, vienkārši aplejiet to ar ūdeni 100°C temperatūrā, iemērciet 10 minūtes un tad vienkārši izbaudiet šīs tējas patīkami maigo garšu.

Nātru tējas uzturvērtības
100 ml tējas* vidēji satur:
| Enerģētiskā vērtība: | 2 kJ / 1 kcal |
| Tauki: | < 0,1 g |
| – no tiem piesātinātās taukskābes: | < 0,1 g |
| Ogļhidrāti: | < 0,1 g |
| Cukuri: | < 0,1 g |
| Olbaltumvielas: | < 0,1 g |
| Sāls: | < 0,01 g |
* pamatojoties uz uzlējumu, kas pagatavots no 3 g tējas uz 200 ml ūdens
Uzglabāšana
Uzglabāt sausā vietā.
Ražotājs
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Čehija PVN numurs: CZ17944759 Uzņēmuma ID: 17944759
Sastāvs
Irdena nātru tēja.

| Sertifikācija | BIO |
|---|---|
| Tējas veids | Ārstniecības augi |
| Garša | Smalkas |
| Veidlapa | Veselas lapas |
| Kofeīna saturs | Bez kofeīna |
| Išplovimo laikas | Ilgs (5-10 minūtes) |
| Ūdens temperatūra | Augsta (90-100 °C) |
| Ieteicamā deva | 12-15 g/l |
| Aromātiskās tējas | Augu izcelsmes |
| Sertifikācija | BIO |
|---|---|
| Tējas veids | Ārstniecības augi |
| Garša | Smalkas |
| Veidlapa | Veselas lapas |
| Kofeīna saturs | Bez kofeīna |
| Išplovimo laikas | Ilgs (5-10 minūtes) |
| Ūdens temperatūra | Augsta (90-100 °C) |
| Ieteicamā deva | 12-15 g/l |
| Aromātiskās tējas | Augu izcelsmes |

Kā atpazīt kvalitatīvu beramo tēju
Kas tas ir - kvalitatīva tēja? Kā to atpazīt, kur iegādāties kvalitatīvu tēju un kāpēc tējas kvalitāte ir vissvarīgākā, to izvēloties? Šodien apgūsi 4 sajūtu testu, ar kuru varēsi noteikt labas tējas kvalitātes faktorus.

Kombuča - kas tā ir un kā to pagatavot
Vai esat kādreiz dzirdējuši par raudzētu tēju? Mēs runājam par tā saukto kombuču. Tā sniedz organismam daudz priekšrocību. Izmēģiniet to pagatavot mājās, tas ir jautri.

5 būtiskas ūdens īpašības tējas pagatavošanai
Jūsu tēja ir tik laba, cik labs ir jūsu ūdens. Ja vēlaties iegūt vislabāko tējas garšu, aromātu un tīrību, jums jāpievērš uzmanība ūdens tīrībai, tā cietībai, temperatūrai un citiem parametriem.




























