BIO Relax | Urtete - Emballasje: 50 g
BIO Relax | Urtete - Emballasje: 50 g
Oppdag fred og harmoni med Relax økologisk te , som kombinerer en delikat søt smak med en fruktig-krydret aroma. Koffeinfri og med nøye utvalgte naturlige ingredienser, er den den ideelle følgesvennen for øyeblikk av avslapning når som helst på dagen. Flere
5,30 € ekskl. mva Pris 0,21 € for en kopp fantastisk te
DPD ![]() |
13.6 € | 13.6 € |
|---|---|---|
DHL ![]() |
8 € | 8 € |
DHL Express ![]() |
65 € | 65 € |
Betaling: Kort, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Pakke: 50 g 0,11 €/g Produktkode: K07094
Oppdag fred og harmoni med Relax økologisk te , som kombinerer en delikat søt smak med en fruktig-krydret aroma. Koffeinfri og med nøye utvalgte naturlige ingredienser, er den den ideelle følgesvennen for øyeblikk av avslapning når som helst på dagen. Flere
Pakke: 50 g 0,11 €/g Produktkode: K07094
Løs te av økologisk kvalitet Relax
- ✔️ høykvalitets ayurvedisk urteteblanding
- ✔️ ØKOLOGISK sertifisering
- ✔️ søt fruktig krydret smak
- ✔️ kombinasjon av utvalgte økologiske urter og frukt
- ✔️ koffeinfri te , ideell for avslapning og avslapning
- ✔️ Hell vann ved en temperatur på 100 °C
- ✔️ La trekke i 7-10 minutter

Unn deg selv et øyeblikk med fred og ro med økologisk Relax-te
Fordyp deg i en verden av fred med Relax økologisk te . Denne nøye utvalgte blandingen av epler , kanel , hibiskus og andre urter tilbyr en delikat og søt smak med en fruktig -krydret aroma som vil kjærtegne sansene dine. Takket være fraværet av koffein er den ideell for kveldsavslapning og for å nippe til når som helst på dagen.
Hver kopp av denne økologiske teen gir en harmoni av naturlige ingredienser som fremmer avslapning og velvære . Nyt øyeblikk av fred med Relax te og la deg rive med av dens deilige smak, som vil transportere deg til en verden fri for stress og spenning.
Tilbereder Relax-te
Det er veldig enkelt å tilberede teen, bare hell den med vann ved en temperatur på 100 °C , la den trekke i 7-10 minutter og så er det bare å nyte den behagelig fruktige, krydrede smaken av denne urteteen.

Ernæringsmessige verdier av urtete
100 ml te* inneholder i gjennomsnitt:
| Energiverdi: | 2 kJ / 1 kcal |
| Fett: | < 0,1 g |
| – hvorav mettede fettsyrer: | < 0,1 g |
| Karbohydrater: | < 0,1 g |
| Sukker: | < 0,1 g |
| Protein: | < 0,1 g |
| Salt: | < 0,01 g |
* basert på en infusjon brygget av 3 g te per 200 ml vann
Lagring
Oppbevares på et tørt sted.
Produsent
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Tsjekkia MVA-nr.: CZ17944759 IČ: 17944759
Komposisjon
Eple, kanel, hibiskus, bjørnebærblader, ingefær, sitronmelisse, lakrisrot, fennikel, appelsinskall, kamille, nellik, sort pepper, kardemomme, johannesurt, humlekongler.

| Sertifisering | BIO |
|---|---|
| En type te | Urte |
| Smak | Mild, Søt |
| form | Brøk |
| Koffeininnhold | Koffeinfri |
| Utvaskingstid | Lang (5-10 minutter) |
| Vanntemperatur | Høy (90–100 °C) |
| Anbefalt dose | 15–20 g/l |
| Duften av te | Krydret, Fruktig |
| Sertifisering | BIO |
|---|---|
| En type te | Urte |
| Smak | Mild, Søt |
| form | Brøk |
| Koffeininnhold | Koffeinfri |
| Utvaskingstid | Lang (5-10 minutter) |
| Vanntemperatur | Høy (90–100 °C) |
| Anbefalt dose | 15–20 g/l |
| Duften av te | Krydret, Fruktig |




























