BIO Ontspan | Kruidenthee - Verpakking: 50 g
BIO Ontspan | Kruidenthee - Verpakking: 50 g
Ontdek vrede en harmonie met de biologische Relax-thee , die een delicate zoete smaak combineert met een fruitig-kruidig aroma. Cafeïnevrij en met zorgvuldig geselecteerde natuurlijke ingrediënten is het de ideale metgezel voor momenten van ontspanning op elk moment van de dag. Meer
5,32 € excl. BTW (BTW-aftrek) Prijs 0,23 € voor een kopje geweldige thee
DPD Pickup ![]() |
4.5 € | 4.5 € |
|---|---|---|
DPD ![]() |
9.1 € | 9.1 € |
DHL ![]() |
7.1 € | 7.1 € |
| Bpost |
13.3 € | 13.3 € |
DHL Express ![]() |
78.7 € | 78.7 € |
Betaling: Creditcard, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Pakket: 50 g 0,12 €/g Productcode: K07094
Ontdek vrede en harmonie met de biologische Relax-thee , die een delicate zoete smaak combineert met een fruitig-kruidig aroma. Cafeïnevrij en met zorgvuldig geselecteerde natuurlijke ingrediënten is het de ideale metgezel voor momenten van ontspanning op elk moment van de dag. Meer
Pakket: 50 g 0,12 €/g Productcode: K07094
Biologische kwaliteit losse thee Relax
- ✔️ hoogwaardige Ayurvedische kruidenthee-mix
- ✔️ BIOLOGISCH certificaat
- ✔️ zoete fruitige pittige smaak
- ✔️ combinatie van geselecteerde biologische kruiden en fruit
- ✔️ cafeïnevrije thee , ideaal voor ontspanning en tot rust komen
- ✔️ giet water met een temperatuur van 100 °C
- ✔️ 7-10 minuten laten trekken

Gun uzelf een moment van rust en kalmte met biologische Relax-thee
Dompel jezelf onder in een wereld van vrede met Relax biologische thee . Deze zorgvuldig geselecteerde mix van appels , kaneel , hibiscus en andere kruiden heeft een delicate en zoete smaak met een fruitig -kruidig aroma dat uw zintuigen zal strelen. Dankzij de afwezigheid van cafeïne is het ideaal om 's avonds te ontspannen en om op elk moment van de dag van te genieten.
Elke kop van deze biologische thee bevat een harmonie van natuurlijke ingrediënten die ontspanning en welzijn bevorderen. Geniet van momenten van rust met Relax thee en laat u meevoeren door de heerlijke smaak, die u meeneemt naar een wereld zonder stress en spanning.
Relax thee bereiden
De thee bereiden is heel eenvoudig: giet er water van 100 °C overheen, laat het 7-10 minuten trekken en geniet vervolgens van de aangenaam fruitige, kruidige smaak van deze kruidenthee.

Voedingswaarden van kruidenthee
100 ml thee* bevat gemiddeld:
| Energetische waarde: | 2kJ / 1kcal |
| Vetten: | < 0,1 gram |
| – waarvan verzadigde vetzuren: | < 0,1 gram |
| Koolhydraten: | < 0,1 gram |
| Suikers: | < 0,1 gram |
| Eiwit: | < 0,1 gram |
| Zout: | < 0,01g |
* gebaseerd op een infusie van 3 g thee per 200 ml water
Opslag
Op een droge plaats bewaren.
Fabrikant
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Tsjechië BTW-nr.: CZ17944759 I.C.: 17944759
Samenstelling
Appel, kaneel, hibiscus, braambladeren, gember, citroenmelisse, zoethoutwortel, venkel, sinaasappelschil, kamille, kruidnagel, zwarte peper, kardemom, sint-janskruid, hopbellen.

| Certificering | BIO |
|---|---|
| Een soort thee | Kruiden |
| Smaak | Fijn, Zoet |
| Vorm | Fragmentarisch |
| Cafeïnegehalte | Cafeïnevrij |
| Uitloogtijd | Lang (5-10 minuten) |
| Watertemperatuur | Hoog (90-100 °C) |
| Aanbevolen dosis | 15-20 g/l |
| Aroma theeën | Gekruid, Fruitig |
| Certificering | BIO |
|---|---|
| Een soort thee | Kruiden |
| Smaak | Fijn, Zoet |
| Vorm | Fragmentarisch |
| Cafeïnegehalte | Cafeïnevrij |
| Uitloogtijd | Lang (5-10 minuten) |
| Watertemperatuur | Hoog (90-100 °C) |
| Aanbevolen dosis | 15-20 g/l |
| Aroma theeën | Gekruid, Fruitig |




























