BIO Rozmarīns un avenes | Augļu tēja - Iepakojums: 50 g
BIO Rozmarīns un avenes | Augļu tēja - Iepakojums: 50 g
BIO Rozmarīns un avenes – garša tikpat aizraujoša kā pirmajā randiņā. Tēja ne tikai romantiķiem, bet arī romantiskām garšas kārpiņām. Tava sirds plīvo nevis no mīlestības, bet gan ar garšu kombināciju. Vairāk
Iepakojums: 50 g 0,11 €/g Produkta kods: K07045
BIO Rozmarīns un avenes – garša tikpat aizraujoša kā pirmajā randiņā. Tēja ne tikai romantiķiem, bet arī romantiskām garšas kārpiņām. Tava sirds plīvo nevis no mīlestības, bet gan ar garšu kombināciju. Vairāk
Iepakojums: 50 g 0,11 €/g Produkta kods: K07045
Rozmarīns un avenes bioloģiskajā augļu tējā. Kāpēc viņš?

Rozmarīns un avenes. Mīlestība no pirmā malka
Šī mūsu organiskā tēja ir kā mīlestība no pirmā acu uzmetiena. Bet acu vietā tu iemīlēsi krūzīti. Šī nav parasta aveņu augļu tēja. Pirmkārt, tas attiecas uz avenēm organiskā kvalitātē , t.i., 100% dabīgas bez mākslīgām sastāvdaļām. Turklāt tie ir jaunā kombinācijā ar rozmarīnu, protams, arī no tīri bioloģiskās lauksaimniecības. Kopā tie neticami labi harmonizējas un dzirkstī ar enerģiju, kas tevi piemeklē uzreiz pēc pirmā malka.
Šīs tējas oriģinālo augļu un garšaugu maisījumu papildina arī svaiga citrona miziņa, ābols vai hibisks. Vai zinājāt, ka rozmarīns atbalsta skaidru prātu un avenēm un to lapām ir detoksikācijas efekts? Šīs attiecības patiešām nebūs toksiskas, tāpēc nebaidieties iemīlēties mūsu bioloģiskajā rozmarīna un aveņu tējā.
BIO tēja Rozmarīns un avenes - kā to pagatavot
Izmērīta zāļu tējas deva, t.i. 12-15 g/l, aplej ar verdošu ūdeni un ļauj ievilkties 7-10 minūtes .

Tējas uzturvērtības
100 ml tējas* vidēji satur:
| Enerģētiskā vērtība: | 2 kJ / 1 kcal |
| Tauki: | < 0,1 g |
| – no kurām piesātinātās taukskābes: | < 0,1 g |
| Ogļhidrāti: | < 0,1 g |
| Cukuri: | < 0,1 g |
| Olbaltumvielas: | < 0,1 g |
| Sāls: | < 0,01 g |
* pamatojoties uz uzlējumu, kas pagatavots no 3 g tējas uz 200 ml ūdens
Uzglabāšana
Uzglabāt sausā vietā.
Ražotājs
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Čehija PVN numurs: CZ17944759 Uzņēmuma ID: 17944759
Sastāvs
BIO citronzāle, BIO ābols, BIO rozmarīns, BIO hibisks, BIO aveņu lapas, BIO avenes, BIO zilā rudzupuķe, dabīgā aveņu un citronu garša

| Sertifikācija | BIO |
|---|---|
| Tējas veids | Augļu |
| Garša | Salds |
| Veidlapa | Maisījums |
| Kofeīna saturs | Bez kofeīna |
| Išplovimo laikas | Ilgs (5-10 minūtes) |
| Ūdens temperatūra | Augsta (90-100 °C) |
| Ieteicamā deva | 12-15 g/l |
| Aroma tējas | Fruity |
| Sertifikācija | BIO |
|---|---|
| Tējas veids | Augļu |
| Garša | Salds |
| Veidlapa | Maisījums |
| Kofeīna saturs | Bez kofeīna |
| Išplovimo laikas | Ilgs (5-10 minūtes) |
| Ūdens temperatūra | Augsta (90-100 °C) |
| Ieteicamā deva | 12-15 g/l |
| Aroma tējas | Fruity |

Kā atpazīt kvalitatīvu beramo tēju
Kas tas ir - kvalitatīva tēja? Kā to atpazīt, kur iegādāties kvalitatīvu tēju un kāpēc tējas kvalitāte ir vissvarīgākā, to izvēloties? Šodien apgūsi 4 sajūtu testu, ar kuru varēsi noteikt labas tējas kvalitātes faktorus.

5 būtiskas ūdens īpašības tējas pagatavošanai
Jūsu tēja ir tik laba, cik labs ir jūsu ūdens. Ja vēlaties iegūt vislabāko tējas garšu, aromātu un tīrību, jums jāpievērš uzmanība ūdens tīrībai, tā cietībai, temperatūrai un citiem parametriem.















