BIO Τζίντζερ, κομμάτια | Τσάι βοτάνων - συσκευασία: 50 γρ
BIO Τζίντζερ, κομμάτια | Τσάι βοτάνων - συσκευασία: 50 γρ
Ανακαλύψτε την έντονη πικάντικη γεύση του ORGANIC ginger tea – Ginger Pieces. Αυτό το τσάι χωρίς καφεΐνη , φτιαγμένο με 100% βιολογικό τζίντζερ, είναι ο ιδανικός σύντροφος για στιγμές γαλήνης και ηρεμίας. Περισσότερα
5,31 € χωρίς ΦΠΑ (Αφαίρεση ΦΠΑ) Τιμή 0,24 € για ένα φλιτζάνι εξαιρετικό τσάι
DHL GR ![]() |
11.8 € | 11.8 € |
|---|---|---|
DPD ![]() |
23.6 € | 23.6 € |
DHL Express ![]() |
65 € | 65 € |
Πληρωμή: Κάρτα, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Πακέτο: 50 g 0,12 €/g Κωδικός προϊόντος: K07093
Ανακαλύψτε την έντονη πικάντικη γεύση του ORGANIC ginger tea – Ginger Pieces. Αυτό το τσάι χωρίς καφεΐνη , φτιαγμένο με 100% βιολογικό τζίντζερ, είναι ο ιδανικός σύντροφος για στιγμές γαλήνης και ηρεμίας. Περισσότερα
Πακέτο: 50 g 0,12 €/g Κωδικός προϊόντος: K07093
Τσάι τζίντζερ βιολογικής ποιότητας
- ✔️ υψηλής ποιότητας χαλαρό τσάι τζίντζερ
- ✔️ Πιστοποίηση ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ
- ✔️ Γεμάτη γεύση με πικάντικο άρωμα
- ✔️ τσάι χωρίς καφεΐνη , ιδανικό για χαλάρωση και χαλάρωση
- ✔️ Ρίξτε νερό σε θερμοκρασία 100 °C
- ✔️ Αφήστε το να βράσει για 5-10 λεπτά

Το βιολογικό τσάι τζίντζερ θα σας ζεστάνει σε σώμα και ψυχή
Βυθιστείτε στον κόσμο της καθαρής φύσης με το ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ μας τσάι τζίντζερ - Κομμάτια Τζίντζερ. Κάθε φλιτζάνι προσφέρει μια έντονη πικάντικη γεύση που θα ζεστάνει και θα ενθουσιάσει τις αισθήσεις σας. Αυτό το τσάι, φτιαγμένο από 100% βιολογικό τζίντζερ , διαθέτει εξαιρετική ποιότητα και αγνότητα.
Χάρη στην απουσία καφεΐνης, μπορείτε να την απολαύσετε οποιαδήποτε στιγμή της ημέρας , είτε ψάχνετε για μια στιγμή ηρεμίας είτε για προθέρμανση μετά από μια κουραστική μέρα. Το τζίντζερ είναι επίσης δημοφιλές για την ευελιξία και τη χαρακτηριστική του γεύση , που μπορεί να είναι μια εξαιρετική προσθήκη στην καθημερινή ευεξία.
Προετοιμασία τσαγιού τζίντζερ
Η προετοιμασία του τσαγιού είναι πολύ εύκολη, απλώς ρίξτε το με νερό σε θερμοκρασία 100 °C , βράστε για 5–10 λεπτά και στη συνέχεια απλώς απολαύστε την ευχάριστα πικάντικη γεύση αυτού του τσαγιού.

Διατροφικές αξίες του τσαγιού τζίντζερ
100 ml τσαγιού* περιέχει κατά μέσο όρο:
| Ενεργειακή αξία: | 2 kJ / 1 kcal |
| Λίπη: | < 0,1 γρ |
| – εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά οξέα: | < 0,1 γρ |
| Υδατάνθρακες: | < 0,1 γρ |
| Ζάχαρα: | < 0,1 γρ |
| Πρωτεΐνη: | < 0,1 γρ |
| Αλας: | < 0,01 γρ |
* με βάση ένα έγχυμα που παρασκευάζεται από 3 g τσαγιού ανά 200 ml νερού
Αποθήκευση
Φυλάσσεται σε ξηρό μέρος.
Κατασκευαστής
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Τσεχία Αριθμός ΦΠΑ: CZ17944759 I.C.: 17944759
Σύνθεση
ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ τζίντζερ.

| Πιστοποίηση | BIO |
|---|---|
| Ένα είδος τσαγιού | Φυτικά |
| Γεύση | Πλήρης |
| Μορφή | Ολόκληρο φύλλο |
| Περιεκτικότητα σε καφεΐνη | Χωρίς καφεΐνη |
| Χρόνος έκπλυσης | Μεγάλη (5-10 λεπτά) |
| Θερμοκρασία νερού | Υψηλή (90-100 °C) |
| Συνιστώμενη δόση | 13-18 g/l |
| Αρωματικά τσάγια | Πικάντικο |
| Πιστοποίηση | BIO |
|---|---|
| Ένα είδος τσαγιού | Φυτικά |
| Γεύση | Πλήρης |
| Μορφή | Ολόκληρο φύλλο |
| Περιεκτικότητα σε καφεΐνη | Χωρίς καφεΐνη |
| Χρόνος έκπλυσης | Μεγάλη (5-10 λεπτά) |
| Θερμοκρασία νερού | Υψηλή (90-100 °C) |
| Συνιστώμενη δόση | 13-18 g/l |
| Αρωματικά τσάγια | Πικάντικο |






























