BIO China Sencha | Зелен чай - опаковка: 50 гр
BIO China Sencha | Зелен чай - опаковка: 50 гр
Висококачественият зелен насипен чай Organic Sencha идва от Китай и е идеалният избор за тези, които търсят вкусен зелен чай с естествен и органичен характер. Състои се от едри чаени листа, които създават деликатен, балансиран вкус и вкусен аромат. | Повече ▼
4,13 € без ДДС (Отчет на ДДС)
Sameday Box BG ![]() |
4.6 € | 4.6 € |
|---|---|---|
Speedy ![]() |
10.6 € | 10.6 € |
Плащане: Карта, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Код на продукта: K05537
Висококачественият зелен насипен чай Organic Sencha идва от Китай и е идеалният избор за тези, които търсят вкусен зелен чай с естествен и органичен характер. Състои се от едри чаени листа, които създават деликатен, балансиран вкус и вкусен аромат. | Повече ▼
Код на продукта: K05537
Органичен насипен зелен чай Китай Sencha
- ✔️ сертифициран органичен зелен чай
- ✔️ идва от Китай
- ✔️ гарантирано високо качество
- ✔️ деликатен леко стипчив вкус
- ✔️ зелен чай Sencha отцели листа
- ✔️ залейте с вода при 70-80 °C
- ✔️ оставете да се запари за 2-3 минути

Традиционен китайски зелен чай Sencha в органично качество
Плътните листа от най-високо качество създават жълто-зелена освежаваща настойка с леко стипчив вкус, което прави този чай чудесен избор за всеки ден. Този зелен чай Sencha предизвиква успокояваща атмосфера и е чудесен за релаксиране и успокояване след натоварен ден.
Целият чай с насипни листа гарантира, че пълните и чисти нотки се освобождават по време на процеса на запарване, като се запазва характерът на традиционната Sencha. Ниското съдържание на кофеин позволява чаят да се пие по всяко време на деня, без да натоварва тялото или ума.
Приготвянето на чай Sencha е много лесно, просто залейте с вода с температура 70-80 °C, запарете за 2-3 минути и след това се насладете на традиционния вкус на органичния китайски чай.

Хранителни стойности
100 ml чай* съдържа средно
| Енергийна стойност: | 10 kJ / 2 kcal |
| Мазнини: | < 0,1 g |
| - от които наситени мастни киселини | < 0,1 g |
| Въглехидрати: | < 0,1 g |
| Захари: | < 0,1 g |
| Протеини: | 0,4 g |
| Сол: | < 0,01 g |
* на базата на запарка, приготвена от 3 g чай на 200 ml вода
Съхранение
Съхранявайте на сухо място.
Производител
GreenplantationCom s.r.o. Hradisko 467 Luhačovice 76326 Чешка република Данъчен номер: CZ17944759 ID: 17944759
Съставки
насипен зелен чай Sencha
Страна на произход
Китай

| Сертификация | БИО |
|---|---|
| Вид чай | Зелен |
| Страна на произход | Китай |
| Вкус | Fine, adstrigentno |
| Форма | Цял лист |
| Съдържание на кофеин | Нисък |
| Време на излугване | Бързо (1-3 минути) |
| Температура на водата | Средна температура (70-80 °C) |
| Препоръчителна доза | 12-15 g/l |
| Ароматни чайове | Уди |
| Сертификация | БИО |
|---|---|
| Вид чай | Зелен |
| Страна на произход | Китай |
| Вкус | Fine, adstrigentno |
| Форма | Цял лист |
| Съдържание на кофеин | Нисък |
| Време на излугване | Бързо (1-3 минути) |
| Температура на водата | Средна температура (70-80 °C) |
| Препоръчителна доза | 12-15 g/l |
| Ароматни чайове | Уди |















