BIO Kina Sencha | Grønn te - Emballasje: 50 g
BIO Kina Sencha | Grønn te - Emballasje: 50 g
Kvalitet BIO løs grønn Sencha te kommer fra Kina og er et ideelt valg for de som leter etter utmerket grønn te med en naturlig og organisk karakter . Den består av store teblader som skaper en delikat, balansert smak og en deilig aroma. Flere
4,20 € ekskl. mva
DPD ![]() |
13.6 € | 13.6 € |
|---|---|---|
DHL ![]() |
8 € | 8 € |
DHL Express ![]() |
65 € | 65 € |
Betaling: Kort, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Produktkode: K05537
Kvalitet BIO løs grønn Sencha te kommer fra Kina og er et ideelt valg for de som leter etter utmerket grønn te med en naturlig og organisk karakter . Den består av store teblader som skaper en delikat, balansert smak og en deilig aroma. Flere
Produktkode: K05537
BIO Kina Sencha løs grønn te
- ✔️ sertifisert økologisk grønn te
- ✔️ kommer fra Kina
- ✔️ garantert høy kvalitet
- ✔️ mild lett snerpende smak
- ✔️ Sencha helbladsgrønn te
- ✔️ vann med vann ved en temperatur på 70-80 °C
- ✔️ La det trekke i 2-3 minutter

Tradisjonell kinesisk Sencha grønn te i BIO kvalitet
Sterke blader av høyeste kvalitet skaper en gulgrønn forfriskende infusjon med en mild snerpende smak, noe som gjør denne teen til et godt valg for hver dag. Denne grønne Sencha-teen skaper en beroligende atmosfære og er perfekt for å slappe av og roe ned etter en travel dag.
Løs te med hele blader sørger for at fyldige og rene toner frigjøres under steeping, og bevarer karakteren til tradisjonell Senchi. Det lave koffeininnholdet gjør at teen kan drikkes når som helst på dagen uten å belaste kropp eller sinn.
Tilberedning av Sencha-te er veldig enkelt, bare hell den med vann ved en temperatur på 70-80 °C , steik i 2-3 minutter og nyt den tradisjonelle smaken av økologisk kinesisk te.

Ernæringsmessige verdier
100 ml te* inneholder i gjennomsnitt
| Energiverdi: | 10 kJ / 2 kcal |
| Fett: | < 0,1 g |
| – hvorav mettede fettsyrer | < 0,1 g |
| Karbohydrater: | < 0,1 g |
| Sukker: | < 0,1 g |
| Proteiner: | 0,4 g |
| Salt: | < 0,01 g |
* basert på en infusjon brygget av 3 g te per 200 ml vann
Lagring
Oppbevares på et tørt sted.
Produsent
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Tsjekkia MVA-nummer: CZ17944759 Firma-ID: 17944759
Komposisjon
Sencha løs grønn te
Opprinnelsesland
Kina

| Sertifisering | BIO |
|---|---|
| En type te | Grønn |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Smak | Mild, Astringerende |
| form | Helt blad |
| Koffeininnhold | Lav |
| Utvaskingstid | Rask (1-3 minutter) |
| Vanntemperatur | Medium (70–80 °C) |
| Anbefalt dose | 12–15 g/l |
| Aromatiske teer | Woody |
| Sertifisering | BIO |
|---|---|
| En type te | Grønn |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Smak | Mild, Astringerende |
| form | Helt blad |
| Koffeininnhold | Lav |
| Utvaskingstid | Rask (1-3 minutter) |
| Vanntemperatur | Medium (70–80 °C) |
| Anbefalt dose | 12–15 g/l |
| Aromatiske teer | Woody |















