BIO China Sencha | Zaļā tēja - Iepakojums: 50 g
BIO China Sencha | Zaļā tēja - Iepakojums: 50 g
Augstas kvalitātes Organic Sencha zaļā tēja nāk no Ķīnas un ir ideāla izvēle tiem, kas meklē gardu zaļo tēju ar dabisku un organisku raksturu. Tā sastāv no lielām tējas lapiņām, kas rada maigu, līdzsvarotu garšu un gardu aromātu. Vairāk
4,13 € bez PVN (PVN atlaide)
DPD Pickup ![]() |
5.1 € | 5.1 € |
|---|---|---|
DPD ![]() |
8 € | 8 € |
DHL Express ![]() |
78.7 € | 78.7 € |
Maksājums: Ar karti, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Produkta kods: K05537
Augstas kvalitātes Organic Sencha zaļā tēja nāk no Ķīnas un ir ideāla izvēle tiem, kas meklē gardu zaļo tēju ar dabisku un organisku raksturu. Tā sastāv no lielām tējas lapiņām, kas rada maigu, līdzsvarotu garšu un gardu aromātu. Vairāk
Produkta kods: K05537
Organiskā zaļā tēja China Sencha
- ✔️ sertificēta organiskā zaļā tēja
- ✔️ nāk no Ķīnas
- ✔️ garantēta augsta kvalitāte
- ✔️ maiga , nedaudz savelkoša garša
- ✔️ veselu lapu zaļā tēja Sencha
- ✔️ aplej ar ūdeni 70-80 °C temperatūrā
- ✔️ ļaujiet 2-3 minūtes ievilkties

Tradicionālā ķīniešu Sencha zaļā tēja organiskā kvalitātē
Biezās augstākās kvalitātes lapas veido dzeltenzaļu atsvaidzinošu uzlējumu ar viegli savelkošu garšu, padarot šo tēju par lielisku izvēli katrai dienai. Šī Sencha zaļā tēja rada nomierinošu atmosfēru un ir lieliski piemērota relaksācijai un nomierināšanai pēc saspringtas dienas.
Nesalātu lapu tēja nodrošina, ka mērcēšanas procesā izdalās pilnas un tīras notis, saglabājot tradicionālās Sencha tējas raksturu. Zemais kofeīna saturs ļauj tēju dzert jebkurā dienas laikā, neapgrūtinot ne ķermeni, ne prātu.
Sencha tējas pagatavošana ir ļoti vienkārša - vienkārši ielejiet 70-80 °C kar stā ūdenī, mērcējiet 2-3 minūtes un pēc tam izbaudiet tradicionālo organiskās ķīniešu tējas garšu.

Uzturvērtība
100 ml tējas* vidēji satur
| Enerģētisko vērtību: | 10 kJ / 2 kcal |
| Tauki: | < 0,1 g |
| - no tiem piesātinātās taukskābes | < 0,1 g |
| Ogļhidrāti: | < 0,1 g |
| Cukuri: | < 0,1 g |
| Olbaltumvielas: | 0,4 g |
| Sāls: | < 0,01 g |
* Pamatojoties uz 3 g tējas uz 200 ml ūdens.
Uzglabāšana
Uzglabāt sausā vietā.
Ražotājs
GreenplantationCom s.r.o. Hradisko 467 Luhačovice 76326 Čehija Nodokļu maksātāja reģistrācijas numurs: CZ17944759 ID: 17944759
Sastāvs
Zaļās tējas Sencha beramā tēja
Izcelsmes valsts
Ķīna

| Sertifikācija | BIO |
|---|---|
| Tējas veids | Zaļā |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Garša | Smalkas, Savelkošas |
| Veidlapa | Veselas lapas |
| Kofeīna saturs | Zema |
| Išplovimo laikas | Ātri (1-3 minūtes) |
| Ūdens temperatūra | Vidēja (70-80 °C) |
| Ieteicamā deva | 12-15 g/l |
| Aromātiskās tējas | Woody |
| Sertifikācija | BIO |
|---|---|
| Tējas veids | Zaļā |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Garša | Smalkas, Savelkošas |
| Veidlapa | Veselas lapas |
| Kofeīna saturs | Zema |
| Išplovimo laikas | Ātri (1-3 minūtes) |
| Ūdens temperatūra | Vidēja (70-80 °C) |
| Ieteicamā deva | 12-15 g/l |
| Aromātiskās tējas | Woody |

Kombuča - kas tā ir un kā to pagatavot
Vai esat kādreiz dzirdējuši par raudzētu tēju? Mēs runājam par tā saukto kombuču. Tā sniedz organismam daudz priekšrocību. Izmēģiniet to pagatavot mājās, tas ir jautri.

5 būtiskas ūdens īpašības tējas pagatavošanai
Jūsu tēja ir tik laba, cik labs ir jūsu ūdens. Ja vēlaties iegūt vislabāko tējas garšu, aromātu un tīrību, jums jāpievērš uzmanība ūdens tīrībai, tā cietībai, temperatūrai un citiem parametriem.















